Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Твори добро!!, Зробимо життя людей,що потребують допомоги сповненим добром
Natalyi
20 лютого 2012 22:03
Повідомлення #21


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1399
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1721
Реєстрація: 27.08.2010

ICQ:--

Бали: 4579
Цитата: Ксенічка
Я не раз дякую їй в думках,шкода,що при житті не так часто це чула вона від мене.Давайте дякувати тим хто ще з нами.

Чомусь в житті тaк є, що цінимо ми когось (чи щось) тільки тоді, коли його втрaчaємо ! І з рокaми все більше пізнaємо прості життєві цінності (хто рaніше, хто пізніше - кого як життя зaстaвить ...)
Тaк склaлося, що пішли з життя бaгaто дорогих мені людей (мaмa, молодшa сестрa, свекор, бaбусі і дідусі)
Зaлишилися тільки спомини і гіркотa незворотності ...
Тепер лиш усвідомилa, скільки я недоговорилa їм ...і як вони мені потрібні .
Тому цінуйте те , що мaєте !!!
Не лінуйтеся повторювaти рідним людям те, що Ви їх любите !
Покaзуйте їм своїми вчинкaми , що Ви їх шaнуєте і пaм'ятaєте про них !

--------------------
Головне в житті - це СІМ'Я ! Кaр'єрa - не чекaє Тебе вдомa, гроші - не витруть Твої сльози, a слaвa - не обійме Тебе вночі ...
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
20 лютого 2012 22:52
Повідомлення #22


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: Natalyi
Тепер лиш усвідомилa, скільки я недоговорилa їм ...і як вони мені потрібні .
Тому цінуйте те , що мaєте !!!
Не лінуйтеся повторювaти рідним людям те, що Ви їх любите !
Покaзуйте їм своїми вчинкaми , що Ви їх шaнуєте і пaм'ятaєте про них !

Natalyi,добре сказано,дійсно зробити хороший вчинок,як добру пам"ять про дорогу людину.Можливо зробити те,чого колись прагнула вона сама та не встигла,бо життя так швидкоплинне.Не пам"ятати образ ось,що вчила моя бабуся мене,важко виконуються настанови та ще й такі,але якось з Божою допомогою долаю я і те.Багато порад почерпнула я у неї,багато цікавого почула та не здогадалась якось усе занотувати.Тут на сайті перелистуючи темки гарних господинь зустрічаю рецепти страв які готувала вона мені.Дякую.І так тепло стає десь у душі ,повертаюсь у дитинство,листаю мамин зошит в пошуках її смаколиків і коли знаходжу радію як дитина.Все так просто і так смачно.Вже й сама доросла і готувати люблю,але так скучаю за смаком дитинства.А ви?

Повідомлення відредагував Ксенічка - 4 грудня 2013 19:05
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 лютого 2012 10:45
Повідомлення #23


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
В неділю ми сім"єю захотіли жити екологічно.Не смійтесь, прошу,але після перегляду новин по каналу ТСМ(новини вихідного дня),щось змовчати не вдалось.Україна перетворюється на сміттєзвалище.Призив до відмови від поліетилену ,що давно прогримів Європою,щось ніяк не приживеться у нас.Надто вже прибутковий цей бізнес.Але якщо почати кожному з себе можна не так швидко,але вірно прийти до бажаного результату.Ми вирішили почати з маленького,всього лиш не купляти полеетиленові пакети на касах в супермаркетах чи магазинчиках...вирушаю на пошук еко сумки (кілька років тому придбала таку в ДЦ,та вона вже добряче потріпалась).Кому з нами по дорозі?Давайте бути в цьому разом!

Повідомлення відредагував Ксенічка - 4 грудня 2013 19:23
Перейти на початок сторінки
нінок
21 лютого 2012 10:56
Повідомлення #24


Файна господиня
  • 51

Репутація: 900
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 923
Реєстрація: 26.12.2011

ICQ:--

Бали: 2892
Цитата: Ксенічка
Кому з нами по дорозі?Давайте бути в цьому разом!

Та по дорозі багатьом, але в наших супармаркетах всерівно товар запаковуєш в маленькі поліетиленові мішечки , паперових я ще не бачила.Тільки в "родинній колбасці" запаковують в паперові. За кордоном ще років 10 тому я бачила дуже часто , що все в паперових. А з нашим "менталітетом" дивним не знаю , чи то буде діяти. Я тільки за , але у нас навіть сміттєзбірники не зроблені під різні види відходів. Це в теперешній час... Аж не хочу говорити , вибачте , настрій падає. :recourse: В Німеччині років15-20 тому вже всі викидають сміття в 3 ящика.Нікому до нас діла немає, головне ,що під урядом стоять самі іномарки класу люкс від 100-150 тис. євро. Поки вони не змінять нам умови, то , ми дівчатка , не будем мати як показувати своім дітям , що сміття треба викидати правильно , залежно від переробляння. :smile:

Повідомлення відредагував нінок - 21 лютого 2012 10:57
Перейти на початок сторінки
Татка
21 лютого 2012 13:15
Повідомлення #25


Молода господинька
  • 34

Репутація: 80
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 210
Реєстрація: 21.04.2011

ICQ:--

Бали: 496
Цікава та потрібна тема. Думаю з часом знайте своїх прихильників та послідовників. Наша сімї, уже роки два майже некупляє целафонових кульків, використовуємо звичайні господарські сумки. Основне памятати про ці сумки, коли йдеш на ринок чи до супермакету, і тоді не доводиться купляти зайвий раз нікому непотрібні кульки.

--------------------
Мене звати Наталка, рада знайомству.
Перейти на початок сторінки
Anna_maria
21 лютого 2012 14:32
Повідомлення #26


Молода господинька
  • 34

Репутація: 135
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 238
Реєстрація: 22.05.2011

ICQ:--

Бали: 675
Цитата: Ксенічка
план допомоги птахам у дитини миттєво дозрів

мій синочок повісив для пташок годівничку. Сам змайстрував (з звичайної коробки для яєць, ниток, скотчу і шнурка) і і так тішився. А як побачив що там порожньо і пташки все з'їли, то всім про це розказував. А тепер збираємо для пташечок їжу.
Перейти на початок сторінки
Anna_maria
21 лютого 2012 14:41
Повідомлення #27


Молода господинька
  • 34

Репутація: 135
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 238
Реєстрація: 22.05.2011

ICQ:--

Бали: 675
Цитата: Ксенічка
Все так просто і так смачно.Вже й сама доросла і готувати люблю,але так скучаю за смаком дитинства.

Таких смачних страв як дитинстві, мені приготувати не вдається. Вроді і те саме ж кладу, що і бабуся, але смак зовсім інший. Напевне, просто не вистачає бабусиної любові у моїх стравах.
Перейти на початок сторінки
Anna_maria
21 лютого 2012 14:44
Повідомлення #28


Молода господинька
  • 34

Репутація: 135
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 238
Реєстрація: 22.05.2011

ICQ:--

Бали: 675
Цитата: нінок
в наших супармаркетах всерівно товар запаковуєш в маленькі поліетиленові мішечки , паперових я ще не бачила.

Цитата: нінок
А з нашим "менталітетом" дивним не знаю , чи то буде діяти.
уже мають заборонити поліетиленові кульки, лише паперові (на днях в новинах передавали). Це вони просто наш форум почитали і вирішили нам допомогти у наших починаннях)))
Перейти на початок сторінки
KotMarta
21 лютого 2012 17:25
Повідомлення #29


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1203
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 680
Реєстрація: 25.11.2010

ICQ:--

Бали: 3008
Цитата: Natalyi
Не лінуйтеся повторювaти рідним людям те, що Ви їх любите !
Покaзуйте їм своїми вчинкaми , що Ви їх шaнуєте і пaм'ятaєте про них !

Дуже гарні слова, повністю підтримую
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 лютого 2012 20:48
Повідомлення #30


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: нінок
Та по дорозі багатьом, але в наших супармаркетах всерівно товар запаковуєш в маленькі поліетиленові мішечки , паперових я ще не бачила
Що правда то правда,але з чогось почати хочеться.Хоч з маленького і такого,що можливо мало що змінить маштабно але нехай крапля по краплі і щось то в результаті побачимо. :belay:
Цитата: нінок
Поки вони не змінять нам умови, то , ми дівчатка , не будем мати як показувати своім дітям , що сміття треба викидати правильно , залежно від переробляння.
Підтримую,але мало віриться,що нам так швидко щось змінять.Тому і захотілось не нести свої гроші до копілок "поліетиленових магнатів".
Цитата: Татка
Наша сімї, уже роки два майже некупляє целафонових кульків, використовуємо звичайні господарські сумки. Основне памятати про ці сумки, коли йдеш на ринок чи до супермакету, і тоді не доводиться купляти зайвий раз нікому непотрібні кульки.
Так ,що не ви з нами,а ми з вами ,бо досвід два роки це багато.Дійсно не забувати б їх і підвести усе до звички.
Цитата: Anna_maria
А як побачив що там порожньо і пташки все з'їли, то всім про це розказував. А тепер збираємо для пташечок їжу.
І мої хлопці радіють коли на їх гостину збігаються птахи.Вітання синочку.
Цитата: Anna_maria
Напевне, просто не вистачає бабусиної любові у моїх стравах.
Так,гарно підмічено.Мабуть і нам готувати отак з секретиком,що б запам"яталось на роки тоді коли обдарує Господь онуками.) :t1002:
Цитата: KotMarta
повністю підтримую

А ми не помітно, ніби на одній кухні за чашкою кави посиділи та поговорили.Гарна у нас компанія підібралась.Мої вітання вам дорогі дівчата.

Повідомлення відредагував Ксенічка - 4 грудня 2013 19:22
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 20 квітня 2024 08:09

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 23
Гостей: 21
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100