Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Твори добро!!, Зробимо життя людей,що потребують допомоги сповненим добром
Roksolana
2 червня 2013 07:46
Повідомлення #411


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354

Притча: Снігопад
- Що таке щастя?
- Снігопад ...
- Як це?
- Простягни долоню.
- Навіщо?
- Я покажу тобі...
- Що це?
- Сніжинка.
- Така маленька... ну от... розтанула...
- Візьми ще.
- Не хочу! Навіщо? Вона знову розтане...
- Дивись.
- Яка гарна... і знову немає... але при чому тут щастя?!
- Тому що щастя подібне до снігу... Воно легкою невагомою сніжинкою спускається з небес... І якщо ти його чекаєш, якщо захочеш впустити в свої обійми - воно розчиниться в тобі... І напоїть сповна... Часом здається, що цього нескінченно мало... Але коли йде снігопад, коли щедрість небес неосяжна, ти можеш знайти своє щастя -досить простягнути долоні і впустити його в своє серце... Коли ти сповнений надій і твердо віриш - зловити сніжинку не так складно...
- Але коли?.. Коли він іде?!
- Усе життя...

Повідомлення відредагував Roksolana - 2 червня 2013 07:47
--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
2 червня 2013 19:01
Повідомлення #412


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Роксоланочко, дякую тобі за те, що ділишся теплом свого серця, дякую що несеш в світ слова істини та любові!!



Наповніть серце добротою,

Любов’ю, радістю, теплом.

А душу щедрістю святою,

І йдіть у білий світ з добром!
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
2 червня 2013 19:14
Повідомлення #413


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
ЖЕБРАЧКА ...


Настя вважала себе зразковою християнкою: щонеділі ходила до церкви та виконувала заповіді, «ангажувалася» (що з католицького сленгу перекладається, як «брала активну участь») у житті парафії та співала в хорі. З людьми намагалася не сваритися (коли хтось критикував, тримала дулю в кишені, а обличчя висловлювало лише повагу) та завжди приходила на допомогу потребуючим (зайвий добрий вчинок нікому не завадить). В Адвент навіть не їла солодкого і ходила на Рорати.
Аби піднести свій духовний рівень, вирішила перед Різдвом зробити вчинки милосердя. Своїх грошей не вистачало, тому запропонувала у спільноті скинутись на подарунки для дітей-сиріт або на різдвяну вечерю для жебраків. Спільнота ніяк не могла визначитися, що обрати, отож, взялися за дві справи одразу.
Щодо подарунків дітям – все вирішили швидко (іграшки, розмальовки, фломастери), а про вечерю треба було подумати (які страви готувати, кому подавати, де все організувати).
— Що будемо готувати на вечерю? — запитала Вірка (вискочка, яка робила вигляд, що «ангажується» ще більше) і запропонувала своє меню: кутя, вареники з капустою, оселедець під шубою та рибний суп. — Ні, на різдвяній вечері не можна подавати страви з майонезом – піст, – обурилася Настя і подумала: «Це була моя ідея на славу Божу, а вона тут розкомандувалася», – Крім того, вареники краще робити з вишнями.
— Немає заборони на майонез, це лише традиція, а вареники з капустою ситніші.
— Ти просто ще недозріла у вірі, – виклала свій найвагоміший аргумент Настя, але, щоб не продовжувати суперечку, запропонувала компроміс: два види вареників та рибу з овочами.
Підготовка тривала. Усі отримували задоволення від того, що роблять добру справу, у спільноті панував різдвяний настрій. І все було б бути чудово, якби не «шеф-диктатор».
Вона раптом зрозуміла, що сама була жебрачкою
У сирітський будинок Настя не поїхала, бо на роботі треба було терміново здати звіт. А на різдвяне частування для жебраків прийшла, коли свято закінчилося і всі вже мили посуд.
Спільнота була задоволена і окрилена зробленою справою. Усі жартували та згадували подію.
«Я все придумала, перемила гору посуду, завдяки мені порадували дітей та нагодували бідних. А вся слава їм. А я що – прибиральниця?» – думала дівчина.
Мало того, Вірку всі хвалили за те, що навчила гостей співати у два голоси колядку «У Вифлеємі весела новина». «Теж мені зірка жебраків!», – злилася Настя.
— Можна взяти ще вареників з собою, – запитала якась бабуся, що раптом з’явилася у дверях, – і салату в торбу? А, може, ще й кутя лишилася?
— Ну не знаю… Вже нічого немає. Хіба що супу трохи.
— Спаси Господи. Най тебе Пречиста оберігає і най щастя тобі буде. — Дякую, – сказала Настя.
Вона раптом зрозуміла, що сама була жебрачкою і щойно отримала милостиню.

Юлія Завадська


Повідомлення відредагував Ксенічка - 2 червня 2013 19:15
Перейти на початок сторінки
Roksolana
4 червня 2013 07:36
Повідомлення #414


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
Притча: Людські шляхи
Oдин чернець щиро молився, кажучи: «Господи, ти милостивий і терплячий, так чому ж врятувати душу так важко і чому пекло повне грішниками?». Він довго молився, задаючи Богу це питання. І ось, нарешті, з'явився до нього ангел Божий і каже:
- Підемо, я покажу тобі шляхи, якими ходять люди.
Вони вийшли з келії, і ангел повів старця в ліс.
- Бачиш того дроворуба, який несе на собі тяжку в'язанку дров і не хоче скинути хоч трохи для полегшення? - Запитав херувим. - Точно так само якісь люди несуть на собі свої гріхи і не хочуть каятися. Після ангел показав старця колодязь з водою і каже:
- Бачиш божевільного, який черпає з колодязя воду решетом? Так і люди каються.Черпають благодать прощення, а потім знову грішать і благодать витікає, як вода крізь решето.
Знову показав ангел ченцеві людину і мовив:
- Бачиш цього, який поклав поперек коня колоду і силкується верхом в'їхати в храм божий, а колода в дверях застряє? Так люди свої добрі справи творять - без смирення й у гордині - не знаючи їм ціну. А тепер, сам, старче, поміркуй, чи легко Богові рятувати таких людей, узгоджуючи милість з правосуддям своїм?

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
nadiya
4 червня 2013 13:07
Повідомлення #415


Молода господинька
  • 34

Репутація: 29
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 51
Реєстрація: 21.05.2013

ICQ:--

Бали: 235
Цитата: Ксенічка
Бруно Ферреро. «Завжди є місце для чашки чаю».



Дуже гарно... Схвилювало :)


Треба частенько перечитувати такі історії, бо через буденність. заклопотаність і вічний біг забуваємо про найголовніше...

--------------------
Радій життю, бо тільки раз дається..
Цінуй його так невловиму мить.
І поки серце ще у грудях б’ється,
Нехай Господь тебе благословить! :)
Перейти на початок сторінки
nadiya
4 червня 2013 13:50
Повідомлення #416


Молода господинька
  • 34

Репутація: 29
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 51
Реєстрація: 21.05.2013

ICQ:--

Бали: 235
Ксенічка,


Це слова моєї улюбленої пісні.. дуже класно.. Головне справді, так робити.. Бачити Бога кожен день :)

--------------------
Радій життю, бо тільки раз дається..
Цінуй його так невловиму мить.
І поки серце ще у грудях б’ється,
Нехай Господь тебе благословить! :)
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
5 червня 2013 17:51
Повідомлення #417


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: Roksolana
Притча: Людські шляхи

Роксоланочко, не перестану дякувати тобі за такі дарунки .Хай береже тебе Господь.



Цитата: nadiya
Дуже гарно... Схвилювало :)

Цитата: nadiya
Головне справді, так робити.

Надя, рада знайомству, ласкаво прошу до гурту. Дякую за теплі слова.Божого благословення вам та вашій родині.



Якось одного дня читаючи інтерв"ю Бруно Ферреро якось довше за інші я затрималась на саме цьому запитанні і відповіді такої шанованої та багатогранної людини, яка живе і дарує нам зернини розуміння життя ..не..можу..щоб не поділитись цим з вами)..

Ваші побратими кажуть, що Ви зрозуміли, що таке життя і як його необхідно прожити. Тож, все-таки, як?

– (Посміхається) Я погоджуюся з цим і хочу лише сказати, що життя дуже гарне і воно заслуговує на те, щоб його прожити гарно. Я думаю, що найкраще, що може бути з людиною – це відчувати задоволення від життя. І дуже важливо вчитися від дітей. Христос в Євангеліє чітко каже: якщо не станете дітьми, не ввійдете в Царство Небесне. І є дуже багато речей, які ми повинні вчитися від дітей.




Нінок, хай береже тебе Господь!!!

Дитині потрібна допомога..тут!!!

Повідомлення відредагував Ксенічка - 5 червня 2013 18:00
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
10 червня 2013 00:54
Повідомлення #418


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Дорогенькі подруги ..вітаю з днем друзів!!!


Сьогодні часто можна почути, що матеріальна сторона життя давно переважила духовну, тому дружби не існує. Тим не менш, вітаючи свою близьку людину з цим святом, ви можете довести зворотнє.


«Знайшов друга — знайшов скарб»
Італійська приказка.

Я щиро вам цього бажаю!!!




Боже праведний, дай нам силу
І підтримай у добрий час.
Щоб не тільки зірки світили,
А серця щоб світились в нас!!




Щоб земля наша стала світла,
Від людського цвіла тепла.
І щоб кожна душа розквітла,
І щоб раєм Земля була!




Музичне вітання!!!

Повідомлення відредагував Ксенічка - 10 червня 2013 00:54
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
12 червня 2013 22:38
Повідомлення #419


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Завтра 13 червня Вознесіння Господнє. Вознесіння Ісуса Христа в Небо завершило земне служіння Сина Божого. Сталося це на сороковий день після Воскресіння Ісуса.Після свого нового народження Син Божий увійшов до небесного храму Отця-Бога, ставши на землі Спасителем усього людства. Суть свята Вознесіння полягає в піднесенні людської природи (тіла і душі), яка може усвідомити вищий прояв світла завдяки Престолу Всевишнього.



У свято Вознесіння здоров'я бажаю! Бажаю вам щастя,
надії й любові!Завжди щоб Господь був у кожному слові!


Перейти на початок сторінки
Roksolana
13 червня 2013 17:07
Повідомлення #420


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354

Щиро дякую Ксенічка. Усіх також вітаю з святом Вознесінням Христовим!!!

Повідомлення відредагував Roksolana - 13 червня 2013 17:08
--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 2 жовтня 2024 00:28

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 10
Гостей: 9
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100