Один – добре, а два- краще!
Із корисних продуктів можна і користі отримати по максимуму, якщо вживати не поодинці, а в дружньому поєднанні. Хочу поділитися з вами інформацією, яку «накопала» в інтернеті.
Куркума і чорний перець бережуть пам’ять.
Куркумін має антиканцерогенні властивості, перешкоджає розвитку склероза і захворювання Альцгеймера. Але ця речовина буде краще засвоюватися організмом, якщо додати до неї чорний перець, котрий покращує засвоєння куркуміна організмом.
Риба і вино – гладка шкіра
Риба містить у собі ті самі омега-3 жирні кислоти, без яких шкіра не може виглядати гладкою, молодою і здоровою. Але червоне чи біле вино спроможне «видобути» для організма омега -кислот із риби аж у 5 разів більше!!! Хороша відмазка для любителів випити. Тут і тост готовий : «Ну, за омегу-3!» До речі, зовсім не обов’зково пити вино, достатньо прготувати маринад для риби. Змішайте в рівних пропорціях оливкову олію, соєвий соус і біле вино, витримайте в нім рибу 1 годину, а опісля запікайте (тушіть) рибу, як вам подобається.
Помідори й оливки проти раку
Помідори багаті на запобігаючий росту ракових клітин лікопин. Що цікаво, при термообробоці томатів кількість лікопину збільшується. Оливки багаті на вітамін Е, котрий підсилює дію лікопину. Так що, якщо ви в одній страві змішаєте тушені помідори й оливки, то ваше протиракове військо буде найміцнішим і непереможним.
Мед и йогурт – за регулярність
Ні, не в сексі. Природні цукри, що містяться в медові, сприяють росту прЕбіотиків – харчу для прОбіотиків, котрі впливають на работу шлунково-кишкового тракту, покращують травлення й імунітет. Наївшись пребіотиків, пробіотики починають рости й розмножуватися, шлунково-кишковий тракт оздоровлюватися, а стул нормалізуватися.. Так що, хочете регулярно «спілкуватися з природою»,- вживайте більше пребіотиків. Вони, крім меду й молочних продуктів, є в кукурудзяних пластівцях, крупах, хлібі, цибулі, цикорії, часнику, квасолі, гороху, бананах і т.д.
(Далі буде)