Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Куди поїхати відпочивати літом?
Tatiana
2 липня 2012 14:23
Повідомлення #111


Файна господиня
  • 51

Репутація: 557
Група: Кондитер
Повідомлень: 963
Реєстрація: 9.07.2011

ICQ:--

Бали: 2747
Відпочивали минулого року у Феодосіі, теж дуже сподобалося. Водичка чиста, прозора. Частенько до берега припливали дельфіни. Є багато місць куди можна піти і музей Гріна, Айвазовського. І саме місто гарне. Недалеко Коктебель, Судак, Новий Свєт. І ціни нижчі ніж у Ялті та Коктебелі.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
2 липня 2012 14:26
Повідомлення #112


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14626
oksenya75,
в нас всюди лікувальні процедури є по санаторіях, головне встигнути все пройти. Кажуть відпочиваючі, що нічого не встигають, бо надто всього багато))))
Іриска В Чорноморську тільки гарний базар!!! І все.. ми поряд відпочивали в Міжводному, то туди їздили на базар))) Не радила б туди, чесно.
uliana_y,
Їду в неділю в Партеніт :smile: Ви де там відпочивали? Як умови? Ціна? Бо я ще не найшла нічого, думаю от попробувати перший раз на місці підшукати.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
2 липня 2012 14:32
Повідомлення #113


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14626
oksenya75,
Арніка

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
uliana_y
2 липня 2012 15:19
Повідомлення #114


Файна господиня
  • 51

Репутація: 408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 810
Реєстрація: 31.10.2010

ICQ:--

Бали: 1621
Цитата: Натонька
Їду в неділю в Партеніт Ви де там відпочивали? Як умови? Ціна? Бо я ще не найшла нічого, думаю от попробувати перший раз на місці підшукати.

Там дуже гарно вітаю))Правда ціни не дуже дешеві,але мені сподобалосьМи жили в знайомої 4 дні на кваритирі.Тому не знаю цін.Та є платний пляж від санаторію,набережна,великий сад з різними квітами.пляж просто супер чистий ,лежаки під накриттям,можна під сонечком позагаряти,медпункт.....Короче,як закордоном.4 років тому було 20грн з людини,але ми ставили охоронцю в книжку гроші по 10 і нас пропускав))Перші дні платили по 20,а потім домовлялись по -різному бувало))Залежно від зміни.Зараз не знаю скільки там той вхід коштує.Є там звичайний міський пляж,але на ньому я не була то не знаю,який він!!Ну море там дуже чисте було просто дзеркальне)) і не штормило бо з двох боків 2 великі гори!!!З Сімферополя ми їхали пару год тролейбусом він такий був страшний,що попали в грозу і все протікало.але пирода навкруги!!я б ще туди поїхала)

--------------------
Життя, як велика непрочитана книга!
Так багато в ній ілюстрованих подій,
а ти, крутишся, вертишся, як дзига
і плекаєш в серціі сотні надій!
Перейти на початок сторінки
нінок
2 липня 2012 16:04
Повідомлення #115


Файна господиня
  • 51

Репутація: 900
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 923
Реєстрація: 26.12.2011

ICQ:--

Бали: 2892
[quote=uliana_y]Ялта,Судак,Алушта[/quote
Трохи давніше відпочивала в Алушті - клімат сподобався, пляж вибрали самий дорогий , платний- так собі , може зараз краще , хоч сумніваюсь.Ціни дуже високі , в ресторанах досить дорого , те , що
вони пропонують- не вартує того.Потім іздила вже в Турцію , Єгипет - то"конєчно клас". А пару років тому (перед одруженням) поіхала з колєжанкою в Судак в санаторій ТОК "Судак". Дівчатка, супер! Пляж іхній чистенький , з лежаками , море суперове , іжа в санаторіі - можна вибирати , що хочеш, пропунують пару варіатнів, все дієт, смачне , наідаєшся. Приіхала , задоволена, похудала трошки , претензій немає. Правда не особо туди дешево- ми просто дістали путівку за 20%. А на повну вартість - то тепер зі сімєю ще би думала - чи туди , чи Болгарія або Турція. Правда, оцей крим в Судаку мені врешті сподобався , бо раніше то ціна не відповідала якості зовсім. :smile:
Перейти на початок сторінки
oksenya75
2 липня 2012 16:28
Повідомлення #116


Файна господиня
  • 51

Репутація: 303
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 619
Реєстрація: 23.09.2010

ICQ:--

Бали: 1381
Дякую, Натонько!!!
Перейти на початок сторінки
Марія БМВ
2 липня 2012 17:18
Повідомлення #117


Файна господиня
  • 51

Репутація: 387
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 582
Реєстрація: 9.11.2010

ICQ:--

Бали: 894
Ви усі так жваво обговорюєте літній відпочинок,що і мене закортіло кудись поїхати!)))Але особливо не розженешся,бо маленька дитина(пів року),то подумуємо лише на разі про Шацьк на кілька днів.Хто там був розкажіть які там умови проживання,але щоб близько до озера було,бо з дітьми, ну і ,звичайно,хочеться комфорту,щоб у туалет чи душ не гнати за пару метрів від житла.Що порадите?
Перейти на початок сторінки
Karolina
2 липня 2012 17:41
Повідомлення #118


Файна господиня
  • 51

Репутація: 191
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 410
Реєстрація: 22.01.2011

ICQ:--

Бали: 712
Марія БМВ,
ми теж збираємось в Шацьк.Знайомі домовились про хату на березі озера Світязь по 50 грн. з людини,діти безкоштовно.Всі умови(душ,туалет) в будинку.Ми їдемо 16 числа.Якщо ви плануєте пізніше,то як приїду розкажу точніше які умови,а може і щось краще за ті ж самі гроші найдемо.

--------------------
Ви спитаєте чи працюю я? Так, я працюю 24 години на добу. Я МАМА! Я будильник, повар, двірник, вчитель, няня, лікар, будівельник, охоронець, фотограф, тренер, утішитель. Я не можу взяти лікарняне. Я працюю день і ніч. Зарплата моя - поцілунки і обійми!
Перейти на початок сторінки
Марія БМВ
2 липня 2012 18:49
Повідомлення #119


Файна господиня
  • 51

Репутація: 387
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 582
Реєстрація: 9.11.2010

ICQ:--

Бали: 894
Karolina,мені такий варіант би також пасував,але нам виходить їхати десь 12 липня.
Перейти на початок сторінки
oksana_k
2 липня 2012 23:12
Повідомлення #120


Файна господиня
  • 51

Репутація: 317
Група: Кондитер
Повідомлень: 371
Реєстрація: 1.07.2010

ICQ:--

Бали: 915
Ми вже кілька разів відпочивали на Світязі. З маленькими дітьми--ідеальний варіант: вода чиста (шкіра за кілька днів робиться шовковистою, бо у воді гліцерин), озеро біля берегів неглибоке, відповідно, тепла вода. Ми відпочивали в урочищі Гряда. Там безліч баз відпочинку, всі розташовані на самому березі. На території баз--бесідки, шашличниці, туалет, душ. Ну а умови проживання--в залежності від вашого гаманця. Середній варіант--кімната з холодильником, кращий--з телевізором, окремим душем і туалетом. Готувати можна на спільній кухні. Місце завжди шукали тоді, коли приїжджали. Не хотілося замовляти--а раптом буде дощова погода, а в дощ там немає що робити. Важко знайти місця перед вихідними, Найлегше--в понеділок.
Розваги--кафе, дискотека, більярд, тир, катання на конях, гірки, качелі, кулі на воді, катамарани. Але якщо у вас дитина--краще поселятись подалі від дискотеки, не заснете. Нам подобається, сподіваюсь, цього року теж потрапимо.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 21 вересня 2024 22:31

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 10
Гостей: 4
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100