Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Ласкаво прошу до мого столу, Рецепти Уляночки
уляночка
28 липня 2009 22:05
Повідомлення #81


Файна господиня
  • 51

Репутація: 146
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1387
Реєстрація: 3.04.2009
Дякую Іра. Я трошки його змінила - менше муки дала wink
Перейти на початок сторінки
sunnygirl
29 липня 2009 13:35
Повідомлення #82


Файна господиня
  • 51

Репутація: 103
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 908
Реєстрація: 27.04.2009
Улянка гарний пляцок я бачила цей рецепт на польському сайті але не наважувалась спекти.
Перейти на початок сторінки
уляночка
29 липня 2009 14:29
Повідомлення #83


Файна господиня
  • 51

Репутація: 146
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1387
Реєстрація: 3.04.2009
Я дуже люблю польську випічку, в мене майже всі рецепти з польських сайтів і з бабусиної книги ( Польська кухня). Книга дуже цінна - грубезна - грубезна, сторінки пахнуть старовиною. Але всі рецепти завжди дуже добрі!!! Завжди! Я її бережу як зіницю ока. Жаль, що тепер не видають таких книжок...
Перейти на початок сторінки
Яночка
1 серпня 2009 12:39
Повідомлення #84


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --
Уляночка, цікаві ваші рецепти!
Перейти на початок сторінки
Надія
3 серпня 2009 09:08
Повідомлення #85


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --
Уляна, інтересне вівсяне печиво з кокосом. Гарний пляцок. love love
Перейти на початок сторінки
Ируся
17 серпня 2009 15:36
Повідомлення #86


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --
уляночка,
Мені дужесподобався соус.Дякую)))
Перейти на початок сторінки
ir71
2 вересня 2009 09:23
Повідомлення #87


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --
Перейти на початок сторінки
уляночка
4 вересня 2009 11:05
Повідомлення #88


Файна господиня
  • 51

Репутація: 146
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1387
Реєстрація: 3.04.2009
Cуп гороховий з сухариками по- королівськи





1. Зварити горох до такого стану, щоб легко було його розтерти.

2. Гарячий горох дати в блендер чи комбайн і на найвищих обертах добре його перетерти, щоб вийшло гладесеньке пюре без грудок.
3. До гарячого пюре додати масло (не жалійте) за смаком і влити гаряче молоко. Я даю не багато, щоб вийшов справжній суп-пюре. Посолити.
4. В кінці видусити часничок (к-ть за вашим смаком).

Обовязково!!! До того супу ідуть сухарики.
Батон порізати на кубики.Добре висушити на сковорідці. Я люблю, щоб ті сухарики були трошки з маслом. Коли вже майже готові- нарізати плястерками масло на сухарики. Масло розпуститься і просякне в сухарики. Вони тоді такі смачні!!!!
Суп подавати відразу. Посипати сухариками wink

Я готовлю цей суп на один раз. Сухариків робіть більше, бо завжди їх замало. Горох ми не дуже полюбляєм, але цей суп їмо завжди залюбки.

Повідомлення відредагував уляночка - 19 вересня 2009 20:08
Перейти на початок сторінки
ir71
4 вересня 2009 13:13
Повідомлення #89


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --
У мене теж гороховий суп в фаворитах.Я майже так роблю як і ти,але картоплю все ж даю,а то один горох моїх хлопців довго не втримає.

Повідомлення відредагував ir71 - 4 вересня 2009 12:13
Перейти на початок сторінки
Надія
4 вересня 2009 20:08
Повідомлення #90


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --
Уляна, з поверненням! wink
Цікава зупка з гороху і молока, ще таке не чула і не їла!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 8 червня 2026 15:25

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Нужно купить гидравлические подушки двигателя
  Пише Sergey1824 (Учора, 21:08)
Топ казино|Рейтинг онлайн казино 2026 — независимая оценка
  Пише ywusuhakuj (6 червня 2026 18:22)
Быстрая доставка запчастей к гидронасосам
  Пише orizusonysi (3 червня 2026 22:50)
Улюблений гамбургер хобіта Фродо
  Пише ulianagnativ (25 травня 2026 16:48)
Пляцок "Зуби негра"
  Пише ChorniyNegr (23 березня 2026 01:11)
Пиріг Яворівський
  Пише maryana_kravets (24 січня 2026 03:07)
Барвінок
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 22:40)
Як додати фото?
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 21:19)
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 16
Гостей: 9
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100