Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Додамо родзинку в своє життя?)))
KotMarta
9 квітня 2013 09:42
Повідомлення #21


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1203
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 680
Реєстрація: 25.11.2010

ICQ:--

Бали: 3008
Цитата: bozhena
Я люблю Бога! Дотримуюся посту. Молюся. Але одна річ для мене незрозуміла - це сповідь.

Що ж тут незрозумілого ????? Ви ж очищаєте своє тіло кожного дня, миєте руки, лице.... і т.д. Сповідь є для нашої душі необхідною, бо вона теж потребує очищення. Бажано сповідатися кожного місяця. Після доброї сповіді кожна людина почувається дуже добре, ніби якийсь тягар скинула зі своїх плеч. ( Але таке трапляється тільки після доброї сповіді). Необхідно сповідатися хоча би раз на рік під час великодього посту, тобто саме зараз бажано подумати про очищення своєї душі.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
9 квітня 2013 10:17
Повідомлення #22


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
KotMarta,
Для мене це також важко. Мені дуже соромно сповідатись. Я розумію, що це потрібно насамперед для душі, і просто ходити до церкви і молитись це мало, але я сильно плачу, як сповідаюсь, і це ненормально, бо на мене всі дивляться. Одного разу одна пані мені каже: "Певно маєте сильно тяжкий гріх і вам священик Причастя не дає, тому певно так плачете.." А такого не було.. мені просто якось дуже стидно йти і каятись в гріхах, які я певно ітак буду повторювати, бо не можу з собою справитись. Як я можу обіцяти Богові, що я не буду кричати на своїх дітей, як в мене то вже купу років не получається? Ну.. то вже геть про якесь дуже особисте мова зайшла.. :feel: Як наприклад йдуть і сповідаються люди, котрі в їдальнях продукти крадуть в дітей? Вони ж підуть і завтра красти? Чи то Сповідь тільки для того, щоб покаятись і далі йти красти з розрахунком на те, що ітак потім знов посповідаєшся і тобі простять гріхи?
Я ото пишу і знов плачу... бо я багато чого не розумію, і от думаю, що зараз перед Великоднем треба йти до Сповіді, і мені вже страшно стає. Перепрошую, як щось може дурне написала, нічого і нікого не збиралась ображати, то просто таке от шось в мене в голові незрозуміле робиться..

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
ІНЕСА
9 квітня 2013 10:32
Повідомлення #23


Файна господиня
  • 51

Репутація: 184
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 731
Реєстрація: 14.10.2009

ICQ:--

Бали: 453
Натонька,
Нікого ти не ображаєш.Деколи дивуюсь як жінки аж б"ються кулаками ,бо так пхаються до тої сповіді.То хіба це по Божому? Ті котрі сповідаються чуть не кожного тижня ,а самі в той час своїми язиками ляпають і розпускають плітки. :bully:
Перейти на початок сторінки
Христя
9 квітня 2013 12:46
Повідомлення #24


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
:m05004:

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
9 квітня 2013 13:08
Повідомлення #25


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Цитата: Канарейка
ну ти молодець, а мені чогось страшно, все здається шо того і того не знаю. Розкажи як було,хоч трішки


Почалось з того,що надурняк заповнила анкету,через 2тижні
подзвонили,запроили на кастинг....цілий тиждень мучила себе,родичів,друзів,не знала,що робити....всі казали-їдь!!!!в п"яницю купила квиток-в суботу вже в Києві....все приготоввала в сестри і поїхали ми в той ДК"Росток"...народу купа!!!пахло весіллям :lol: .Зареєструвалась і чекала своєї черги...довго....не одну годину :smile: і не дві :smile: Кастинг відбувався в два етапи:інтерв"ю з журналістами та дегустація страви фуд-продюсерами.Того разу була Шептуха,Цяук і Віталія....Поки черга дойшла до мене-вони вже поїхали...людей 20 до них не попали...Всім пояснили,що дегустація і ті фуд-продюсери нічо не рішають-найголовніше -це інтерв"ю,що фіксувалось на камеру...по ньому прод.сери щоу і вибирають учасників....отак...тепер можете оцінити значення вашого кулінарного вміння на цьому шоу.....Інтерв"ю складалось суто з питань особистого характеру:хто ви,що ви?нащо вам це?яка кулінарна мрія,фобія....чи готові піти на конфлікт,зав"язати роман на шоу.....чим ви цікаві....отаке,словом :smile: На кастингу були різні люди...хороі і не дуже...новачки і ті,хто вже 3рік приходить...
Відчуття не однозначні....розумію,шо якщо ви підходите на одну з ролей сценарію 3сезону-ви на коні...якщо ж ні-то нікому не цікаве ваші тартари,фуа гра чи фондан :smile: Тим паче,цього року кастингів купа як ніколи-всі в шоці!!!!!не зрозуміло,кого шукають,що знімають...Дом-2 чи кулінарне шоу...
Цитата: Натонька
ото я тебе розумію.. п
я знала,шо паймьош))))
Цитата: Натонька
Христя, тобі бажаю зараз повно енергії! І все вийде точно)))

Дякую,Натонько!!!!!!!!! :m05004:

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Канарейка
9 квітня 2013 13:15
Повідомлення #26


Файна господиня
  • 51

Репутація: 950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1335
Реєстрація: 8.10.2010

ICQ:--

Бали: 2959
Цитата: Христя
як ніколи-всі в шоці!!!!!не зрозуміло,кого шукають,що знімають...Дом-2 чи кулінарне шоу...

шоу то є шоу і нецікаво, ке то чи кулінарне, чи дом 2,3,5.


ну але саме головне,ти далі пройшла? яке блюдо готувала?
Короче ти всьоравно молодець!!!!!!!!!!
Перейти на початок сторінки
Христя
9 квітня 2013 13:34
Повідомлення #27


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Цитата: Канарейка
шоу то є шоу і нецікаво, ке то чи кулінарне, чи дом 2,3,5.

шо за багато,то не здрово.....Особисто я цей сезон не могла дивитися через ту Оксану....це жах...всі ідіоти,дибілоїди,кончені і т.д......і то на ріному місці на всю Україну.....для мене це низько....і не рейтинг,а антирейтинг шоу.....Мене спитали,за кого я вболівала і кого терпіти не могла...я відповіла і обгрунтувала....Зустрічне питання було: якби в ваш адрес таке було,що б ви робили??!!!))))провокатори....

Цитата: Канарейка
ну але саме головне,ти далі пройшла? яке блюдо готувала?


чи пройшла ще не знаю....основного продзвону ще не було,буде після 15числа....спілкуюсь з дівчатами,знаю,що близько 20 вже подзвонили....тим,що 100%підходять по типажу...Я вже не знаю,якщо чесно,чи хочу,щоб подзвонили.....і хочу,і не хочу....До речі,була зі сною дівчинка...Наталя...дойшла минулого року до 25..дівчинка-перчинка,хто пам"ятає)))

А готувала форель в вершковому соусі на подушці з картопляно-шпинатного пюре з м"ятним соусом...

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
KotMarta
9 квітня 2013 14:03
Повідомлення #28


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1203
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 680
Реєстрація: 25.11.2010

ICQ:--

Бали: 3008
Цитата: Натонька
Я ото пишу і знов плачу... бо я багато чого не розумію, і от думаю, що зараз перед Великоднем треба йти до Сповіді, і мені вже страшно стає.

Наталочко, це є цілком нормальне відчуття, я сповідаюся майже щомісяця ( деколи не получається), але відчуття є те саме. Завжди соромно визнавати свої гріхи. І завжди щоденні гріхи повторюються. Може, попробувати піти до чужого отця, якого ви не знаєте, декому так сповідатися є легше.
Цитата: Христя
чи пройшла ще не знаю....основного продзвону ще не було,буде після 15числа

Христя, ти велика молодчинка, думаю, що всі дрімфудчанки тебе підтримають.
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
9 квітня 2013 14:35
Повідомлення #29


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: KotMarta
Христя, ти велика молодчинка, думаю, що всі дрімфудчанки тебе підтримають.

Бажаю успіху!! :a0a:
Перейти на початок сторінки
Маруня
9 квітня 2013 14:45
Повідомлення #30


Молода господинька
  • 34

Репутація: 38
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 52
Реєстрація: 27.04.2012

ICQ:--

Бали: 424
Дівчатонька, не перестаю захоплюватися вами. Хоч ми й не бачилися ніколи, але я вже вас почала сприймати як колєжанок, однодумців, так мені близькі ваші проблеми, бо і я так само барахтаюся… Але найважливіше, що ви хочете щось змінити на краще, і я хочу, і теж собі думаю, що треба рухатися.
Перша родзинка для мене в тому, що треба любити себе, АЛЕ ПРАВИЛЬНО ЛЮБИТИ. Коли я люблю себе, я маю почуття гідності, бо я люблю Бога, який перебуває у мені і у моєму ближньому. Знаєте, це так здорово постійно нагадувати собі про це, так наче носиш у собі щось величне, радісне, осмикувати себе, чи то висмикувати себе зі звичної поведінки і способу думання, забороняти собі. А також любити свої, хай маленькі, але перемоги і прощати слабкощі. Бог є любов і Він любить нас такими, якими ми є. І я хочу навчитися любити себе, людей, світ - для мене це означає навчитися розуміти і не осуджувати.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 квітня 2024 00:44

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 31
Гостей: 24
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100