Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Твори добро!!, Зробимо життя людей,що потребують допомоги сповненим добром
Roksolana
23 січня 2013 04:52
Повідомлення #181


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
Дарка дякую за чудові історії. Перечитую їх з приємністю. :a0a:

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Darka
27 січня 2013 22:45
Повідомлення #182


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712

Кожна жінка це неповторна - квітка в саду життя. Троянди і орхідеї, конвалії і волошки, лілеї і ромашки. Яка краса, який аромат!!!
Як кожна квітка не може жити без сонця, так і кожна жінка потребує тепла, ласки і кохання. Наші ніжні пелюстки - руки обіймуть, приголублять, сяючі очі всміхнуться, уста жадані поцілують.
Мудреці кажуть: "Царство жінки – це царство ніжності, тонкості і терпіння".
І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів.

Повідомлення відредагував Darka - 27 січня 2013 22:55
--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Darka
27 січня 2013 23:13
Повідомлення #183


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Заповіді доброти.
Бути добрим – це забути про себе самого, щоб думати за інших.
Бути добрим – це пробачати, пам’ятаючи, що слабкість людська є сильніша від злості.
Бути добрим – це мати милосердя для слабкості інших людей і пам’ятати, що ми не є кращими від інших, навіть в їхніх ситуаціях ми були б, може, ще гірші.
Бути добрим – це закрити очі на прояви невдячності.
Бути добрим – це давати навіть тоді, коли нічого не отримуємо, посміхаючись до тих, які нас не розуміють, навіть недооцінюючи нашої доброти.
Бути добрим – це вчинити зі свого життя дар для інших, навіть лучити з працею кожного дня клопоти ближніх.
Бути добрим – це приглушити біль власного серця і посміхатися завжди.
Бути добрим – це погодитися на те , що чим більше будемо давати, тим більше від нас будуть очікувати.
Бути добрим – це згодитися на те, що не затримуємо нічого для себе, за винятком радості, яка випливає з чистого сумління.
Бути добрим – це визнати у великій простоті, що правдиво добрим є тільки БОГ.

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
6 лютого 2013 16:43
Повідомлення #184


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Дорога Оксанка- Darka :belay: ,щиро дякую за зворушливі дописи.Дякую за підтримку живого спілкування в темі та ті добрі справи, що несете людям!!Роксоланочко :belay: .

Дорогі дівчатонька по гарній знахідці Іри :belay: , хочу вам запропонувати провести 21 день позитиву, без нарікань,поганих думок..за гарною настановою священника Уілла Боуена..
Ідемо в гості до Ірки-шкірки ТУТ


Повідомлення відредагував Ксенічка - 6 лютого 2013 16:45
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
11 лютого 2013 01:21
Повідомлення #185


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Дівчата.Все, що саме важливе в нашому житті часом десь може відійти і бути далеко не на першому плані, а так хоче Господь нашої віри , а ми в свою чергу забуваємо про щоденний діалог з Всевишнім.Будемо ж безперервно молитись Христу, молитвою спасіння: " Господи помилуй."
Та дуже гарного псалма нам дарує Біблія, лише слід вчитатись та повірити, що наш Господь про нас пам"ятає.Псалом 90:

Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає,
той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Бо Він тебе вирве з тенет птахолова, з моровиці згубної,
Він пером Своїм вкриє тебе, і під крильми Його заховаєшся ти! Щит та лук Його правда.
Не будеш боятися страху нічного, ані стріли, що вдень пролітає,
ані зарази, що в темряві ходить, ані моровиці, що нищить опівдні,
впаде тисяча з боку від тебе, і десять тисяч праворуч від тебе, до тебе ж не дійде!…
Тільки своїми очима подивишся, і заплату безбожним попобачиш,
бо Господа, охорону мою, Всевишнього ти учинив за своє пристановище!
Тебе зло не спіткає, і до намету твого вдар не наблизиться,
бо Своїм Анголам Він накаже про тебе, щоб тебе пильнували на всіх дорогах твоїх,
на руках вони будуть носити тебе, щоб не вдарив об камінь своєї ноги!
На лева й вужа ти наступиш, левчука й крокодила ти будеш топтати!
Що бажав він Мене, то його збережу, зроблю його сильним, бо знає Ім'я Моє він;
як він Мене кликатиме, то йому відповім, Я з ним буду в недолі, врятую його та прославлю його,
і довгістю днів Я насичу його, і він бачити буде спасіння Моє!




Повідомлення відредагував Ксенічка - 10 квітня 2013 00:18
Перейти на початок сторінки
Roksolana
11 лютого 2013 04:25
Повідомлення #186


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
дякую! Сьогодні попробую подивитись фільм!!! :a0a:

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Darka
15 лютого 2013 02:40
Повідомлення #187


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712

МАГАЗИН ПОЧУТТІВ.
Вітаю! - привіталася Молода Людина, увійшовши всередину магазину, про який недавно прочитала в рекламі.
— Привіт! - привітно відповів їй вже немолодий Продавець.
— Скажіть, будь ласка, чи є у вас Романтика? Мені потрібно приблизно 2-3кг.
— Романтика? - Продавець здивувся. - Ні, такого товару у нас вже давно немає. Ви напевно про нас в Інтернеті прочитали, так?
— Так, - кивнула Молода Людина. - Але там було написано, що у вас повинна бути Романтика.
— Це тільки в online-магазині, - погодився Продавець. - У нас цей товар рідко мав попит. Зазвичай ті, кому вона потрібна, замовляють її по Інтернету, це і анонімно і по місту за нею йти не треба.

— Хіба люди соромляться того, що хочуть Романтики?

— Не знаю. Дівчата ще не так цього соромляться, а ось Хлопці...

— Дивно, - задумалася Молода Людина.

— А ви, напевно, Студент Гуманітарних Наук, Письменник або Поет? - Продавець уважно розглядав Молоду Людину.

— Ні. Я Звичайна Молода Людина. - Скажіть, а що ви мені можете запропонувати замість Романтики?

— Так, подивимося, - Продавець почав оглядати полиці.

— Є, наприклад, Натхнення. Оскільки воно швидко вивітрюється, то краще його відкритим не тримати, а використовувати все відразу.

— Так, мабуть, не відмовлюся. Скажіть, а який товар користується у вас зараз найбільшим попитом?

— А попит у нас мають такі товари, як Гумор, Гордість, Пихатість, Цинізм, Іронія, Віра...

— А як же Любов?

— О, Любов у всі часи неймовірно популярна і завжди має великий попит.

— І яка її ціна?

— Дуже-дуже дорого. Любов - це сильне світле почуття, концентроване, і продається грамами.

Взагалі-то у більшості вона є ще з народження, але люди її не цінують, і розтрачують її, так і не пізнавши всієї краси. А у деяких людей вона залишається, вона у них росте і збільшується, і тоді люди можуть дарувати один одному Любов. Ось вам коли-небудь дарували Любов? - Продавець, мабуть, згадував свою молодість. - Це так чудово, коли дарують Любов. Відразу відчуваєш себе сильним і щасливим, Любов наповнює тебе всього, це так чарівно!

— Напевно, я ще дуже молодий. Мені ще ніхто ніколи не дарував Любові і я теж нікому її не дарував. Після ваших слів мені здається, що я так ще і не пізнав цього почуття, хоча кілька хвилин тому думав зовсім інакше.

— Все у вас попереду... Головне - не розтратити її завчасно.

— І що ж, багато хто у вас купує Любов? - продовжувала розпитувати Молода Людина.

— Та як сказати. Я вже сказав, що вона продається грамами і коштує дуже дорого. Ось наша промисловість і придумала, щоб кожен міг собі дозволити любов, продавати її зі всякими добавками. А добавки мало того, що дуже негативні, вони часто і поганої якості. Зате коштує такий «економний» пакет набагато дешевше і розкуповується частіше.

— Які ж це там шкідливі добавки? - усміхнулася Молода Людина.

— Любов і Ненависть, Любов і Ревнощі, Любов і Презирство, і тому подібне. Такі добавки самі по собі не продаються, Слава Богу, на них окремо ще немає покупців.

А оскільки це теж природний товар, він теж повинен бути поширений серед людей. Багато хто на це зниження ціни клює. Молоді, наприклад, вибирають найстрашнішу на їх погляд добавку - Ревнощі. Ну а потім вбивають на цьому грунті своїх дружин і наречених.

— Але ж це не їх провина. Адже якщо чисту консистенцію не можеш дозволити собі купити, доводиться вибирати, так би мовити, з нижчого сорту.

— Ні, я ж вам мало не зaбув сказати найважливіше. Любов не обов’язково купувати, її можна виростити в собі. Я вже казав, що вона є у більшості вже з народження, і що багато її розтрачують на просто так. Але, як мовиться, земля пам’ятає, що виростила. Так само і у нас всередині завжди залишається те крихітне насіннячко Любові, яке, якщо за ним доглядати, поливати, і нищити бур’ян, може вирости до великої красивої квітки. Просто не всі люди в це вірять, у багатьох немає на це достатньо Терпіння або Надії. Отже, ви зважилися на щось?

— Так, звичайно. Мені, будь ласка, 2кг Натхнення і по кілограму Терпіння, Віри, Надії для росту мого насіння Любові. Спасибі вам велике. До побачення!

Повідомлення відредагував Darka - 15 лютого 2013 02:42
--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
16 лютого 2013 01:54
Повідомлення #188


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: Darka
МАГАЗИН ПОЧУТТІВ.

Оксаночка, дякую дуже повчально і актуально!!!

Багато людей в цьому світі рухаються надто швидко, а відтак залишають свою душу позаду. Всередині них виникає порожнеча, яку не можуть заповнити мобільні телефони, чи комп’ютери, це щось, що є дуже людське,тому цю внутрішню пустку може заповнити тільки інша особа, яка вміє передати всю глибину того, що означає бути справжньою людиною сьогодні.(слова Бруно Ферреро на зустрічі у Львові)



Родина

У самому серці долини, серед полів, луків і лісів, у двоповерховому будиночку мешкала щаслива родина. Складалася з трьох осіб: матусі, татуся й шестирічного синочка. Долиною протікав веселий і бурхливий струмок.
Будиночок стояв віддалік села, і тому в неділю родина сідала в маленький автомобіль та їхала на Службу Божу в парохіяльну церкву. Увечері перед сном усі разом молилися. Один із Господніх ангелів щовечора забирав молитви й відносив їх на Небо.
Якось восени багато днів поспіль падав дощ. Струмок наповнився каламутною водою. Вода почала заливати долину. Татусь розбудив матусю й синочка. Були перелякані, бо вода заливала перший поверх будиночка. І далі прибувала. Щораз темніша й щораз швидше.
«Підемо на дах!» - сказав татусь. Узяв синочка й зійшов на горище, а звідти - на дах. Матуся пішла за ними.
На даху почувалися, як пасажири затонулого корабля на острівці, який ставав дедалі меншим.Вода невпинно піднімалась і дійшла вже до колін татуся. Татусь, стоячи на даху, обійняв дружину і сказав: «Стань на моїх плечах і постав синочка на свої плечі. Не бійся. Що б не сталося, я вас не покину!» Матуся поцілувала синочка і сказала: «Стань на моїх плечах і не бійся. Що б не сталося, не покину тебе!»
Вода далі піднімалася. Затопила татуся і його плечі, на яких стояла матуся. Потім затопила матусю, яка тримала синочка. Татусь тримав матусю, а вода далі піднімалась. Дійшла до рота дитини ... її очей... чола... Господній ангел, який прилетів, щоби забрати вечірні молитви, побачив лише пасмо світлого волоссячка в каламутній воді. Схопив це пасмо й потягнув... З'явився хлопчик, далі - його матуся, а за нею - татусь. Усі міцно трималися разом. Ангел злетів з ними й поклав той людський ланцюг на найвищому пагорбі, куди вода не доходила. Татусь, матуся й синочок лягли на траву та почали обіймати одне одного, радіючи. Замість молитов того вечора ангел відніс на Небо їхню любов. Усі небесні сили раділи цьому.

"Що б не трапилось, Я тебе не покину" - каже Бог у Святому Письмі.

Молімось, дорогенькі і Бог нас почує!!!

Повідомлення відредагував Ксенічка - 16 лютого 2013 01:55
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
18 лютого 2013 01:09
Повідомлення #189


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
«Любов — це служіння».
«Вчіться любити.
Любов потребує зусиль.
Вона не приходить сама собою».( Мати Тереза)



Повідомлення відредагував Ксенічка - 10 квітня 2013 00:19
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
19 лютого 2013 00:07
Повідомлення #190


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656


Молитва дитини

Зішли, Боже, ласки
На дітей маленьких,
Щоб ми виростали на потіху неньки.
Май, Боже, в опіці всю нашу родину,
Глянь ласкавим оком ще й на Україну.


У Біблії
написано: "Пустіть дітей приходити до мене, не бороніть їм: таких, бо Царство Боже. Істинно кажу вам: хто Царства Божого не прийме, як дитина, - не ввійде до нього."

Повідомлення відредагував Ксенічка - 10 квітня 2013 00:19
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 30 вересня 2024 01:16

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 11
Гостей: 8
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100