Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Кулінарна мандрівка з Іркою-Шкіркою
Volo-shka
23 лютого 2012 09:37
Повідомлення #201


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1646
Реєстрація: 26.10.2009

ICQ:--

Бали: 2713
Цитата: Ірка-Шкірка
Скумбрія фарширована грибами і не тільки…

Ірусь, розкажи-но мені детальніше як правильно вичинити оцю рибину??? Це виходить , що начиняється сама шкурка, а відібране м"ясо перемішується із грибною начинкою??? Я тут трохи не зрозуміла, а дуже хочу приготувати на п"ятницю - у тата день народження))) хочеться побалувати смачненьким)))
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
23 лютого 2012 09:42
Повідомлення #202


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Цитата: Volo-shka
Це виходить , що начиняється сама шкурка, а відібране м"ясо перемішується із грибною начинкою??? Я тут трохи не зрозуміла, а дуже хочу приготувати на п"ятницю - у тата день народження))) хочеться побалувати смачненьким)))


Привіт Сашенько!
По-перше, я дуже рада, що тобі сподобалися сирнички!!!
Щодо риби - мясо не чіпати - просто надрізати вздовж хребта з двох сторін, вибрати акуратно хребет, кості і нутрощі і вийде немов ємність для начинки. Потім саму рибку я обпацькую в тому, що є під рукою :lol: і поки вона стоїть або через ніч, фарширую і запікаю - наступний раз, надіюсь, вже буду мати свій фотоапарат - то буде зручніше фотографувати - і покажу, що і як.

Повідомлення відредагував Ірка-Шкірка - 23 лютого 2012 09:42
Перейти на початок сторінки
Volo-shka
23 лютого 2012 10:47
Повідомлення #203


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1646
Реєстрація: 26.10.2009

ICQ:--

Бали: 2713
Ірусь, дякую :1f7: Здається зрозуміла)))
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
26 лютого 2012 00:55
Повідомлення #204


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Сьогодні я пекла піцу – і не одну, і не тільки просту… одним словом, в результаті вийшло дві звичайні піци на 2 дека, 3 кальцоне і 3 тортано – хоча останні можна швидше назвати хлібом з начинкою, як це роблять італійці, але у нас це все пішло під узагальнюючим словом – піца (італійське ж бо! :t0242: )!
Почалося з тіста від Люби зі сайту say7 та її рецепту тіста для тортано від свекрухи – італійської сеньйори – він мені сподобався на перше читання, а на смак – ще більше :winked: – що підтвердили не тільки кохані діти, а й гості :amam: . Тому раджу спробувати і вам.

Тортано



Для тіста:
500 муки
250мл молока
125г маргарину (я взяла вершковий «Олком» - маргарин супер!)
25г свіжих дріжджів
Сіль

Начинка:
- декілька видів ковбас (у тому числі пікантну) – порізати кубиками;
- декілька видів сиру (у мене це були: пармезан, королівський, гауда і копчений (на базарі сьогодні мені спробували продати моцареллу, переконуючи, що «спожити до» польською мовою – це у перекладі «виготовлено» (місяць тому) :crying: :wassat: )) - потерти на терці.

Приготування:
1. Підігріти молоко – щоб було приємно тепле для руки.
2. Розтопити маргарин – я готувала подвійну порцію тіста, тому на пачку маргарину пішло 2хв при 60% потужності у мікрохвильовці.
3. Замісити тісто з усіх складників – у цьому мені дуже допомогла передача “Kitchen Boss” з Бадді Валастро про піцу – як швидко замісити тісто у комбайні, а потім домісити його на столі і т.д. – і залишити тісто підходити 1 год. Потім розділити на порції, розім’яти, скатати в кульки і дати ще трошки підійти.
4. Розкачати тісто в коло (овал, прямокутник чи іншу фігуру), викласти м’ясну начинку, а потім – сирну.
5. Скрутити в рулет, викласти у форму швом донизу і залишити підходити.
6. Випікати при темп-і 200 (я пекла при темп-і 220 і все гарно пропеклося).
7. Ну а далі – як завжди – смакувати!!!

P.S. Завдяки молоку і тісто м'яке і дуже пластичне - крім муки, вказаної в рецепті, я не використала більше ані грама - килимок і руки змастила олією для розтачування і розпластування тіста.

Повідомлення відредагував Ірка-Шкірка - 26 лютого 2012 10:28
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
26 лютого 2012 01:02
Повідомлення #205


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Піца кальцоне
або по-нашому піца-вареник




Кальцоне колись готувала – і не раз, завжди верталася до класичного виду, але побачивши, як готував кальцоне Бадді Валастро (король кондитерів) для кузена Френкі, я зрозуміла свою помилку і (признаюсь по секрету) ніхто навіть не помітив що у кальцоне нема соусу!!! Це фантастично просто і безмежно смачно – обіцяю!


Тісто від Бадді!

3 1/4скл.муки
3/4ст.л. сухих дріжджів
1,5ч.л. солі
2ст.л. олії
1 3/10 скл. води

Начинка:
Сир рікотта – як на мене, його ідеальний аналог – домашній незбираний сир – ніжно відігрітий і гарно відтиснутий (купила сьогодні пів грудки на базарі – не сир – а суцільна смакота).
М’ясна начинка – що є під рукою - порізати кубиками
Овочі – за бажанням – болгарський перець (можна трошки підсмажити на грилі), помідори…(як фантазія захоче)
Ще сири – бажано моцарелла, копчений сир – чим більше видів сиру, тим смачніше.

Замісити тісто. Добре його вимісити на столі і покласти у миску, змащену олією (тісто також змастити олією, щоб не утворилася засохла скоринка). Тісто залишити на годину у теплому місці, потім розділити на порції, знову розім’яти, відбити об стіл, скатати в кульки і дати ще трошки підійти.

1. Розкачати тісто колом невеликого діаметру (майте на увазі, що піца кальцоне містить багато начинки, на відміну від стандартної піци, а тісто у неї також тоненьке.
2. На половинку тіста викласти домашній вершковий сир, потім – м'ясо, овочі, присипати щедро сиром.
3. Накрити другою половинкою тіста, добре зліпити краї (як у варенику – зробити кучерявим), а потім, за бажанням, ще й придавити зубцями вилки (ще й чебурек сюди додали).



4. Викласти на змащену жиром форму, зробити пару надрізів навскіс (щоб виходило повітря) і пекти при темп-і 220 10 хвилин – я не засікала час, а пекла до рум’яної скоринки.



Сир додає вологості і особливого смаку – я ще зверху трошки присипала кальцоне пармезаном і орегано.

У начинку до кальцоне можна давати все, що душа забажає – тунець, зелену цибульку, сардельки, прошуто…

Це не стосується кальцоне, але... Ноу-хау від Бадді: у соус до піци він також додає тертий пармезан, чорний свіжо мелений перець і свіжо видавлений часник (пару зубчиків) – я спробувала і мені дуже сподобалося!!!

Повідомлення відредагував Ірка-Шкірка - 26 лютого 2012 14:32
Перейти на початок сторінки
мари4ка
26 лютого 2012 09:54
Повідомлення #206


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1922
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1385
Реєстрація: 21.05.2010

ICQ:--

Бали: 5669
Ірка-Шкірка,ХОЧУ ДО ТЕБЕ В ГОСТІ!!!!!! :amam: :laughing:
Перейти на початок сторінки
Татка
26 лютого 2012 10:14
Повідомлення #207


Молода господинька
  • 34

Репутація: 80
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 210
Реєстрація: 21.04.2011

ICQ:--

Бали: 496
Ірка-Шкірка, як то смачно, такі гарні рецепти від гарної господині. Дякую за рецепт фаршированої скумбрії, улюбленої риби мого молодшого сина.

--------------------
Мене звати Наталка, рада знайомству.
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
26 лютого 2012 10:30
Повідомлення #208


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Цитата: мари4ка
Ірка-Шкірка,ХОЧУ ДО ТЕБЕ В ГОСТІ!!!!!!


Марічко, приїжджай - сьогодні прийдеться допікати ще й другу порцію еклерів - вчора просто змели, а крем (дуже смачний) залишився...

Цитата: Татка
Ірка-Шкірка, як то смачно, такі гарні рецепти від гарної господині. Дякую за рецепт фаршированої скумбрії, улюбленої риби мого молодшого сина.


Татко, я дуже рада - мої діти її також дуже сподобали!
Перейти на початок сторінки
Славочка
26 лютого 2012 12:34
Повідомлення #209


Файна господиня
  • 51

Репутація: 870
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2456
Реєстрація: 29.12.2009

ICQ:--

Бали: 3583
супер! закриту піцу печу часто, та ще ні разу не додавала дом.сиру. Має бути справді смачно!
Перейти на початок сторінки
zhanetka
26 лютого 2012 15:11
Повідомлення #210


Файна господиня
  • 51

Репутація: 618
Група: Кондитер
Повідомлень: 538
Реєстрація: 13.05.2011

ICQ:--

Бали: 1690
Іруся, я просто в захваті від твої рецептів :winked: стільки всього цікавого, і смачненького, молодець :winked:
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 25 квітня 2024 06:01

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 26
Гостей: 18
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100