Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
  Твори добро-2, Зробимо життя людей,що потребують допомоги сповненим добром
Натонька
прагну досконалості...
15 листопада 2014 11:14
Повідомлення #1


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Відчула потребу в продовженні цієї гарної теми... Я зараз більше наблизилась до церкви, більше стала читати, роздумувати, спілкуватись з чудовими людьми. Ще донедавна я навіть не підозрювала, що є люди ось такі добрі, приємні, щирі, як Ксенічка smile і їх дуже багато!
Щоб попередити питання про те, куди я ходжу, до якої церкви і т.д. Відповідаю - я греко-католик та проводжу свій час в "Карітасі"
Постійні роздуми, їдження себе мене чуть не загнали до психологів, але я рада, що я наблизилась більше до Бога, а не до науки.

Нехай в цій темі, як і раніше будуть гарні поради, думки, розповіді, картинки і щирість.
belay


Повідомлення відредагував Натонька - 15 листопада 2014 11:15
--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
15 листопада 2014 11:25
Повідомлення #2


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
ЗАПРОШУЄМО НА РЕКОЛЕКЦІЇ ДЛЯ ПОДРУЖНІХ ПАР
28-29 листопада 2014р.Б. м.Дрогобич, вул.Козловського 57/1 (біля храму Віри, Надії, Любові і матері їх Софії)
Подружні реколекції - це прекрасна нагода обнивити своє подружнє життя завдяки чудовій атмосфері духовних застанов, молитви та діалогу. У реколекціях приймають участь пари, які перебувають у християнському Шлюбі
Бажаючі записаться на реколекції у реколекційному будинку м.Дрогобич просимо попередньо записатися за телефонами:
0676745070 - Комісія родини СДЄ; rodyna_sde@ukr.net або
0676748088 - п.Зеновій Кузимків (Рух Подружні зустрічі)



Повідомлення відредагував Натонька - 15 листопада 2014 11:25
--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Roksolana
17 листопада 2014 06:26
Повідомлення #3


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
Натонька я завітала на сайт подивитися що нового, і дуже рада що знову відкрилася ця чудова, потрібна нам усім темка. Тільки з Богом може бути спокійно, мирно, в любові, яскраво і радісно жити, Бог дає мені сили переходити важкі ситуації. a0a

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Darka
18 листопада 2014 22:05
Повідомлення #4


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Глиняні глечики
Молодий чернець якось прийшов до свого духовного наставника і каже:
- Отче, скільки разів ходжу я до тебе, каюся в гріхах, скільки разів радив ти мені, але все ніяк не можу виправитися. Яка ж користь мені ходити до тебе, якщо після наших бесід я знов впадаю у гріхи свої?
Наставник відповів:
- Сину мій, візьми два глиняних горщики – один з медом, а інший порожній – і перелий кілька разів мед з одного в інший. Учень послухав.
- А тепер, синку, зазирни в порожній горщик і понюхай його.
- Учень зазирнув, понюхав і каже:
- Отче, порожній горщик пахне медом, і там, на денці, залишилося трохи густого меду.
- Так само, - мовив учитель, - моя наука осідає у твоїй душі. Якщо ти ради Христа будеш зберігати бодай малу віру та засвоїш у житті хоч частину доброчинства, то Господь любов'ю і ласкою Своєю поповнить їх нестачу і спасе твою душу для життя в раю.
Бо ж і земна господиня не сипле перець у горщик, який пахне медом, – так і Бог не відкине тебе, якщо збережеш у душі і серці хоч основи віри і праведності.

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
23 листопада 2014 12:41
Повідомлення #5


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: Натонька
Нехай в цій темі, як і раніше будуть гарні поради, думки, розповіді, картинки і щирість.

З Богом, дорогенькі!! Натонько , дійсно, сьогодні так потрібна підтримка один одного, так добре, що ти гуртуєш усіх тут .А з Господньою допомогою вірю все ми здолаємо і знову весело та смачно загомонить гурт господиньок Дрімфуд .



Дякую за теплі слова, люблю вас дорогенькі.

Повідомлення відредагував Ксенічка - 23 листопада 2014 12:56
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
23 листопада 2014 12:50
Повідомлення #6


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656

Вона у кожного своя..з своїми радощами..переживаннями..подіями..потрясіннями ..любов"ю..та вона вже є написаною ..рукою Творця..слід лишень прийняти все і покластись на любляче серце Господа..

Все буде добре дорогенькі.

Повідомлення відредагував Ксенічка - 23 листопада 2014 12:52
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
30 січня 2015 22:08
Повідомлення #7


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Darka
31 січня 2015 06:50
Повідомлення #8


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
ЯК ВАЖЛИВО деколи просто мовчати і слухати ... Приходити коли не запрошують, але дуже чекають ... Взяти за руку і зігріти своїм теплом ... Дивитися таким поглядом, в якому є впевненість, що все буде добре ... Вміти зрозуміти і пробачити, навіть не дивлячись на біль ... Допомогти, а не пропонувати допомогу з ввічливості ... Вміти залишитися, навіть коли гордість велить піти ... Посміхнутися, щоб подарувати трохи тепла і світла ... Знати, що найважче завжди можна пережити ... Вміти бути поруч, зрозуміти, пробачити, підтримати - подарувати те, що у тебе є. Без гарних фраз, порожніх обіцянок і нездійсненних надій ...... вміти любити!
(ХРИСТИЯНСЬКЕ ПОВЧАННЯ)

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Марія Митник
1 лютого 2015 10:45
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 654
Реєстрація: 18.04.2010

ICQ:--

Бали: 2041
Darka,
Дякую за Гарне повчання...
Перейти на початок сторінки
Darka
7 лютого 2015 07:06
Повідомлення #10


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Бабуся розказала історію про одну матір .котра за її словами нагадували їй Бога. Якось після закінчення футбольного сезону ,один хлопець отримав в нагороду за гру золотий м"яч .На відміну від подібних нагород ,які отримали члени його команди ,його м"яч був всипаний маленькими діамантами. Це мало особливе значення .У ранньому дитинстві хлопчик був паралізованим.Після довгого лікування його мати запитала лікаря :"Чи зможе мій син колись ходити"?Лікар ,що був розумним чоловіком ,відповів :"Так ,якщо тільки ви того прагнете!".Але тоді мати не могла вповні збагнути значення сказаного. Прагнучи допомогти своєму синові ,вона щодня виводила його надвір. Але хлопець не тримався на ногах і падав. Він залишався лежати на землі і плакав.Мати була поряд ,але вона не піднімала сина ,не витирала його сліз. Мама просто казала :"Вставай сину вставай."Він тоді поступово піднімався ,та незабаром падав знову. Знала мати ,що сусіди дивляться на неї з осудом,шепочуться між собою про жорстокість.Та вона ніколи не простягала синові руки. Дехто з сусідів знав ,що хоч слова матері видаються жорстокими ,її серце розривається з жалю. І ось одного дня хлопець почав ходити. Того ж дня коли він отримав золотий м"яч ,він дав його своїй матері.бо знав ,що вона є тією людиною ,що дійсно заслужила його. Бабуся додала ,що якби мати піднімала хлопця після кожного падіння ,він не став би таким сильним як тепер.Через падіння ї намагання встати хлопчик навчився ходити. Ми часто ставимо питання :"Чому Бог не забере страждання з нашого життя ?Чому б Йому не створити світ без труднощів ?" Бог не чинить цього ,бо Він є мудрий і люблячий .Він любить нас тією ж любов"ю.якою та мати любила свого сина. Бог не ховає своїх улюблених від труднощів .які потрібні для їхнього подальшого освячення і зросту ,щоб стати як і Бог --святий.

Повідомлення відредагував Darka - 7 лютого 2015 09:39
--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 19 квітня 2024 21:00

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 22
Гостей: 17
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100