Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Кулінарні замітки Ксенічки:)), Рецепти на всі випадки життя:))
Ксенічка
4 квітня 2013 23:19
Повідомлення #71


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Дорогенька Майєчко, щиро дякую за такі теплі слова!! Дякую за вашу щирість, уважність до людей, за любов до ближнього, яка читається в кожному рядочку, що Ви пишете на форумі!! Хай береже Вас Господь і благословляє на щасливе та повне усіх земних благ життя!!



Тепер чуть..по..секрету поділюсь потаємним)))))

Як будете читати послухайте Моцарта.....тут...



Не знала я куди показати..от і вирішила в свою темку)) Моя улюблена дієта англійської королеви:
Правда я її ой як переробила))) під свої можливості)) та смакові вподобання)))


Іде вона під девізом бути у формі завжди!!!



В 86 років королева Єлизавета піклується про своє здоров'я і за порадою лікарів дотримується здорової дієти. :love:



Королева Єлизавета, яка знаходиться на престолі вже 60 років, до цих пір зберігає стрункість і цілком здоровий колір обличчя.
Її величність зійшла на трон у віці 25 років, а зараз їй 86, але розмір її нарядів за цей час збільшився явно не набагато.




Як же харчується Єлизавета, щоб завжди залишатися у формі?

Отже, на сніданок королева випиває склянку свіжовичавленого апельсинового соку.



З'їдає один фрукт.



І хлібний тост.



На обід - салат з індичкою або морською рибою.



Без традиційного п'ятигодинного чаю, зрозуміло, не обходиться.



Однак замість здобних Сконе Єлизавета дозволяє собі трохи хрусткого печива з апельсиновим джемом




Вечеря зовсім легка: це тарілка овочів на пару з тертим сиром.



Перекуси у королеви теж на рідкість здорові: у перервах між основними прийомами їжі вона їсть сиру моркву, огірки і помідори.



Як вам така дієта? Потрібно мати пристойну силу волі, щоб дотримуватися подібного раціону. Хоча вже королеві-то її точно не позичати.


А от мені не..))завше вона піддається :lol:

Повідомлення відредагував Ксенічка - 27 травня 2013 14:29
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
27 травня 2013 15:00
Повідомлення #72


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Так скучається за вами дівчатка, за темкою, що часом отак хочеться просто забігти)) і щось накуховарити)) і дещо понарозповідати..як наприклад про мої викрутаси з змінами дієт)))
Як будете читати послухайте побажання- пісеньку!!! Тут...
Цитата: Ксенічка
На обід - салат з індичкою або морською рибою.

Тут я можу собі вигадати щось з того, що маю в коморі)) погребі)) чи холодильнику. Ось для прикладу як на мене корисний салатик.
Назва з гумором " Королеві і не снилось"))))) як я корегую її дієту)))



Відварений бурячок, морквочка, цибулька, апельсин, травичка улюблена і порізавши довільно приправити морською сіллю і оливковою олією.
На головну таку стравочку додати годі)) а тут в темочку по..сек..ретику)) можна.
Смачного вам дівчаточка.



А вам знайомі такі дієто- викрутаси))))??

Повідомлення відредагував Ксенічка - 27 травня 2013 15:03
Перейти на початок сторінки
Майя Шутенко
27 травня 2013 16:53
Повідомлення #73


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1835
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1999
Реєстрація: 27.11.2009

ICQ:--

Бали: 163
Цитата: Ксенічка
Так скучається за вами дівчатка, за темкою, що часом отак хочеться просто забігти)) і щось накуховарити)) і дещо понарозповідати..як наприклад про мої викрутаси з змінами дієт)))
Як будете читати послухайте побажання- пісеньку!!! Тут...

Дорога Ксенічка!!!!!!
Я повністю підтримую Ваші сонячні,золоті слова про любов до кухоньки,до авторського затишного куточка)Тут у себе на сторіночці,хоч і віртуальній,але ми можемо щиро поспілкуватися,посидіти за горнятком смачної ароматної кави ,посмакувати печивом,шматочком тортика,поділитися маленькими секретами.Інколи хочеться просто так полистати сторінки улюбленої кухоньки ,згадати минулі дні ,дати повідомлень,які ...наче птахи... відлетіли в далекі краї...!Час швидкоплинний,нажаль.
Ще раз хочу подякувати Вам,Ксенічка,за все те світле і сонячне,що ніжними пелюстками прекрасної квітки,-торкнулося кожного на нашому форумі!!
Кохання Вам,радості від життя,жіночого щастя і творчої наснаги!!!
З повагою Майя




Повідомлення відредагував Майя Шутенко - 27 травня 2013 17:01
Перейти на початок сторінки
Roksolana
28 травня 2013 03:36
Повідомлення #74


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
Ксенічка темка смачненька, солоденька, пісні приємні, мені сподобалась дієта королеви :)) мені правда того б було замало :))) ти молодець що її дотримуєшся :m05004:

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
2 червня 2013 20:20
Повідомлення #75


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Дорогенькі Майєчка та Роксоланочка, щиро дякую вам за такі теплі слова, дякую за все те прекрасне що принесли ви в моє життя з нашим віртуальним знайомством!! Хай береже Господь ваші родини, нехай ваше життя буде повне всіх земних благ !!



Хочу вам дівчаточка додати апетиту стравою від гарного шефа..

Додати на головну якось фото форматику не..та..кого))..а в своїй кухоньці можна показати))




Курочка з яблучками в приправі від Ектора Хіменеса Браво..

Натуральна приправа для курки від Ектора..  Можна й самому спробувати все поєднати але він вже гарно пристарався і все так смачно поєднав тут є і сіль, цибуля-шалот, гірчичний порошок, паприка порошок, коріандр подрібнений обсмажений, перець чорний подрібнений, розмарин, базилік, насіння ажгона обсмажені, насіння селери обсмажені, зелень петрушки сушена, кумін мелений, перець чилі подрібнений, і ще шкірка апельсина обсмажена в олії , перець білий мелений, насіння французької гірчиці. 



РЕЦЕПТ ВІД Ектора...

Куряча грудинка у медовенько-цитрусовому соусі..

Готувати 35 хвилин плюс 15 хв. піде на маринування..
На 4 порції беремо...натуральна приправа для курки "Gourmet" - 1 ст. л. з гіркою..Куряча грудинка без кістки - 1 кг а я взяла цілу курочку)))
Апельсиновий ...лимонний сік - 4 ст. л, оливкова олія - ​​3 ст. л, лимонна..апельсинова цедра терта - 1 ч. л, медок - 1 ст. л,дрібно нарізана кінза - 1 ч. л.
Готуємо... Змішайте приправу, апельсиновий ..лимонний сік, цедру, оливкову олію і мед в неглибокій тарілці. Помийте курочку і обсушіть, залийте маринадом і залиште на 15 хвилин . Потім дістаньте курку з маринаду і обсмажте її з оливковою олією на попередньо розігрітій сковороді. Смажте на середньому вогні, з кожного боку по 7-10 хвилин. Подавайте до столу, посипавши зверху кінзою.
Я чуть нахімічила як завше..трохинько собі під..)) економила приправочку, замісь грудиночок взяла курочку і ще в придачу начинила половинками яблук. І запекла в духовочці хвилин так 50 при 200 градусах..смакувало нам добренько)
Ектор радить : "Чим довше Ви будете маринувати курку, тим більш насичений вийде смак." Це добра порада..вже не один рік переконуюсь з різним м"яском..лише солю завжди перед самим готуванням.

Смачного вам!!!






Повідомлення відредагував Ксенічка - 2 червня 2013 20:25
Перейти на початок сторінки
Iruna
4 червня 2013 10:06
Повідомлення #76


Маленька господарочка
  • 17

Репутація: 11
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 26
Реєстрація: 2.01.2010

ICQ:--

Бали: 249
Дуже цікавий рецепт. Маю бажання і собі попробувати. Підкажіть де ви купляли цю приправу?
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
10 червня 2013 00:59
Повідомлення #77


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: Iruna
Дуже цікавий рецепт. Маю бажання і собі попробувати. Підкажіть де ви купляли цю приправу?

Іринка, дякую.Я дуже перепрошую за пізню відповідь, щось я опустила повідомлення...давненько не заглядала на кухоньку.) Купляла я в "Барві" та думаю в багатьох магазинчиках вона вже є. Буду рада коли страва прийдеться до смаку!!

Для нічного )) апетитику на завтра наша страва вихідного дня)))..Смачного дорогенькі!!!

Перейти на початок сторінки
Ксенічка
13 червня 2013 23:48
Повідомлення #78


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656

Повідомлення відредагував Ксенічка - 11 червня 2015 19:33
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
13 червня 2013 23:53
Повідомлення #79


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
lSalvere jubere. Бажаю здоров'я!!
Салатик якого полюбляю частенько готувати!!



Музичне доповнення...
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
13 червня 2013 23:57
Повідомлення #80


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цукерки імбирні...тут..

Смачненькі та корисні..



Імбир підвищує імунітет. В імбирі більше вітамінів ніж і цитрусових.
В ньому є у величезній кількості ефірні масла, солі магнію, фосфору, кальцію. І це ще не все: вітаміни групи В(В1,В2, В12 ), А, С. залізо, калій, хром, цинк, натрій, аспарагін і алюміній, германій, магній, марганець, кремній, нікотинова кислота.

Фініки тонізують, знімають втому, зміцнюють імунітет, є профілактичним засобом проти онкохвороб. Калій в їх складі найсприятливішим чином діє на сердечний м’яз, залізо у складі фініків наділяє їх протианемійними властивостями. Окрім цього фініки позитивно впливають на печінку, нирки, кишковик.

І ще мигдаль.Регулярне вживання мигдалю добре впливає на нервову систему. Горіх діє, як заспокійливий засіб. Також в мигдалі містяться антиоксиданти, які знижують рівень холестерину в крові. Тому, мигдальні горіхи корисні при дієтах.
Ласощі з мигдалю і меду корисні для потенції в чоловіків.

Одна з найбільш корисних частин апельсина — це цедра. Саме в ній міститься найбільше вітаміну С, флавоноїдів і твердих волокон, що надають благотворний вплив на травний тракт. Волокна створюють відчуття насичення, вони розбухають і сприяють виведенню вуглеводів. А ефірне апельсинове масло прекрасно усуває захворювання порожнини рота.

Ви ще думаєте, чи слід Вам готувати ці цукерки? Запрошую скуштувати!!


Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 25 квітня 2024 23:10

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 18
Гостей: 13
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100