Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


 Посмакуємо?, Смачні рецепти, що подобаються мені!
Ірка-Шкірка
28 лютого 2010 19:23
Повідомлення #121


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010
Пиріжки з пловом, з капустою

Коли я вперше відпроваджала старшу дитину на змагання, напекла йому пиріжків, згідно з приказкою, "як матимеш в торбі - сядеш на горбі".
Ідею пиріжків з пловом взяла з розсилки на subscribe.ru, тісто - бабусі Галі з далекої Дружківки.

Тісто: 50гдріжджів посипати 1ч.л. солі і 1ст.л. цукру - почекати, щоб розпустились (спочатку я дуже дивувалась цьому процесу, бо привикла, що мама розпускає дріжджі, зазвичай, у молоці). Додати 2 яйця, 0,5л кефіру (деколи змішую молоко зі сметаною smile ), 125г маргарину (1/2 пачки), муки 4-5скл., замісити не дуже круте тісто - настоювала в теплій мікрохвильовці.
Попереджаю - тісто липне до рук, але мені подобається.
Для пиріжків з пловом окремо відварила курку, руками розібрала на шматочки, окремо приготувала рис з овочами. В пиріжок накладала шматочки курки, потім - рис. Зверху пиріжки змастила олією.
Для пиріжків з капусти підварила квашену капусту, а потім підсмажила її з цибулькою і заправила спеціями.
Перейти на початок сторінки
gutka
28 лютого 2010 19:27
Повідомлення #122


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009
Ірка-Шкірка
Для пиріжків з пловом

для мене це шось новеньке, дуже цікаво
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
28 лютого 2010 21:02
Повідомлення #123


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009
Іруся, де ти була зі своїм яблучним тортом, коли в мене було безліч яблук?!!! lol А тепер свої закінчились....а на базарі коштують майже однаково із заморськими фруктами... smile

А в пиріжечках однаково оригінальне і тісто, і начинка....З пловом - такого ще чесно, не чула і не готувала ! Молодчинка!!!
Перейти на початок сторінки
Славочка
28 лютого 2010 21:49
Повідомлення #124


Файна господиня
  • 51

Репутація: 870
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2456
Реєстрація: 29.12.2009
Про начинку з пловом теж не чула. Але якщо роблять з рисом, то чому б не зробити і так . Має бути дуже смачно.
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
28 лютого 2010 22:47
Повідомлення #125


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010
Коко Шанель Наталю, вибач request - рецепт розкопала лише перед Новим роком, а яблука у нас на базарі можна купити від 2,5грн/кг.
Славочок, пиріжки з пловом смачні і дуже ситні.
Перейти на початок сторінки
Маруся
1 березня 2010 06:51
Повідомлення #126


Файна господиня
  • 51

Репутація: 351
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 995
Реєстрація: 11.12.2009
Ірка-Шкірка
Вершковий десерт:


Ото смакота. Також таке люблю, тільки нині ми схрумали живий ананас без вершків. lol

Пляцок мені дуже сподобався. Мої любителі яблучних пляцків. Мо їм зроблю, он тільки амоньяк треба купити. А він в нас так не продається, треба шукати.
Перейти на початок сторінки
marinka
1 березня 2010 09:22
Повідомлення #127


Файна господиня
  • 51

Репутація: 266
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 895
Реєстрація: 7.12.2009
Іруся смачні смаколики tongue
Я так нагамалася winked

Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
1 березня 2010 15:06
Повідомлення #128


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010
Маруся, сусідка моя пече на порошку до печива - також виходить супер. Любов до амоняку мені привила кума - в неї мама пече пляцки на весілля (в Прикарпатті), там майже всі рецепти на ньому, треба лише старий зошит знайти з тими усіма переписами... Трошки нижче напишу рецепт ще одного пляцка - бабусіного, і ще іншого - від подружки (всі яблучні).
Марічко!!! Дякую за старання - я була приємно здивована, а малий, як приїде зі школи, буде безмежно щасливий за мене wink .
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
1 березня 2010 15:16
Повідомлення #129


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010
Два рецепти без фото - буде щось подібне до мого першого яблучного пляцка...
Білий пляцок

Рецепт бабусин - дуже дуже давній.
Коржі виходять листові.
Тісто: 350 г муки посікти з 1п. маргарину (250г) (я тру охолоджений маргарин на терці), додати 1скл. сметани, замісити швидко, поставити в холодильник мінімум на 3год., спекти 3 коржі.
Крем яблучний:можна зробити такий, а можна інший:
1кг яблук варити 15-20хв., збити 300г масла з 1скл. цукру-пудри (зручніше, звичайно, додавати 1скл.цукру в яблука :lol: ), додавати по 1ст.л. яблучної маси, добре збити (колись я то все терла в макітрі...). Перекласти коржі, зверху посипати меленими горіхами і крихтами від пляцків. Залишити мінімум на ніч, краще на 1 добу. Смачного.

Звіти - на головну.

Повідомлення відредагував Ірка-Шкірка - 7 січня 2014 22:05
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
1 березня 2010 15:31
Повідомлення #130


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010
Яблучний перекладанець




Тісто: 1яйце+150г маргарину+1скл. цукру - збити; додати 3скл. муки.
1ст.л. амоняку залити 0,5скл.(100мл) гарячого молока, додати до тіста, вимішати, поставити на холод на 2 години.
Спекти 4 пляцки.
Крем яблучно-сметанковий або яблучно-масляний (з попереднього рецепту).

Повідомлення відредагував Ірка-Шкірка - 23 вересня 2013 09:45
Перейти на початок сторінки
Тема закрыта




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 8 червня 2026 14:35

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Нужно купить гидравлические подушки двигателя
  Пише Sergey1824 (Учора, 21:08)
Топ казино|Рейтинг онлайн казино 2026 — независимая оценка
  Пише ywusuhakuj (6 червня 2026 18:22)
Быстрая доставка запчастей к гидронасосам
  Пише orizusonysi (3 червня 2026 22:50)
Улюблений гамбургер хобіта Фродо
  Пише ulianagnativ (25 травня 2026 16:48)
Пляцок "Зуби негра"
  Пише ChorniyNegr (23 березня 2026 01:11)
Пиріг Яворівський
  Пише maryana_kravets (24 січня 2026 03:07)
Барвінок
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 22:40)
Як додати фото?
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 21:19)
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 12
Гостей: 9
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100