Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти » Випічка » Пироги та пиріжки » Пиріг на кефірі
 

Пиріг на кефірі

12 травня, 2014  |  Коментів (7)  |  Рубрика: Випічка » Пироги та пиріжки
 

Пиріг на кефірі

Борошно 300 г
Розпушувач 2 ч. л.
Цукор 250 г
Ванільний цукор 1 пакетик
Яйця 3 штуки
Кефір 300 мл

Покриття:
Масло 50 г
Цукор 75 г
Мигдальні пластівці або кокосова стружка 80 г

Форму я використовувала 21х25 см

Борошно змішати з розпушувачем , додати інші складові і збивати міксером приблизно 2 хвилини. Тісто рідке .

Форму вистелити папером для випічки , вилити в неї тісто і випікати в попередньо розігрітій духовці при t 180 ° ( конвекція 160 °) хвилин 10 - 15 , тільки щоб злегка прихопився .

Поки тісто в духовці , готуємо покриття .

Масло і цукор розтопити в ковшику , додати мигдаль або кокосову стружку , перемішати.

Пиріг вийняти з духовки , розподілити по поверхні покриття і при такій же температурі випікати до готовності ( до проби на суху зубочистку ) ще хвилин 15 .

Смачна посипка на цьому пирозі, а ще непогана спроба утилізувати зайвий кефір ))

Джерело: від Stern з hlebopechka.ru

Сподобався рецепт? Поділись з ближніми:
 

Схожі рецепти:

 

#1 написав: Ірця (12 травня 2014 18:19)


Група: Відвідувачі
Коментарів: 65
дякую за чудовий рецепт,якраз думала кефір виливати, пиріг получився супер!

 



#2 написав: ОЛЕСЯ (12 травня 2014 20:26)


Група: Vip-кухар
Коментарів: 397
І я такий готую бісквіт. Смачно і недорого


--------------------
 



#3 написав: Darka (13 травня 2014 06:49)


Група: Vip-кухар
Коментарів: 677
Гарний пиріг,дякую.Кефір майже завжди є в холодильнику і ми любимо таку випічку.Швидко і смачно tongue


--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
 



#4 написав: Тереза (13 травня 2014 17:35)


Група: Кондитер
Коментарів: 626
Чудовий пиріг!!!Пухкий як хмаринка!!! cd
 



#5 написав: Ірця (26 травня 2014 21:32)


Група: Відвідувачі
Коментарів: 65
smile winked Пекла вже декілька разів, дуже смачно!
 



#6 написав: Galina_Nedomirko_ (27 травня 2014 13:32)


Група: Vip-кухар
Коментарів: 177
Діаночко,дякую.Часто виручає.!
 



#7 написав: idianka (29 травня 2014 19:43)


Група: Vip-кухар
Коментарів: 94
Дівчатка, рада що вам сподобалось! Печіть і смакуйте на здоров'ячко! belay


--------------------
Хто не надто високої думки про себе,той кращий,ніж він думає.


В гості до Діанки
В гості до Діанки-2
Шиття ;)
 



Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.



НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Улюблений гамбургер хобіта Фродо
  Пише ulianagnativ ()
Пляцок "Зуби негра"
  Пише ChorniyNegr ()
Пиріг Яворівський
  Пише maryana_kravets ()
Барвінок
  Пише Trotenheim ()
Як додати фото?
  Пише Trotenheim ()
Вершки 33%
  Пише Натонька ()
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ ()
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka ()
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ ()
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ ()
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 8
Гостей: 5
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100