Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти » Напої » Безалкогольні напої » Чай з ромашки пахучої
 

Чай з ромашки пахучої

2 липня, 2014  |  Коментів (3)  |  Рубрика: Напої » Безалкогольні напої
 

Чай з ромашки пахучої

Ромашка пахуча свіжа
вода
цукор або мед до смаку

Кілька стебел ромашки ( 4-5 шт) добре помити, нижню, тверду частину стебла, обрізати.
Чайничок для запарювання чаю облити окропом ( щоб він був гарячим),
покласти ромашку, залити окропом, загорнути рушничком і залишити на 20хв.
Розлити в горнятка , та додати цукор або мед до смаку .
Смачного :)
Чай з ромашки пахучої

У нас , в селі, ця ромашка пахуча прямо на подвір"ї росте, під ногами. Гріх не користати з нагоди, та не випити запашного чаю :)
Колись в дитинстві , літні канікули я проводила в бабусі, так от в цей період, бабуся завжди на кухні мала банячок з таким чаєм, цукор кидала відразу коли варила, і настоювався він так пів дня. Смак був неповторний , а чай запашний.

Джерело: сімейний рецепт :)

Сподобався рецепт? Поділись з ближніми:
 

Схожі рецепти:

 

#1 написав: ксюня (6 липня 2014 17:00)


Група: Відвідувачі
Коментарів: 110
У нас теж її на дворі багато wink ,йду рвати t0271 і варити чайок love
 



#2 написав: Darka (7 липня 2014 20:14)


Група: Vip-кухар
Коментарів: 677
Чай смачний і корисний (особливо для жінок), у нас на жаль нема своєї ромашки,купляю.


--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
 



#3 написав: ОЛЕСЯ (10 липня 2014 22:16)


Група: Vip-кухар
Коментарів: 397
Смакота. Якраз до шоколадних вареників


--------------------
 



Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.



НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Улюблений гамбургер хобіта Фродо
  Пише ulianagnativ ()
Пляцок "Зуби негра"
  Пише ChorniyNegr ()
Пиріг Яворівський
  Пише maryana_kravets ()
Барвінок
  Пише Trotenheim ()
Як додати фото?
  Пише Trotenheim ()
Вершки 33%
  Пише Натонька ()
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ ()
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka ()
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ ()
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ ()
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 55
Гостей: 50
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100