Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Твори добро!!, Зробимо життя людей,що потребують допомоги сповненим добром
Ксенічка
15 березня 2013 12:10
Повідомлення #321


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
ПРОШУ ВАШОЇ МОЛИТВЕННОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ДІТОК З САЙТУ "ЖИТИ ЗАВТРА" !

ЖИТИ ЗАВТРА ТУТ....

Перейти на початок сторінки
Roksolana
15 березня 2013 17:05
Повідомлення #322


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
я помолюся за них, такі гарні діточки, неможливо без сліз читати їхні історії :sad: Хай Бог їх благословить на швидке одужання.

Повідомлення відредагував Roksolana - 15 березня 2013 17:06
--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Darka
15 березня 2013 20:07
Повідомлення #323


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Дай Бог всім діточкам і їх батькам бути здоровими.Це саме найцінніше що у людини може бути і ніякі скарби світу не замінять це.

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
KASYA
15 березня 2013 21:40
Повідомлення #324


Файна господиня
  • 51

Репутація: 544
Група: Кондитер
Повідомлень: 635
Реєстрація: 24.01.2012

ICQ:--

Бали: 1254
Нехай одужають усі діточки. Хай Матір Божа тримає їх у своїй опіці, а Ісус Христос дарує терпіння і зцілення!....

--------------------
Інколи серце бачить те, що не видно очам
Перейти на початок сторінки
Roksolana
19 березня 2013 23:59
Повідомлення #325


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354


Прича про щасливе сімейне життя

Одного разу у мудреця запитав молодий чоловік:

«Чому ти такий щасливий у сімейному житті? Тебе всі поважають, до тебе ходять за порадою. В чому твій секрет?»

Мудрець посміхнувся і покликав свою дружину. У кімнату увійшла красива і дуже щаслива жінка:

«Так, любий!»

«Мила, приготуй, будь ласка, тісто на пиріг»

«Добре!»

Вона вийшла і через двадцять хвилин прийшла сказати, що тісто готове.

«Додай в нього найкраще розтоплене масло з наших запасів, І всі ті горіхи, які ми залишили для іменинного пирога нашого сина»

«Добре!»

І знову вона прийшла через десять хвилин, а чоловік дає їй наступну вказівку:

«Додай туди і нашої дворової глини. А потім запікай»

«Добре» - сказала дружина.

І через півгодини в її руках вже знаходився цей дивний пиріг.

«Звичайно ж ми не будемо це їсти! - сказав чоловік - Віднеси це свиням на вулиці »

«Добре!» - сказала дружина.

Гість був шокований. Невже таке можливо? Жодного слова проти, зробила все, що чоловік сказав. Навіть коли він запропонував абсурдну річ.

І чоловік вирішив повторити експеримент вдома. Коли він увійшов туди, відразу почув сміх дружини. Разом з подругами дружина грала в настільну гру.

«Жінко!» - звернувся до неї чоловік

«Я зайнята», - роздратовано крикнула зі спальні дружина.

«Жінко!»

Через десять хвилин вона з’явилася:

«Що тобі треба?»

«Постав тісто!»

«Ти з глузду з’їхав! У будинку повно їжі, а мені є чим зайнятися!»

«Постав тісто, я сказав!»

Через півгодини дружина роздратовано повідомила, що тісто готове.

«Додай туди кращі горіхи і все розтоплене масло!»

«Ти з глузду з’їхав! Післязавтра весілля моєї сестри, і ці горіхи потрібні для пирога!»

«Зроби як я кажу!»

Дружина поклала в тісто лише частину горіхів, а потім знову вийшла до чоловіка.

«А тепер додай у тісто глини!»

«Ти взагалі з розуму вижив? Стільки продуктів даремно перевела???»

«Додай глини, кажу! А потім запікай.»

Через годину дружина принесла цей пиріг і кинула його на стіл:

«А тепер я подивлюся, як ти це їсти будеш!»

«А я не буду це їсти, - віднеси це свиням!»

«Знаєш що - обурилася дружина - тоді сам іди і годуй своїх свиней!»

Грюкнула дверима й пішла в свою кімнату. Ще кілька днів вона сміялася над чоловіком при всіх, розповідаючи цю історію.

І тоді гість вирішив повернутися до мудреця:

«Чому? Чому у тебе все вийшло і твоя дружина все зробила, як ти сказав, а моя закотила скандал і досі сміється з мене?» - запитав він уже з порога.

«Все просто. Я не лаюся з нею і не командую. Я захищаю її, і це робить її спокійною. Моя дружина - запорука мого сімейного благополуччя.»

«І що мені тепер, - шукати іншу дружину?»

«Це найпростіший спосіб, який приведе тебе до вельми сумного результату. Тобі і твоїй дружині потрібно вчитися поважати одне одного. А для цього ти першим повинен зробити все, щоб вона була щаслива.»

«Та я і так для неї все роблю!»

«А вона щаслива? Ви ж одружилися для того, щоб кохати одне одного, піклуватися і радіти разом. А замість цього лаєтеся, ділите верховенство, обговорюєте одне одного за спинами...»

У роздумах побрів чоловік додому. По дорозі він побачив гарний кущ троянд. Саме такими трояндами він колись домагався її руки. Кожен день по одній гілочці троянд. У будь-який час року... Коли ж він останній раз дарував їй такі квіти? Згадати не зміг.

Тому він зірвав гілочку і поніс її додому. Вдома вже всі спали. Він не хотів турбувати дружину - і просто поставив квіти біля її узголів’я.

Вранці його вперше за останні роки чекав сніданок. І красива дружина з сяючими очима. Він обійняв її і ніжно поцілував, як колись багато років тому.

Він перестав займатися неважливими справами, і всіма силами намагався зробити дружину щасливою. Вона ж перестала ходити вдома «як попало», знову стала готувати для нього улюблені страви...

Минуло кілька років, і в його двері постукав юнак.

«Я чув, що ваші стосунки з дружиною - зразок для інших. А у мене все не так. Дружина мене пиляє, витрачає всі гроші, не слухається... У чому секрет? Я прочитав стільки книжок, але жодна не допомогла мені...»

Господар посміхнувся і сказав:

«Проходь, дорогий гість. Моя дружина саме збирається пекти пиріг»...

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
20 березня 2013 12:49
Повідомлення #326


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: Roksolana
я помолюся за них, такі гарні діточки, неможливо без сліз читати їхні історії Хай Бог їх благословить на швидке одужання.

Цитата: Darka
Дай Бог всім діточкам і їх батькам бути здоровими.Це саме найцінніше що у людини може бути і ніякі скарби світу не замінять це.

Цитата: KASYA
Нехай одужають усі діточки. Хай Матір Божа тримає їх у своїй опіці, а Ісус Христос дарує терпіння і зцілення!....

Дорогі дівчата, дякую Богу, що є такі щирі та відкриті серцем люди як Ви!! Дякую Вам за Вашу душевність та тепло сердечне!! Слава Господу, що є люди, які можуть відгукнутись на заклик та принести часточку своєї любові людям які чекають на неї.Хай береже вас Господь!!

Перейти на початок сторінки
Ксенічка
20 березня 2013 12:59
Повідомлення #327


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: Roksolana
Прича про щасливе сімейне життя

Роксоланочко, дякую за таку розумну та повчальну притчу!!



Повідомлення відредагував Ксенічка - 9 квітня 2013 22:49
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
20 березня 2013 18:38
Повідомлення #328


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
20 березня відзначають Міжнародний День щастя




У 2012 році ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя (International Day of Happiness) з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети.

Також, на думку засновників Дня, сьогоднішнє свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства, у зв'язку з чим засновники закликають всі країни направити зусилля на поліпшення добробуту кожної людини.

Дата святкування була обрана не випадково. 20 березня — День весняного сонцестояння, коли день дорiвнює ночi и сонце свiтить однакову кiлькiсть часу практично на всiй територiї земної кулi. Таким чином, цей день символiзує рiвне право на щастя кожного мешканця Землi.

Цікаво, що ініціатива установи Міжнародного дня щастя надійшла з невеликої гірської країни - Бутану. Вважається, що жителі Королівства Бутан є найщасливішими людьми в світі - чемпіонами за коефіцієнтом Валового національного щастя, яким вимірюється національний добробут громадян.



Також для відображення добробуту людей і стану навколишнього середовища в різних країнах світу в липні 2006 року був введений Міжнародний індекс щастя.
myvin



Перейти на початок сторінки
Ксенічка
20 березня 2013 23:11
Повідомлення #329


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Перейти на початок сторінки
Darka
21 березня 2013 04:03
Повідомлення #330


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712

10 заповідей спокою Івана Павла ІІ

1. Саме цей день я хочу прожити, не намагаючись одразу вирішити всі життєві проблеми.
2. Саме сьогодні зважатиму на свою поведінку: буду привітним до людей, не буду критикувати, виправляти чи вдосконалювати нікого, окрім себе.
3. Саме сьогодні буду щасливим, усвідомлюючи, що я створений для щастя не тільки у вічності, але й тепер. Є лише один світ.
4. Саме сьогодні підлаштуюся під обставини, не прагнучи, щоби вони підлаштовувалися до моїх бажань.
5. Саме сьогодні відведу кілька хвилин свого часу для читання. Як їжа потрібна тілові, так добра книжка потрібна для духовного життя.
6.Саме сьогодні зроблю якийсь добрий вчинок і нікому про це не скажу.
7. Саме сьогодні зроблю щось, до чого не маю жодного бажання. А коли почуватимусь ображеним, не виявлю цього.
8. Саме в цей день складу собі детальний план. Можливо, не буду його ретельно дотримуватися, але спробую виконати два правила: не буду поспішати і буду рішучим.
9. Саме сьогодні буду сильно вірити – навіть коли б обставини схиляли мене до чогось протилежного. Бог піклується про мене так, ніби на світі більш нікого немає.
10. Саме сьогодні не буду нічого боятися. Особливо не лякатимусь радості та всього, що красиве. Не боятимусь вірити в Добро і за все дякувати. Адже все є Божим даром.


--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 1 жовтня 2024 05:10

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100