Не журіться, що в коси жіночі Біле срібло вплітає зима, Вірте серцю, а серце ще хоче, Щоб назад повернулась весна. А вона посміхнеться у дітях І в онуках поверне назад. І тендітним тоді первоцвітом Розцвіте раптом серце, мов сад. Не сумуйте, що перші морози Часом тугою серце скують І на щоки непрохані сльози, Наче два діаманти, впадуть. Не бануйте, вже з півдня лелеки Повертають на крилах весну. Марить березень літом далеким, Прокидаючись з давнього сну. Сонний березень, марець-чаклуне, Раптом щастя поверне, як в сні, Свіжим подихом хмари розсуне, Кине зорі під ноги ясні. І нехай тоді в коси жіночі Біле срібло вплітає зима. Серце вірить і серце ще хоче, Щоб назад повернулась весна. … Літа жіночі, наче первоцвіт, Ясними кольорами не буяють. Бажайте жінці многа, многа літ Хай молодість її не відцвітає. Бажайте жінці сонця і тепла, Кохання, мов калинового цвіту, Щоб молодість її не відцвіла, Бажайте жінці многа, многа літа!
Алла Грабинська (зі сайту "Анумо знову віршувать")
Я – жінка. Ви чуєте, люди, я свічка, Запалена Господом на віки, Неправда, що я - ребро чоловіче Цю казку придумали чоловіки. Я – жінка. Я – річка бурхлива й неспинна, Що в повінь зриває верхи берегів, Хто каже, що я підкорятись повинна? Це ще одна вигадка чоловіків. Я – жінка. Природою створена пісня, Яку чоловік заспівать не зумів, Я – мрія і спогад, майбутнє й колишнє, Я – щось незбагненне для чоловіків, Я – жінка. Я вільна, як думка одвічна На думку не можна надіть кайдани, Це ти мене в рабство продав, чоловіче, І грішна я стала з твоєї вини. Та я лише жінка, я прагну кохання, Я все пробачаю тобі наперед, З твоєї криниці - я крапля остання, Для вуст твоїх згірклих - я липовий мед Я – жінка. Я враз перекинусь на зілля І гоїти рани візьмуся тобі, Я плачу від щастя, сміюся в журбі. Я – жінка, я дійсно слабка половинка, Нехай переможцям лаврові вінки, Історію творять, звичайно, мужчини, Але лише так, як захочуть жінки!
Хто крайній по щастя? Я буду за Вами. А черга довгенька… Давно стоїте? Залишилось трохи.. І важать на грами… Воно ж бо легеньке І, кажуть, просте. Ось ще підійшов хтось… Заплакані очі… Ну ДУЖЕ потрібно?... Так Вас пропустить?... Та добре... раз треба... Я ще почекаю… Яка вже різниця? Я звикла терпіть. Вже зовсім близенько… По граму на руки… Закінчиться скоро… А ще підвезуть? ...Хтось лізе без черги!.. А! Пільги за муки?... Посвідчення навіть? А де їх дають?.. Вже щастячко поряд. Ось-ось… ще хвилинка… Та ліктем хтось грубо Мене відштовхнув. Що Я проти хама?!... Солона сльозинка.. На серці зарубка… А біль цей вже був… І знов не дісталось. І буде не скоро… У черзі за щастям Пройшло півжиття… А як це – по блату? Із чорного ходу??? Не буде, напевне, Вже з мене пуття!..
А коли в Ожидові бахнув отой фосвор, то нас відправили на три тижні в харківську обл. санаторій БЕРМІНВОДИ, і отам головний лікар пан Сердюк організував нам зустріч з поетесою Ніною Виноградською, вона і мені подарувала свою збірку віршів СНІГ МОЛОДИЙ з автографом, тож я тут напишу один який припав мені найбільш до душі
Якщо летіти-то під небесами, А падати -то тільки з висоти. Ібілий світ,щоб не прощався з нами, Щоб даленіли сонячні світи.
Якщо співати-щоб із серця пісня, Бриніла чистим співом і святим. І щоби світ навпіл від болю тріснув, Коли наповнить душу чад густий.
Якщо любити-то міцним корінням, Сплітатися у відданих серцях. І щоб кохання чистого горіння, Тобі світило й гріло до кінця.
А як ненависть-назавжди.Одразу Відрізати і кинути в було, Іщоб болюча і тяжка образа, Не проросла у ворожнечу й зло.
Не варто жити боязко і тихо, Скрипіти ледве як стара верба.... Й тоді покине нашу землю лихо, Бо наш народ свободу обира.
--------------------
Подлинное счастье стоит недорого: если за него приходится платить высокую цену, значит, это фальшивка. Коко Шанель
Грудень - довгий тунель: задихаюсь, мовчу, відчуваю: колись я таки пропаду в цім тунелі;
упереміш з болотом сніги, і дорога в ребристому льоді о, не доведи, щоб я в грудні упав, у цій чорній погоді.
Я втомивсь — горлом ніч гоготить, і таке відчуття, що попереду — чорно: все світле збулось і забулось, і ходив би лишень в зоопарк, годував би котят в пастках київських вулиць.
Он убегал… в него стреляли люди… Проваливаясь лапой в рыхлый снег, Волк твёрдо знал: спасения не будет... И зверя нет страшней, чем ЧЕЛОВЕК… А в этот миг за сотни километров, Был в исполненье смертный приговор… Девчонка малолетняя там где-то Уже четвёртый делала аборт… Малыш кричал!!! Но крик никто не слушал… Он звал на помощь: «МАМОЧКА, ПОСТОЙ!!! Ты дай мне шанс, чтобы тебе быть нужным!!! Дай мне возможность жить!!! Ведь я живой!!!» А волк бежал… собаки глотку рвали… Кричали люди пьяные в лесу… Его уже почти совсем догнали… Волк вскинул морду и смахнул слезу… Малыш кричал, слезами заливаясь… Как страшно НЕ РОДИВШИСЬ УМЕРЕТЬ! И от железки спрятаться пытаясь, Мечтал в глаза он маме посмотреть. Вот только «маме» этого не нужно… Не МОДНО стало, видите ль, рожать… Она на глупость тратит свою душу… Своих детей «не в падлу» убивать… А волк упал без сил… так было надо… Он от волчицы ВАРВАРОВ увёл… Одна она с волчатами осталась, Когда он на себя взял приговор… Собаки рвали в клочья его тело! Но только душу волчью не порвать!!! Душа его счастливой мчалась в небо!!! РАДИ ДЕТЕЙ ЕСТЬ СМЫСЛ УМИРАТЬ!!! И кто, скажите, зверь на самом деле? И почему противен этот век??? А просто ЧЕЛОВЕЧНЕЕ НАС ЗВЕРИ… И зверя нет страшней, чем ЧЕЛОВЕК!!!