Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
  Твори добро-2, Зробимо життя людей,що потребують допомоги сповненим добром
Darka
10 лютого 2015 01:09
Повідомлення #11


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Йшов дощ над морем... «І навіщо я йду тут? - дивуючись, нарікав він. - Тут і без мене он скільки води! Невже Бог не розуміє, що набагато корисніше було б направити мене в пустелю... або туди, де горять ліси?» Так думав зверхньо дощ. А далеко внизу, посеред безкрайнього моря, на дивом вцілілому після корабельної аварії плоту лежали люди. Вони ловили пересохлими губами цілющі краплі дощу, збирали, як безцінний скарб, прісну воду, щоб її вистачило до рятівного берега. І невтомно дякували Богові за те, що він послав їм цей дощ, який не дасть їм тепер померти від спраги. ": КОЛИ ЗА НАС БОГ ,ТО ХТО ПРОТИ НАС?". (РИМ.8;31)..
(ХРИСТИЯНСЬКА ПРИТЧА)

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Roksolana
10 лютого 2015 05:26
Повідомлення #12


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Darka
14 лютого 2015 05:23
Повідомлення #13


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Святий Валентине, котрий був вибраний на покровителя закоханих, оберігай молодих людей,особливо тих, які закохані. Випроси їм у Бога благодаті, потрібні для того, щоб дозріли до любові: справжньої, щирої, та безкорисливої.
Бережи закоханих і наречених від нищівного вогню пристрастей.
Вимоли у Бога для них прагнення будувати узи любові на фундаменті Божих заповідей.
Заступайся у Ісуса Христа, щоб Він Сам був для закоханих дороговказом і щоб Він Сам зміцнював їх у хвилину слабкості.

День ЛЮБОВІ для кожного із нас повинен бути кожний день. Бо не для одного дня , а для всього життя Спаситель дав заповідь:
"Люби ближнього свого , як самого себе".




Повідомлення відредагував Darka - 14 лютого 2015 05:30
--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Darka
17 лютого 2015 01:24
Повідомлення #14


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Чому у світі так багато зла --тому ,що слова які мовимо йдуть у Всесвіт ."Думай що говориш "-повчає Старець.Що несеш у цей світ добро чи зло.Коли проводили експеремент на воду у двох стаканах .Біля однієї води читали молитву ,а біля другої-погані слова.Вода у другому випадку змінювала свою структуру на гіршу.Думаймо коли говорим погані слова--цим гнівимо Господа,цим насилаєм на себе хвороби душі і тіла .Свою долю творимо ми самі своїми словами і вчинками.Навертаймось до Бога і творіть добро і будете щасливі у цьому земному житті на цій землі ,яку Ісус Христос назвав Долиною Сліз.

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Darka
17 лютого 2015 21:26
Повідомлення #15


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Все залежить від чистоти душі: моя душа чиста, якщо я сповідаюся і причащаюся. Звичайно, в нашому житті всяке могло бути, це не так суттєво, важливо, що я приходжу в храм і прошу: «Господи, прости, очисти і помилуй». Якщо я стараюся жити, наскільки це можливо, з усіма в мирі, тобто не мати на когось ненависті, злоби і агресії чи якогось недоброго відчуття (і якщо є, то я з ним борюся), якщо я намагаюся творити діла і виконувати заповіді любові, в своєму часі моя душа починає очищуватись. В мені починають з’являтися світліші думки, почуття, я починаю внутрішньо оживати. Тоді це дає мені певну силу творити добро і протистояти проти всякого зла. І тому дуже важливо, щоб людина і духовно і фізично себе чула в спокою, в мирі і в гармонії. Тобто я повинен мати час не тільки для свого тіла і для роботи, але я повинен мати час і для своєї душі. І слава Богу, що ви сьогодні в храмі, що ви можете це чути, що ви можете молитись і просити в Господа зцілення, і робіть це часто. Господь буде діяти.
\\\\\\\\\\\\ПОВЧАННЯ ІЄРОМОНАХА ЙОСАФАТА САВРАНА\\\\\\\\

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Darka
19 лютого 2015 10:04
Повідомлення #16


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Коли ти плакав так довго і твоє серце страждало... Він бачив кожну твою сльозинку! Коли ти був самотній і твої друзі були надто зайняті, щоб зробити тобі один телефонний дзвінок.... Він був поруч! Коли для тебе все перестало мати значення, ти був заплутаний і розчарований... Він став відповіддю для тебе! Коли твій погляд просвітлив, і ти побачив сліди надії - Це Він шепотів тобі ... Коли щось радісне сталося і твоє серце було наповнене щастям - Він посміхався тобі... Коли все у тебе йшло добре, і ти був сповнений подяки - це Він благословляв тебе... Пам'ятай, що щоб не відбувалося в твоєму житті, з чим би ти не стикався, БОГ все бачить...про все знає і все розуміє!!!
(ХРИСТИЯНСЬКЕ ПОВЧАННЯ)

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Darka
22 лютого 2015 20:53
Повідомлення #17


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Roksolana
23 лютого 2015 00:41
Повідомлення #18


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
Молитва жінки за свого чоловіка:
Господи, допоможи мені стати гарною дружиною. Я розумію, що не зможу зробити це без Твоєї допомоги. Визволи мене від егоїзму, нетерпіння і дратівливості і перетвори їх на доброту, жертовність і покірливе довготерпіння. Звільни мене від поганих звичок і поганого настрою, від грубих слів і бажання захиститися, дай мені доброту, добрість, вірність, м'якість і навчи мене стримувати емоції. Виліковуй моє серце від жорстокості та зламай стіну ворожнечі між мною і моїм чоловіком потужною силою Твого одкровення. Дай мені нове серце і сотвори в ньому любов, мир і радість (див.: Гал 5:22). Я не можу сама впоратися зі своїми слабкостями і поганими рисами характеру, тільки Ти можеш змінити мене.

Покажи мені гріх в моєму серці, особливо по відношенню до мого чоловіка. Я прошу вибачення за те, що не любила і не поважала його належним чином; за те, що злилася на нього, критикувала його і була злопам'ятною. Допоможи мені позбавитися від образи, гніву й розчарування і пробачити його так, як можеш пробачати тільки Ти — повністю, без усяких нагадувань про минуле. Зроби так, щоб я зуміла зцілити свій шлюб, принести в нього світ. Відродити між мною і чоловіком здорове спілкування і спаси нас від відчуження; Виведіть нас від порога, за яким починається розлучення.

Допоможи мені стати помічницею і другом чоловіку. Допоможи мені зробити наш будинок мирним, спокійним місцем, куди він завжди буде повертатися з радістю. Навчи мене піклуватися про себе, щоб залишатися привабливою для нього. Допоможи мені стати повною сил, цільної жінкою, багатою інтелектуально, душевно і духовно. Допоможи мені стати жінкою, якій він міг би пишатися як дружиною.

Я приношу всі мої надії до Твого хреста. Я звільняю мого чоловіка від обов'язку задовольняти ті мої потреби, які можеш задовольнити тільки Ти. Допоможи мені приймати його таким, який він є, і не намагатися змінити його. Я розумію, що він не може стати абсолютно іншою людиною, але в той же час я сподіваюся на чудесні зміни у ньому, які можеш створити тільки Ти. Змінюй його так, щоб це було йому на благо. Я повністю визнаю, що жоден з нас не досконалий і ніколи не буде таким. Тільки Ти, Господь, здійснений, і я сподіваюся, що Ти допоможеш нам наблизитися до досконалості.

Навчи мене молитися за чоловіка і зроби мова моєї молитви істинним мовою кохання. Якщо наша любов померла, воскреси її. Покажи мені, що є справжня любов, і навчи проявляти її так, щоб мій чоловік зміг відчути це. Створи єдність між нами, щоб ми у всьому мали згоду ( Ам 3:3). Нехай же Бог терпеливости й потіхи «дарує нам бути в однодумності між собою, за вченням Ісуса Христа» (Рим 15:5). Зроби так, щоб ми стали однією командою і припинили змагатися один з одним або боротися за незалежність, навчи нас трудитися разом, не помічаючи промахів і слабкостей один одного, заради великого блага нашого подружнього союзу. Навчи нас прагнути до миру і бути опорою одне одного (Рим 14:19). Та будемо ми «з'єднані… в однім розумінні та в думці одній» ( 1. Кор 1:10).

Я молюся про те, щоб наша відданість Тобі і один одному зростала з кожним днем. Допоможи моєму чоловікові стати главою дому, згідно Твоєму повелінням. Навчи мене підтримувати і поважати його і допомагати йому виконувати свій обов'язок глави сім'ї. Допоможи мені розуміти бажання його серця і розділяти його думку. Відкрий мені його устремління і потреби. Показуй мені можливі проблеми ще до їх появи. Вдихни життя в наш шлюб.

Господи, зроби мене іншою людиною. Навчи мене по-новому, оптимістично дивитися на життя. Віднови мої стосунки з людиною, яку Ти дав мені в чоловіки. Навчи мене дивитися на нього іншими очима, наповни моє серце нової любов'ю, новим співчуттям і новим бажанням. Зроби так, щоб я стала новим Божим творінням і гідною дружиною.

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Darka
1 березня 2015 01:02
Повідомлення #19


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Бідна вдова після смерті чоловіка захворіла і майже всю зиму пролежала в ліжку. Навесні, виснажена хворобою, вона все ж вийшла у двір, щоб скопати город. Робота рухалася повільно, лопата весь час випадала з її рук. В цей самий час їхав повз її будинок заможний чоловік, пара дебелих коней бадьоро везла три плуги. Був він прихожанином тієї ж церкви, що і вдова. - Бог в поміч, сестро! - Крикнув він їй, побачивши, що жінка працює в городі. - Бог в поміч і вам, - відгукнулася вдова, продовжуючи копати. Через годину повз будинок вдови їхав інший односелець, теж віруючий. Його худа конячина насилу волокла один плуг. Чоловік цей, помітивши, як важко вдові перевертати лопатою, ні слова не кажучи, повернув коня прямо в її двір, та й зорав город. - Спасибі тобі, брате, - сердечно вклонилася вдова. - Не мені спасибі, а Господу! За обох братів страждав і вмирав на хресті Христос. Обидва вони називають себе християнами і сподіваються бути у вічності з Господом. Але лише один з них сподівається не марно. Який? «По плодах їх пізнаєте їх», - сказав Христос. По плодах віри, один з яких - любов до ближнього.
(ХРИСТИЯНСЬКА ПРИТЧА)

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Darka
10 березня 2015 21:49
Повідомлення #20


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
СЕНС ЖИТТЯ ХРИСТИЯНИНА...†

Не в тому, щоб тобі самому мати щастя,
а в тому, щоб зробити інших щасливими

Не в тому, щоб усі тебе любили,
а в тому, щоб ти всіх любив і був для них благословенням

Не в тому щоб завоювати авторитет,
а в тому, щоб відкинути самого себе

Не в тому, щоб знайти в житті задоволення,
а в тому, щоб приносити радість іншим

Не в тому, щоб Бог виконував твої бажання,
а в тому, щоб тобі виконати волю Божу

Не в тому, що думають про тебе люди,
а в тому, ким ти насправді є перед Богом

Не в тому, за кого ти себе вважаєш,
а в тому, ким ти є насправді

Не в тому, щоб тобі не потрібно було терпіти,
а в тому, щоб твої терпіння досягали своєї мети

Не в тому, чи будеш ти довго жити,
а в тому, яка ціль твого життя

Не в тому, коли ти помираєш,
а в тому, чи готовий ти до зустрічі з Богом

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 25 квітня 2024 10:36

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 38
Гостей: 28
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100