Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Швидка допомога.
lana
21 лютого 2010 14:34
Повідомлення #41


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Як варіант : чорнослив замінити родзинками
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
21 лютого 2010 18:04
Повідомлення #42


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
lana, я перепрошую... але колись я робила таке дітям....то трохи слабило їх...бо ж курага, чорнослив...навіть від одної столової ложки...чи то тільки може мої такі чутливі до кураги та чорносливу?
А взагалі суміш дуже вітамінна, якраз для весни.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
12 червня 2010 13:08
Повідомлення #43


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Хтось стикався з алергією на укуси комах?

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Ластівка
12 червня 2010 13:51
Повідомлення #44


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Сама алергічна і відповідно діти.Коли кусає бджола, оса - запухає половина мене. При звертанні до лікаря радили супрастин в таблетках(або замінники) і гель Псилобальзам(!) . Дуже класна штука,особливо коли комахи діток кусають - не смердить, не лишає жирних плям на одязі і нам дуже помагає. Ну і коли починається сезон комарів то втикаємо в розетку раптора чи як воно там називається

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
12 червня 2010 17:39
Повідомлення #45


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
Одразу треба прийняти будь-який антигістамінний препарат бажано нового покоління: лоратадин, кларитин, дитині малій можна в сиропі, і чимсь мастити, Псило бальзам дійсно класна штука, випробувано, а ще є такий крем Укус-офф, повністю натуральний. Мій малий теж дуже реагує на укуси комах, та я теж, у нас дуже сухе й гаряче повітря влітку, тому комарів не дуже багато, хіба біля річки... Та коли потрапляю літом до свекрухи на Житомирщину - дитину з хати не випускаю, поки з ніг до голови не обмажу спреєм, який відлякує комах, та й сама мащу відкриті ділянки.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
12 червня 2010 19:01
Повідомлення #46


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
В малої моєї на місці укусу появились міхурі і дуже все таке тверде, капец просто... Нині майже всю ніч не спала.. Казала шо і живіт болить і чешеться нога.. Я залізла читати до нету і от шо найшла

Процитую

Обычный человек укус комара может и не заметить. Разве что кожа покраснеет да позудит чуть-чуть. Пустяки! Куда хуже придется тому, чей организм решит продемонстрировать повышенную чувствительность к комариной слюне. (Чаще всего это происходит с детьми и теми, кому от 16 до 35 лет.) Сильный отек, сыпь, волдыри на месте укуса – еще не самое страшное из того, что его ждет. Высокая температура, лихорадка, сильная головная боль, приступы удушья, тошнота, озноб… В некоторых случаях у человека может развиться отек гортани со слышимым на расстоянии дыханием, появиться кожный зуд, сухой надсадный кашель. При этом резко падает артериальное давление, появляются судороги, непроизвольное мочеиспускание… Все это признаки анафилактического шока, который развивается в считанные секунды после укуса.


Шось мені вже страшно стає... І ше прочитала, шо якшо є алергія на укуси, то вона є на на мід теж. А ми якось дали меду їй зимою, то чи то так співпало чи шо. але вона сильно кашляла і дуже тяжко дихала вночі... Певно дісно алергія на то. І ше пише шо з собою треба носити з собою "паспорт алергіка" і противошоковий набір, бо може статись оцей отьок Квінке, як вкусить шось десь в шию чи лице...

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
12 червня 2010 19:09
Повідомлення #47


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
Тоді вам треба обов"язково виключити присутність комарів у квартирі , тобто ставити всякі фумігатори, чи що... і не виходити з дому , не намастившись протикомариною рідиною....Хай йому грець, так ризикувати...А антигістамінне треба обов"язково випити.
Перейти на початок сторінки
Маруся
12 червня 2010 22:38
Повідомлення #48


Файна господиня
  • 51

Репутація: 351
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 995
Реєстрація: 11.12.2009

ICQ:--

Бали: 618
Цитата: Коко Шанель
А антигістамінне треба обов"язково випити.


Дуже добре лікарство є кларитин, але тими антигестамінами краще не зловживати а випити їх вже після того як щось вкусить радше ніж до того, ну хіба би замучила алергія на ніц. Мені казала одна знайома що алергія в тих людей у яких дуже сильна імунна система, он цікаво чому так.

Я алергій не маю а он мій шваґро має на котиків, і як тільки десь поблизу є якесь чудо котячої породи то він відразу пчихає і очі йому сльозяться. Неприємна картина.
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
12 червня 2010 22:57
Повідомлення #49


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Цитата: Натонька
Хтось стикався з алергією на укуси комах?

Першу майстриню-перукаршу моєї мами знайшов брат через 30 років після війни (так їх життя розкидало). Запросив в гості до себе в Польщу, а там вирішив похвалитися пасікою, так вона померла на місці від укусу бджоли. Ось такі жахи з життя...
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
12 червня 2010 22:57
Повідомлення #50


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
Цитата: Маруся
але тими антигестамінами краще не зловживати а випити їх вже після того як щось вкусить

То правда, Марусечко, ти абсолютно права....
А ще є один засіб протиалергійний...тільки треба його пити довго, місяцями... Я ним вилікувала свого малого з трьох місяців від алергії. Пили цілий рік. Шкаралупу яйця дуже добре вимити щіткою і з милом, яйце випустити, а зі шкаралупи зняти внутрішню плівку, висушити шкаралупу, потовкти на порох у мармуровій ступці чи у фарфоровій, чомусь саме так рекомендують, я просто перемолола в кавомолці, бо не було в мене тих ступок... І давати три рази на день на кінчику ножа , капнувши туди лимонного соку кілька крапель. Ну, якщо дитинка велика, то можна, певно, і восьму частину чайної ложки давати...
До речі, такий натуральний кальцій всім корисний, засвоюється там, де треба, в нирках не затримується.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 22 травня 2024 08:47

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 13
Гостей: 11
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100