Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Куди поїхати відпочивати літом?
zhanetka
8 квітня 2013 10:23
Повідомлення #131


Файна господиня
  • 51

Репутація: 618
Група: Кондитер
Повідомлень: 538
Реєстрація: 13.05.2011

ICQ:--

Бали: 1690
Дівчата, ми збираємось цього року зЇздити в Крим півд.берег шукаю, де краще буде...синочку три роки, щоб оздоровитись, мені дуже сподобалась розповідь Ланочки про Пртеніт, але думаю,що десь у передмістя буде краще..може хтось відпочивав...то розкажіть щось про півд.берег Криму..
Перейти на початок сторінки
Христя
8 квітня 2013 11:23
Повідомлення #132


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
zhanetka,
ніде не була....але багато читала...теж хочемо їхати...Гарний Форос,але там все камені...пляжів як таких нема-ацьопусінькі...Ялта,понятно...Алупка....ціни всюди-космос....то треба бути до того готовим...Багато пишуть про Гурзуф,Берегове....цікаво би і мені було почути думки тих,хто був...
Во Натонька теж казала їхати в Партеніт....вона в нас екстрімалка-турістка...трохи розбирається))))

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
8 квітня 2013 16:13
Повідомлення #133


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14626
Ціни космос то сто відсотків! Ми позаминулого року жили 21 день в Міжводному і стратили менше грошей, ніж за 10 днів в Партеніті. Але.. то прошу врахувати, що ми їздили постійно по екскурсіях, а там одна десь тисячу гривень коштує. Ну і плюс аквапарк теж десь в таку ціну... так що може , якщо лежати на пляжі і ніде не їздити, не ходити, то буде дешевше)) Мені дуже сподобалось ще в Коктебелі. Хотілось би назад туди!

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
oksenya75
8 квітня 2013 16:59
Повідомлення #134


Файна господиня
  • 51

Репутація: 303
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 619
Реєстрація: 23.09.2010

ICQ:--

Бали: 1381
Вибачте, що втручаюсь, але якщо в українському Криму ціни "космос", то може є сенс їхати за кордон? Я особисто на наші моря не поїду ніколи - сервісу нуль, в Криму російська мова скрізь (а вона мені і в Москві набридає - хочу хоч у відпустці не чути її), ціни високі, ще й антисанітарія і ніхто ні за що не відповідає. В Європі інша річ - там не страшно дитину і в кафе погодувати, не кажучи вже про готелі зіркові (від 4 і далі). Ну і екскурсії - цікаві! Про Туреччину і Єгипет теж не говорю - туди ніколи не поїду, бо арабів не переношу. Була лиш в Ізраїлі недавно - туди відпочивати їхати не дуже раджу (на Мертвому морі від нудьги можна вмерти, на Червоному - як на мене, дуже жарко). От Європу рекомендую всім: і гарно, і безпечно, і не так дорого.
Перейти на початок сторінки
Яілатан
8 квітня 2013 17:09
Повідомлення #135


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1213
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1173
Реєстрація: 23.11.2011

ICQ:--

Бали: 3848
Дівчата, як добре, що підняли і цю тему. Ми теж збираємось літом оздоровити дітлахів, особливо меншу, вже два місяці як постійно хворіє((( Куди поїхати, сама толком не знаю. Останні два роки їздили з ними в Туреччину. Перший раз коли поїхали меншій було 2.9. все пройшло супер, правда трохи в кінці з пляжу втікала, не хотіла вже бути, ми там провели 2 тижні. А от минулого року захворіли там ангіною, відповідно антибіотик((( і зразу старша через два дні теж. коротше ніц не оздоровились, можливо тому і хворіємо зараз. Тепер постає питання, що робити цього року. В Туреччину цього року не потягнемо матеріально, тай чесно кажучи там теж стає вже не так як було, особливо в плані їжі. Я подумую про Крим, але куди, особливо з дітлахами, сама була тільки раз і то в Севастополі, бо там чоловіка родичі жили. А чоловік ніяк не хоче до Криму, каже краще до Болгарії, і сервіс краще і гроші. може хтось щось порадить? Знаю наша Ірка-Шкірка їздила минулого року, але десь вона зараз пропала)))
P.S. Ото настрочила)))
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
8 квітня 2013 17:26
Повідомлення #136


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14626
Цитата: oksenya75
якщо в українському Криму ціни "космос", то може є сенс їхати за кордон?

Я не хочу їхати туди, де не відчуваю землі під ногами. Тут, в Україні я можу за любих обставин добратись додому, дитина в мене минулого року також хворіла на морі, пізно ввечері шукали аптеку якусь.. Мені спокійніше тут. Можливо я ще не доросла. Але я поки ще тут побуду :smile: От така я перестрашена))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Канарейка
8 квітня 2013 18:00
Повідомлення #137


Файна господиня
  • 51

Репутація: 950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1335
Реєстрація: 8.10.2010

ICQ:--

Бали: 2959
Цитата: Яілатан
каже краще до Болгарії, і сервіс краще і гроші.

ото я підтримую твого чоловіка, мудро каже :lol: ,я й сама так скажу, бо я там була. Цього року теж подумуємо може до Болгарії махнути

Цитата: Натонька
Я не хочу їхати туди, де не відчуваю землі під ногами. Тут, в Україні я можу за любих обставин добратись додому
. То тобі так здається, от в нас діти і в Болгарії хворіли (мала отруїлась 5р мала, ацетон мала, а ми з собою ліків не мали, в аптеці про наше вугілля, ніхто і не знав, і я вагітна була, я думала шо там так і народжу), а минулого літа нас в Одесу занесло,в передостанній день малий отруївся 1р 8міс, і шо ... в пансіонаті всім всра...,бо ми вже їдем, ліки в2 рази дорожчі, пропонують шо не буть, в інфекційній лікарні Білгорода,всьо переповнено, мухи і комарі тих дітей заїдають, для інагородніх всьо платне: ліжко -300 грн, палата,постіль іт.д. А поїхати додому швидше не можна,бо в нас поїзд, білети давно куплені і швидше добратись ніяк. Хоч в Болгарії в нас була машина, і ми могли будь коли зірватись і поїхати, але в дорогу далеку з хворою дитиною не можна, тре критичні години перечекати,а з Одеси, шо з Сонячного берега 1120 км. додому, однаковий час їхати.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
8 квітня 2013 18:46
Повідомлення #138


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14626
Канарейка,
не знаю, може я не права, але мені тут все одно спокійніше)) Паспорта не маю ще закордонного, то може тому мене і не тягне ніде))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
oksenya75
8 квітня 2013 19:15
Повідомлення #139


Файна господиня
  • 51

Репутація: 303
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 619
Реєстрація: 23.09.2010

ICQ:--

Бали: 1381
Натонько, роби паспорт і відкривай для себе Європу!!! Коли ми з донею і моїм татом в Болгарії були, я там вхопила кишечний вірус. Але оскільки мала страхівку (яку всі оформляють при виїзді за кордон), то спокійно викликали лікаря. Приїхала лікар і медсестра, оглянули мене, вислухали (знали російську, звичайно), залишили ліки потрібні, і я вже за два дні бігала здорова. Звичайно, завжди присутні ризики захворіти на відпочинку. Але береш з собою ліки (я можу дати повний список, бо моя чудова педіатр все мені дає консультації перед відпочинком в кожній країні, куди їду), маєш розуміння, як діяти в певній ситуації - і вперед! Завжди при виїзді за кордон оформляєш мед.страхівку. І потім нею спокійно користуєшся в разі потреби. А медицина в Європі набагато краща, ніж наша. до речі, їжа там теж безпечніша - я скільки не їздила по Європі (і море, і міста), завжди харчуюсь в ресторанах - оце лиш раз вхопила в Болгарії вірус, і то лікарі казали, що на морі, а не їжа. Так що воду не хлептати і все буде гуд)))) Болгарія по цінах взагалі дешева. І російську там знають - не пропадете. Чорногорія теж російськомовна, і надзвичайно гарна країна! Про інші мовчу, бо там англійську бажано все-таки знати)))
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
8 квітня 2013 19:26
Повідомлення #140


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14626
oksenya75,
Прекрасна розповідь, мені вже легше :smile: Але я ще боюсь паспорт йти робити... взагалі боюсь ходити з документами по інстанціях, бо там всі викрикають, як дурні і ніколи нормально нічого не пояснюють.. Я дістаю потім стрес і не хочу вже нічого)))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 22 вересня 2024 02:58

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 9
Гостей: 4
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100