Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Твори добро!!, Зробимо життя людей,що потребують допомоги сповненим добром
Ксенічка
22 жовтня 2013 15:40
Повідомлення #481


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: Натонька
їдьте, нічого не втратите, а тільки знайдете!

Натонько, щиро дякую за так потрібні слова та поради! Ти частенько отак в чаті щось дуже слушненько додаш і тема одразу стає актуальною для багатьох, бо кожна жінка має схожі переживання , турботи, хоче гармонії у всіх сферах життя і тому різні життєві поради та діалоги є дуже потрібними) .Я не хотіла торкнутись таємного) просто кілька рядочків від очевидця дають набагато більше ніж просто почитати інформацію, а ти так все добре сказала. Дякую, вірю що твоя порада стане в пригоді усім нам!)



Цитата: oksenya75
Думала порадити

Оксанка, порада дуже добра! Тепер багато різної потрібної цікавої інформації на подібні теми є як на сайтах церковних так і книжок різних видавництв. Якщо є момент тривоги потрібно бити на спалах і ні в якому разі не зволікати. На все потрібен час і терпіння. А ще треба просити допомоги в Господа.Добре що в цієї пари є людина що турбується і хоче допомогти.



А шодо віроїсповідання і інших сперечаннячок, дівчатонька, не це має бути перешкодою для спілкування) і допомоги ближньому.Навіть Христос звернувсь до самарянки . В нас чуть перекручене бачення істинної віри, ми більше вважаємо на релігійність і тому часом не розуміємо людей які не)схожі на тих які звично попадають в наше поле зору. Дуже мені подобається як в журналі лівджорнал дружать Марімарфа та Надійка Гербіш , правда їхня дружба окрім віртуальної є ще й реальною)..одна дружина служителя в православному монастирі інша дружина проповідника евангельської церкви.Про те це не є перешкодою для гарного спілкування і дружби. Гарно і плідно працюють і греко католицькі видавці, редактори з авторами книг, що є проповідниками евангелістами. І дорогенькі хіба комусь це на шкоду)...звичайно ні..все на благо людей . Так добре взяти книгу цікаву і повчальну до рук яка несе багато корисної та так потрібної інформації. А інколи просто відволіктись від буденності і принести в неї часточку чогось доброго та світлого..як принесли мені для прикладу книги що так душевненько написала Надійка Гербіш..
Додаю своє фото книг..



Нехай ваш осінній вечір зігріє тепло рідних сердець...чашечка улюбленої кави...та читання душевних рядочків з книг " Теплі історії до кави" та "Теплі історії до шоколаду"...Надійка своїми гарними розповідями перенесе вас в ваше дитинство..як і мене)...а можливо допоможе подивитись на реальність більш ..тепліше..простіше..з краплинкою добра та оптимізму..



Повідомлення відредагував Ксенічка - 22 жовтня 2013 15:45
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
22 жовтня 2013 16:54
Повідомлення #482


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Цитата: Ксенічка
Натонько, щиро дякую за так потрібні слова та поради! Ти частенько отак в чаті щось дуже слушненько додаш і тема одразу стає актуальною для багатьох

Цитата: Ксенічка
а ти так все добре сказала

Завжди боюсь написати щось не так.. тому стараюсь по менше писати.. І як би то навчитись себе отак хвалити? Що щось добре сказала чи добре написала, чи добре зробила.. ніяк в мене не виходить себе похвалити... не люблю і не ціную себе і вічно відчуваю себе в чомусь винною перед кимось і так кожен день. Є якісь поради, як полюбити себе? :feel: Відчуваю дуже сильну потребу в тому.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
oksenya75
22 жовтня 2013 17:33
Повідомлення #483


Файна господиня
  • 51

Репутація: 303
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 619
Реєстрація: 23.09.2010

ICQ:--

Бали: 1381
Постійне почуття вини - погана річ. Так можна себе загнати в кут. Я мала таке приблизно рік тому. Пішла до психолога. Вона мене з того витягла. Основне тут - підтримка тих, кого ти любиш і чия думка для тебе найголовніша. Я так розумію, що у тебе це - чоловік. Ти повинна його попросити, щоб він тебе постійно хвалив - за все! Навіть за якісь щоденні дрібнички. Так ти відчуєш свою потрібність, силу і впевненість. Ну і сама, як в кіно, сиди і говори: "Я самая обаятельная и привлекательная")))) Сміх сміхом, але приблизно так.

Ксенічка, я іноді навіть не вірю, що на світі є такі люди, як ти. Чесне слово. Таке враження, що тут ангел між нами перебуває.
Перейти на початок сторінки
Кіра
22 жовтня 2013 18:33
Повідомлення #484


Файна господиня
  • 51

Репутація: 254
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 855
Реєстрація: 13.04.2010

ICQ:--

Бали: 2452
Ксенічка,
дякую за книжечки, бачила їх в магазині, назва так і манила....Але побоялась що "несмачні вони".

Натонька,щоб полюбити себе, я прочитала книгу - Робин Шарма "Монах который продал свой Феррари",яку мені порадила одна бізнес вумен! Для мене ця книжка як ЧУДО, вона змінила мене і мої думки) тепер я знаю на що заслуговую!!!!
Прочитай , тобі сподобається!
Перейти на початок сторінки
tay
22 жовтня 2013 20:42
Повідомлення #485


Файна господиня
  • 51

Репутація: 515
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 658
Реєстрація: 27.10.2011

ICQ:--

Бали: 1927
Цитата: oksenya75
сиди і говори: "Я самая обаятельная и привлекательная"

до речі, дійсно допомагає)))) перевірено))))

--------------------
Чудеса трапляються! Треба лише їх запросити траплятися до себе!
Перейти на початок сторінки
KASYA
22 жовтня 2013 21:07
Повідомлення #486


Файна господиня
  • 51

Репутація: 544
Група: Кондитер
Повідомлень: 635
Реєстрація: 24.01.2012

ICQ:--

Бали: 1254
Цитата: Ксенічка
Нехай ваш осінній вечір зігріє тепло рідних сердець...чашечка улюбленої кави...та читання душевних рядочків з книг " Теплі історії до кави" та "Теплі історії до шоколаду"...Надійка своїми гарними розповідями перенесе вас в ваше дитинство..як і мене)...а можливо допоможе подивитись на реальність більш ..тепліше..простіше..з краплинкою добра та оптимізму..


Я теж купила ці книги. Дуже позитивні і душевні....



--------------------
Інколи серце бачить те, що не видно очам
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
23 жовтня 2013 07:27
Повідомлення #487


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Гарно дякую за поради, але щось мені нічого не помагає, багато он і читаю і всяке різне..
Цитата: oksenya75
Ти повинна його попросити, щоб він тебе постійно хвалив - за все!

Я не вірю. Коли він хвалить, мені здається, що просто хоче мене заспокоїти і це все одно неправда. І хто б не хвалив - я не вірю нікому.. Вірю тільки собі, в то яка я погана. Певно я для себе найбільший авторитет...

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
oksenya75
23 жовтня 2013 09:29
Повідомлення #488


Файна господиня
  • 51

Репутація: 303
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 619
Реєстрація: 23.09.2010

ICQ:--

Бали: 1381
Натонько, ти себе вже загнала. Чоловік хай хвалить - і діти теж. Нехай ти спершу будеш сприймати це з недовірою - з часом повіриш. Мені ще психолог дала книжечку Норвуд "Женщины, которые любят слишком сильно". Почитай - після неї себе почнеш по-іншому оцінювати. ЇЇ можна в інеті скачати.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
23 жовтня 2013 13:55
Повідомлення #489


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Почитаю ті всі книги, дякую. Тільки он зараз чотири читаю, і ніяк не можу закінчити. Все дуже актуально і цікаво мені :smile: Деколи складається враження, що я нічого не роблю весь день, а лиш читаю))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
23 жовтня 2013 15:35
Повідомлення #490


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
....Я пропустила вашу розмову дівчаточка..очікування гостей..завтра моєму меншенькому щастячку 5 рочків)..геть дорослим став)..Додам свої відчуття та роздуми до ваших..


Цитата: Натонька
Завжди боюсь написати щось не так.. тому стараюсь по менше писати.

Натонько, шкода що не пишеш все в тебе гарно виходить і головне що чекається твоєї вісточки), або початку доброго діалогу чи цікавої теми.А в тебе завше є щось цікавенько інтригуюче в схованці, що приносить багато позитиву, гарного спілкування та добренько гуртує людей).Тут твоє поле для реалізації твоїх задумів, а ми тобі в цьому допоможемо!! Чи..не.так дівчаточка?
Цитата: Натонька
вічно відчуваю себе в чомусь винною перед кимось і так кожен день

Натонько, ти не одинока в такому, повір, ми виховані в такому дусі "а як люди?").."а що скажуть чи подумають люди?"..і т.п...Але ми зобов"язані людям перед Богом лиш в одному:
" Не будьте винні нікому нічого, крім того, щоб любити один одного. Бо хто іншого любить, той виконав Закона."Римлянам 13:8..Лише Господь нас може витягнути з того стану в котрий не один день заходилось.
"Бо коли Божа благодать приходить до чоловіка, тоді він набирає сили до всього. А коли вона покидає його, тоді він стає .. і слабосилим..(Уривок з книги «Наслідування Христа» Тома Кемпійський)



Цитата: oksenya75
"Я самая обаятельная и привлекательная")

Цитата: tay
до речі, дійсно допомагає)))) перевірено)

Натонько, до гарної поради додам ще одну з моїх улюблених цитат з Біблії: "Все можу в укріпляючому мене Ісусі Христі" (До Филипян 4:13) Говори щодня, веди діалог з Господом і все буде добре.Повір кожна з нас веде щоденну боротьбу з різним непотребом в голові, колись вдається швиденько все " прибрати"..часом засідає довшенько..але це все.. просто реалії життя..
Якщо кому не буде важко взяти піст в п"ятницю і молячись за потреби ваші та ваших родин долучити молитву про прохання що озвучила Натонька.I добре буде якщо прочитаєте главу з Євангелiя.
Коли сум долає послухайте пісні...про Христа..і все мине..
Хочу я з Тобою жить...спасе мій ти дорогий...
oksenya75 Оксаночко, дякую тобі щиро, та це не я ) Сама часом питаю себе що це? Лише Богу слава за все що з нами відбувається і якщо можемо кому послужити то і за це слава.Хай береже тебе Господь.
Цитата: Кіра
Але побоялась що "несмачні вони".

Кіра, як на мене вони солоденькі і хто скучив за часом коли виталось в бехмар"ячку... в мрійливості) ..посмакує гарно їх читаннячком).
Цитата: KASYA
Я теж купила ці книги. Дуже позитивні і душевні...


Дорогенька Натонько, хай береже тебе Господь!! Ми всі з тобою .Віддай в руку Божу свої відчуття та переживання , ми всі молитимемось і з Божою допомогою все зміниться до кращого.

Повідомлення відредагував Ксенічка - 23 жовтня 2013 20:12
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




2 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 2)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 березня 2024 06:25

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 12
Гостей: 7
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100