Надієчко, тобі пощастило). А я після проглядин фото які виставляє Надійка та так душевненько все описує просто пройнялась бажаннячком відвідати Збараж, Тернопіль) От при хорошій нагоді зроблю таку мандрівочку)..
Приїжджайте до нас :) Будемо раді зустрічі :) Тернопільщина- гарний край, мені тут подобається, напевно, сподобається і вам.. Одне но.. дороги в нас погані дуже, хіба чекати зиму і приїхати на санках або лижах :)
--------------------
Радій життю, бо тільки раз дається.. Цінуй його так невловиму мить. І поки серце ще у грудях б’ється, Нехай Господь тебе благословить! :)
Сьогодні хочу додати сюди дещо цікаве з дитинства моїх дітей і думаю ваших також. Якось прочитавши розповідь однієї цікавої людини про кількох гарних авторів які творять для діток, побачила людину вірші якої ми й досі з самим молодшеньким читаємо і вчимо залюбки. Іван Малкович — редактор, упорядник, автор та перекладач кількох десятків книжок для дітей. «Це людина, маніакально віддана ідеї «особливо якісної української книги».(кажуть про нього)
Иван Малкович: «Добро — це коли від твоєї присутності на цьому світі добре і тобі, і людям».
Про самий щасливий день в житті розповідає... Була субота. Початок третього тисячоліття. Літо. Надвечір'я. Мій рідний Березів. Я накосив возик соковитої трави. Легко втомився. Обперся на терасу своєї хати, що от- от буде добудована, а перед очима — фантастичної краси гірський краєвид. На хаті сидить лелека. Чути гуцульську музику — в селі весілля, на яке ми запрошені. Навпроти бачу батьківське подвір'я, де ходять тато й мама. Дружина з сестрою сидять за столиком під вишнею. Бігають і голосно забавляються наші діти. Думаю про незакінчений вірш… І раптом пронизливо-гостро усвідомлюю: оце, мабуть, і є найвище людське щастя.(З інтерв"ю газеті факти).
А тепер книжечка і вірші які полюбляє уся дітвора і моя)...Це всім відома "Абетка" до якої увійшли популярні вірші, відомі дітям багатьох поколінь) , а також нові. Упорядкував книжку Іван Малкович.
«Я придумав цю абетку десь восени 1990-го чи навесні 1991 року, їдучи в поїзді з Києва до Франківська. Вона починалася принципово не так, як усі тодішні радянські абетки — не з акули, не з акваріума, не з автобуса, а з АНГЕЛА. Уявляєте, з першої сторінки першої книжки першого приватного дитячого видавництва незалежної України до вас усміхався Ангел! Це було неймовірно... Вірю, що саме цей Ангел став нашим ангелом-охоронцем... (І.Малкович).ababahalamaha.com
Нам було три і ми весело співали алфавіт, впізнаючи все, що є на картинках)
А що полюбляють ваші діти?)
Повідомлення відредагував Ксенічка - 21 жовтня 2013 17:39
Книги які відкриють нові грані вашого сімейного життя!! Дуже гарно, зрозуміло та легко сприймаються)
Гері Чепмен, консультант з питань подружжя та сім'ї, доктор філософії, Він веде подружні семінари і регулярно консультує подружжя. Гері і його дружина Каролін, одружені вже більш як 35 років і мають двох дорослих дітей. Рос Кемпбел – фахівець у галузі психіатрії, що спеціалізується на проблемах дітей і підлітків.
Скільки мов Ви знаєте? А чи розмовляли Ви колись різними мовами любові? Тобто «мовами» подарунків, підтримки, дарування часу, допомоги чи дотиків? Мови ж любові людських стосунків є відображенням божественної любови. І Бог розмовляє вільно усіма п’ятьма. На сторінках книжки Гері Чепмена – розповіді про особисте життя сучасників та історичних постатей, їхні шляхи до пізнання любові Господа. Ви зможете навчитися як зміцнити особисті взаємини з Богом. Як побачити у сірому повсякденні промінці Господньої любові і допомоги. Читайте також: Ґері Чепмен, Рос Кемпбел “П’ять мов любови до дітей” Ґері Чепмен “П’ять мов любови у підлітків” Ґері Чепмен “П’ять мов любови у подружжі” Ґері Чепмен “П’ять мов любови для неодружених” ... (Видавництво "Свічадо")
Уривок тексту: Перед тим, як вирушити з вами у подорож життя моїх друзів, дозвольте поділитися основною парадигмою, яка допомогла багатьом налагодити стосунки любови на людському рівні. Працюючи консультантом з подружнього та сімейного життя більш ніж тридцять років, переконаний, існує лише п’ять основних мов любови. Є чимало діялектів, утім, лише п’ять основних мов.
Кожен з нас має первинну мову любови. Точніше кажучи, одна з п’яти мов любови промовляє до нас більш емоційно, ніж инші чотири. Коли хтось розмовляє моєю первинною мовою любови, мене притягує до цієї людини, оскільки вона (він) задовольняє мою основну потребу – відчувати любов. Якщо ж людина не розмовляє моєю первинною мовою любови, то цікавитимуся, чи вона (він) справді любить мене, адже емоційно я не розумію цю людину.
Проблема багатьох людських взаємин полягає в тому, що ви і я розмовляємо своєю мовою любови, а тоді дивуємося, чому ж инша людина не розуміє. Це схоже на те, якби я говорив англійською до людини, яка розмовляє лише німецькою, і дивувався згодом, чому ж він (вона) не зрозуміла мого повідомлення. Людські взаємини стають кращими, коли вивчаємо мову любови тієї особи.
Це спрацьовує. Тисячі подружніх пар повторювали історію Скота й Анни. Вони проїхали чотириста миль до Атланти, щоб відвідати семінар про „“Мови любови”. Після вечірнього заняття у п’ятницю Скот сказав: „“Докторе Чаемен, хочемо подякувати, що ви вивели наш шлюб із кризи”.
Я не міг зрозуміти. Вони щойно розпочали свій триденний семінар. Вловлюючи запитання у моїх очах, він продовжив. „“Звісно, ви нас не знаєте, але Бог застосував концепцію мови любови, щоб змінити наш шлюб. Ми одружені вже тридцять три роки, але, будучи відвертим з вами, останні двадцять років були цілком нещасливими. Ми прожили в одному домі, зовні привітні одне з одним, але це була лише зовнішня оболонка. Якщо бажаєте знати, наскільки було погано, то скажу, що впродовж двадцяти років ми не відпочивали разом. Ми насправді не любили бути поруч.
У кожної дитини є емоційні потреби, завдяки яким вона формується у дитинстві і юності. Як автомобіль, який не може рушити з місця, якщо його не заправлено бензином, так і наші діти не можуть розвиватися, якщо їхні емоційні потреби не задоволено. Ми маємо про це дбати, бо инакше годі керувати їхнім розвитком і розвивати їхні здібності..
І для неодружених є гарна книга.
Уривок тексту:(видавництво "Свічадо"... Щоби добре слухати, потрібен час і свідомий вибір. Більшості з нас також слід скласти список ідей, про які чуємо. Инакше забудемо про них, доки знайдемо подарунок. Декому подобаються «народні» сувеніри, які можна знайти в подарункових магазинах. Инші фольклором не захоплюються, і, отримавши щось подібне, закинуть у комору чи на горище. Якщо ви хочете, щоби подарунки виражали любов, варто з’ясувати зацікавлення особи, якій збираєтеся його зробити. Боб і Мері зустрічалися два місяці. Вона зауважила, що кілька разів, коли вони обідали в ресторані, він замовляв на десерт яблучний пиріг. Одного вечора вона запитала його: – Тобі подобається яблучний пиріг? – Мій улюблений, – відповів він. – Завжди мені смакував. Якщо Мері захоче подарувати йому щось, вона вже має прекрасну підказку. Иншого вечора у звичайній розмові Мері поділилася з Бобом: – Відколи мама захворіла, я намагаюся телефонувати їй кожен другий день. Міжміські дзвінки коштують так дорого. Якби Боб слухав, то зрозумів би, що телефонна картка є прекрасним дарунком для Мері. Люди говорять про те, що їх цікавить. Якщо ми слухатимемо уважно, то почуємо безліч підказок про те, яким був би добрий подарунок.....
Повідомлення відредагував Ксенічка - 21 жовтня 2013 17:40
Продовжуючи тему подружніх відносин хочеться взяти інтерв"ю у чудової дівчини яка вміє поєднувати ролі гарної дружини, мами та господині дому і цього сайту. Натонько дуже хотілось почути розповідь про вашу поїздочку на реколекції .Якщо можна дай поради щодо відвідин такого заходу і можливо кілька корисних, цікавих моментів які надихнуть інші подружжя на таку гарну та потрібну поїздку в житті.
Під час реколекцій кожне подружжя може пережити свіжість взаємних почуттів, поглибити взаємну любов. Реколекції зміцнюють подружжя з середини, а від міцності, єдності чоловіка та жінки у великій мірі залежать відносини батьків та дітей. Якщо любов та злагода, спокій та розуміння панують у родині, тоді щастя і радість їхнього спільного життя обдаровує своєю теплотою всіх довкола, та змінює світ до добра. ("Подружні зустрічі")
Повідомлення відредагував Ксенічка - 21 жовтня 2013 17:39
Чесно кажучи програма реколекцій тримається в секреті, тому розказати, що і як на жаль не можу. Єдине, що скажу - варто поїхати, як молодому подружжю, так і тому, що вже має великий стаж. Я думаю, що ніхто не пожалкував, що поїхав туди і багато чого для себе відкрив нового. Одненьке фото... більше нема.. все якось хотілось залишити для себе таким особистим, закритим... що рідко зі мною буває. Але відкрито хочеться кричати: їдьте, нічого не втратите, а тільки знайдете!
oksenya75, То для греко-католиків, і головне, щоб мали церковний шлюб. Якщо шлюбу нема, то не можна. А хрещені чи не хрещені не знаю.. хоча думаю, що не хрещеним і шлюб не дають, а раз шлюб не дали, то не можна.. Ну щось таке..
--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму! Як правильно оформити рецепт
Спірне питання. Бажано, щоб всі були порядними. А хрещення не робить людину автоматично хорошою. Мій чоловік, наприклад, нехрещений. І не хоче хреститись, бо в Бога не вірить. Це його вибір і право. При тому він в рази кращий за деяких ревних християн. За мене теж))))
Натонько, дякую. Я не для себе питала - маю друзів у Києві, трохи у них зараз нелади в сім"ї. Думала порадити. Але вони не греко-католики.