Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Куди поїхати відпочивати літом?
oksana_k
2 липня 2012 23:13
Повідомлення #121


Файна господиня
  • 51

Репутація: 317
Група: Кондитер
Повідомлень: 371
Реєстрація: 1.07.2010

ICQ:--

Бали: 915
Ми вже кілька разів відпочивали на Світязі. З маленькими дітьми--ідеальний варіант: вода чиста (шкіра за кілька днів робиться шовковистою, бо у воді гліцерин), озеро біля берегів неглибоке, відповідно, тепла вода. Ми відпочивали в урочищі Гряда. Там безліч баз відпочинку, всі розташовані на самому березі. На території баз--бесідки, шашличниці, туалет, душ. Ну а умови проживання--в залежності від вашого гаманця. Середній варіант--кімната з холодильником, кращий--з телевізором, окремим душем і туалетом. Готувати можна на спільній кухні, а можна харчуцватися у пансіонаті. Місце завжди шукали тоді, коли приїжджали. Не хотілося замовляти--а раптом буде дощова погода, а в дощ там немає що робити. Важко знайти місця перед вихідними, Найлегше--в понеділок.
Розваги--кафе, дискотека, більярд, тир, катання на конях, гірки, качелі, кулі на воді, катамарани. Але якщо у вас дитина--краще поселятись подалі від дискотеки, не заснете. Нам подобається, сподіваюсь, цього року теж потрапимо.
Перейти на початок сторінки
gutka
3 липня 2012 12:49
Повідомлення #122


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009

ICQ:--

Бали: 7223
Цитата: oksana_k
Ми відпочивали в урочищі Гряда. Там безліч баз відпочинку, всі розташовані на самому березі.

а де точніше?
Перейти на початок сторінки
нінок
3 липня 2012 14:19
Повідомлення #123


Файна господиня
  • 51

Репутація: 900
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 923
Реєстрація: 26.12.2011

ICQ:--

Бали: 2892
Цитата: oksana_k
З маленькими дітьми--ідеальний варіант: вода чиста (шкіра за кілька днів робиться шовковистою, бо у воді гліцерин), озеро біля берегів неглибоке, відповідно, тепла вода. Ми відпочивали в урочищі Гряда. Там безліч баз відпочинку, всі розташовані на самому березі. На території баз--бесідки, шашличниці, туалет, душ. Ну а умови проживання--в залежності від вашого гаманця. Середній варіант--кімната з холодильником, кращий--з телевізором, окремим душем і туалетом. Готувати можна на спільній кухні, а можна харчуцватися у пансіонаті. Місце завжди шукали тоді, коли приїжджали. Не хотілося замовляти--а раптом буде дощова погода, а в дощ там немає що робити. Важко знайти місця перед вихідними, Найлегше--в понеділок.

Згідна повністю, я пару раз була на Світязі і з умовами , і без умов(ще холостячкою була...) . Сподобалось з умовами в селі Світязь приватний сектор. До озера 50 м, людей мало, бо то приват, окремі номера - спальня, ванна і маленька кухня зі всім приладдям, на дворі все огороджено, газончики , окремі для кожного! :smile: бесідки з мангалом - добре, для сімі , тихо іф спокійно. Номера в великих двух і 3 трьохповерхових будинках , теж відносно гаманця, бо я була "в простому", а ще "типа люкс чи VIP". На вихідних гамірно, бо приіжджають всі "модні" і довго на дворі галасують, а серед тижня навіть можна дешевше домовитись і спокійніше. При нагоді з малим буду пробувати на щось подібне зіздити, бо тепер приватсектора багато, навіть огороджені з відкрити басейнами і т.д. Знайомі десь іздили , ціни відносно можуть бути. :smile:
Перейти на початок сторінки
oksana_k
3 липня 2012 16:14
Повідомлення #124


Файна господиня
  • 51

Репутація: 317
Група: Кондитер
Повідомлень: 371
Реєстрація: 1.07.2010

ICQ:--

Бали: 915
Цитата: gutka
а де точніше?

Кожного разу в іншому місці, бо місця наперед не замовляли, а шукали по приїзду. Хто його зна, яка погода буде, а сидіти в дощ там не хочеться. Були на базах "Світанок", "Пролісок". На базі "Пролісок" є будинок під №1, зі зручностями (окремий душ, туалет). Хотіли потрапити ось сюди (http://familytravel.com.ua/tour/ukraine/shacki_ozera/svitanok/), але там треба замовляти місця наперед. Хто проживав у зеленому будинку, усім подобалося. До речі, у підвалі цього будинку спільна кухня. Але коли обираєте кімнату, дивіться в першу чергу на холодильник, якщо везете з собою продукти. Усім зрозуміло, що від того, які гроші платите, такі й умови проживання.
Перейти на початок сторінки
Max2112
1 серпня 2012 13:09
Повідомлення #125


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Раджу в Карпати поїхати, я щороку туди вирушаю відпочивати і жодного разу не пошкодував!
Тільки питання чи з палатками чи десь на базу або в приватний котедж.
Між іншим якщо їдете не з палатками то ось сайт з прямими телефонами до власників(без будь яких посередників) - vkarpatax.com.ua -я там знаходив де зупинитись, коли не хотілось або не мав змоги по горах з палатками ходити)
Перейти на початок сторінки
Кіра
5 серпня 2012 09:28
Повідомлення #126


Файна господиня
  • 51

Репутація: 254
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 855
Реєстрація: 13.04.2010

ICQ:--

Бали: 2452
Max2112,я теж Карпати обожнюю.....Смереки, гори, чисте повітря) то не порівняти з пекучим сонцем на морі
Перейти на початок сторінки
oksana_k
9 серпня 2012 14:24
Повідомлення #127


Файна господиня
  • 51

Репутація: 317
Група: Кондитер
Повідомлень: 371
Реєстрація: 1.07.2010

ICQ:--

Бали: 915
Вдалося все-таки поїхати на кілька днів на відпочинок. Були на оз.Світязь в урочищі Гряда. Проживали на базі "Пролісок" (вже там вдруге). Місця шукали по приїзду, у неділю всі виїжджають, тому є вільні місця. Проживали у номері з холодильником, телевізором, зі зручностями (душ, туалет). Ще дали нам вентилятор. Меблі, душова кабіна--все новеньке. А тумб стільки, що й не знаєш що туди класти. Вікна пластиткові, навіть дискотеки не було чути, хіба що п'яні компанії. Коштує номер 300 грн за добу, три місця (ліжка широкі, може більше поміститись). Нам сподобалося, поїдемо ще!
А по дорозі додому заїхали ось сюди. Це менше кілометра від траси Ковель-Луцьк.
Перейти на початок сторінки
Христя
10 серпня 2012 10:18
Повідомлення #128


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Я планую,що зможемо ще з мужем вирватись на вересень-жовтень в тур по Європі. Так,як море мене не манить,треба шукати альтернативу :smile: До того ж,мені цікавіше побачити світ. Хоча оцей тур-не зовсім легка справа - прийдеться і в автобусі спатки,і ходити багато,та я вже не дочекаюся :smile: Шкода,що дитина ще маленька-з собою в таку поїздку не візьмеш,та впринципі раз в рік можна собі дозволити відпочинок вдвох :smile: рамантіка :smile:

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Solka
19 серпня 2012 15:58
Повідомлення #129


Файна господиня
  • 51

Репутація: 588
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1457
Реєстрація: 8.08.2010

ICQ:--

Бали: 2401
Цитата: Христя
Я планую,що зможемо ще з мужем вирватись на вересень-жовтень в тур по Європі.

Мрію, вже не перший рік, про турне по Європі - враження мають бути неповторними! :winked:
Цього літа, я відкрила для себе Закарпатську область. Поїхали з знайомими в тур, у місто Берегове, відтоді, ми вже 2 рази там відпочивали, у гостинної господині, і плануємо ще поїхати в це краєвидне, охайне і цікаве місце :belay:

--------------------
I am a chef, baby, I can cook even a dinosaur, if I find some fresh
Запрошую у свій блог homemadebakery-recipes.blogspot.com
:) ♥ ♥ (:
Перейти на початок сторінки
gutka
19 серпня 2012 21:52
Повідомлення #130


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009

ICQ:--

Бали: 7223
я збираюсь у подорож до Карпат і Закарпаття, шкода шо фотоапарат останнім часом глючить, маю надію що всетаки повернусь з новими враженнями і фото
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 22 вересня 2024 00:43

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 10
Гостей: 6
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100