Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти » Випічка » Печиво » Печиво "Банани"
 

Печиво "Банани"

24 травня, 2009  |  Коментів (3)  |  Рубрика: Випічка » Печиво
 

Печиво "Банани"


200 г вершкового масла
4 ст. л. сметани
0,5 л. соди, гашеної оцтом
2 ст. муки
1 ч. л. цукру
щіпка солі

Для начинки:

300 г сиру (файного, м'якого)
2 ст. л. сметани
1 ст. л. крохмалю
0, 5 ст. цукру
пакетик ванільного цукру

Швидко замісити тісто. Зробити з нього кульки і покласти і холодильник на 30 хвилин.

За цей час зробити начинку. Для начинки гарно все перетерти.

Шаріки розкатати у вигляді овала, викласти начинку і акуратно заліпити. Складати на лист швом донизу. Змастити жовтком. Випікати при температурі 180-200 г 20 хвилин


Сподобався рецепт? Поділись з ближніми:
 

Схожі рецепти:

 

#1 написав: marinka (9 березня 2010 00:20)


Група: Vip-кухар
Коментарів: 236
Щось таке цікаве?! Аж захотілось спробувати winked Сирні банани winked
 



#2 написав: StarsLV (1 вересня 2011 15:13)


Група: Гості
Коментарів: 0
А яйця в тісто не потрібно додавати?
І соди 0.5 чайної чи столової ложки? Дякую
 



#3 написав: оксана (28 квітня 2012 21:35)


Група: Відвідувачі
Коментарів: 8
Дуже люблю це печиво, дуже смачне, але я до начинки ще тру банан - гарне поєднання з сиром.
 



Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.



НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Улюблений гамбургер хобіта Фродо
  Пише ulianagnativ ()
Пляцок "Зуби негра"
  Пише ChorniyNegr ()
Пиріг Яворівський
  Пише maryana_kravets ()
Барвінок
  Пише Trotenheim ()
Як додати фото?
  Пише Trotenheim ()
Вершки 33%
  Пише Натонька ()
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ ()
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka ()
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ ()
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ ()
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 62
Гостей: 61
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100