Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти » Випічка » Печиво » Печиво "Пташині гнізда"
 

Печиво "Пташині гнізда"

7 квітня, 2013  |  Коментів (7)  |  Рубрика: Випічка » Печиво
 

Печиво "Пташині гнізда"

Для тіста:
3 ст. л. сметани
3 ст. л. цукру
3 жовтки
до 2-х склянок борошна (залежить від яєць і густоти сметани)
Для бізе:
3 білки
1 скл. цукру
1 скл. підсушених горіхів.

Жовтки збити з цукром, додати сметану і замісити туге тісто. Розкачати, порізати, як домашню лапшу. Підсушити в духовці , слідкувати, щоб не стало коричневим.

Білки збити з цукром, додати подрібнені горіхи, а також підсушене тісто. Все перемішати і ложечкою викладати на деко, застелене пергаментом. Пекти 10 хвилин при т.180С. Смачного!

Джерело: Записала, коли була студенткою. Випробувала аж тепер.

Сподобався рецепт? Поділись з ближніми:
 

Схожі рецепти:

 

#1 написав: Кіра (7 квітня 2013 09:33)


Група: Vip-кухар
Коментарів: 289
дуже вдячна за рецепт!!!!! я його чекала))) wink

cd cd cd
 



#2 написав: Олюся (8 квітня 2013 14:11)


Група: Vip-кухар
Коментарів: 37
Дуже смачне, завжди печу його на Великдень.


--------------------
Говоріть людям приємне. Навіть тим, які не вміють усміхатися. Надійка Гербіш
 



#3 написав: ОЛЕСЯ (8 квітня 2013 15:16)


Група: Vip-кухар
Коментарів: 397
Такий цікавий рецепт. Уже додала у закладочки.


--------------------
 



#4 написав: Ксенічка (8 квітня 2013 20:26)


Група: Vip-кухар
Коментарів: 839
Так вже засмакували, ще раніш мені ці смачненькі "Пташині гнізда"!!
 



#5 написав: Darka (9 квітня 2013 08:37)


Група: Vip-кухар
Коментарів: 677
Старий ,добрий рецепт,смачного печива.Це так смачно,дякую. tongue


--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
 



#6 написав: KASYA (10 квітня 2013 08:57)


Група: Кондитер
Коментарів: 361
Цитата: ОЛЕСЯ
Такий цікавий рецепт.


Потрібно спробувати!


--------------------
Інколи серце бачить те, що не видно очам
 



#7 написав: oksana_k (10 квітня 2013 20:07)


Група: Кондитер
Коментарів: 6
Цитата: Darka
Старий ,добрий рецепт,смачного печива.

Оце точно! Знайшла у студентських конспектах, а їх писала років 18-15 тому.
 



Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.



НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Улюблений гамбургер хобіта Фродо
  Пише ulianagnativ ()
Пляцок "Зуби негра"
  Пише ChorniyNegr ()
Пиріг Яворівський
  Пише maryana_kravets ()
Барвінок
  Пише Trotenheim ()
Як додати фото?
  Пише Trotenheim ()
Вершки 33%
  Пише Натонька ()
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ ()
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka ()
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ ()
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ ()
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 18
Гостей: 15
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100