Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Додамо родзинку в своє життя?)))
Христя
8 квітня 2013 14:30
Повідомлення #11


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
то для мене актуально....по натурі,,лідер...активістка,емоційна,жвава...В школі була старостою,була в шкільному парламенті,ходила на танці....Дуже любила укр.мову...Коли прийшла черга обирати професію-найближче до душі і лежала та мова...вибір був не дуже великим-лінгвіст,вчитель укр.мови...та для мене здавалась нудною робота вчителя-банальні,одноманітні уроки,журнали,зошити...Того пішла я на журналістику...Потім вийшла заміж,дитина...універ якраз закінчую...великої ймовірності працювати за професією немає,бо всі так хочуть досвід роботи,що коли говориш,шо його в тебе нема-роблять виляд,що тебе взагалі не існує....замкнуте коло....є звичайно,моживіть робити дописи десь,та мені це скучно...сидіти,клацати кнопками клавіатури...мені б в епіцентр подій,до людей,живого спілкування....
так от...сімейне життя настільки вбило в мені якусь таку лідерську якість,що був час,я сама себе не впізнавала..день в день одновий,ніякий змін,цікавостей...О,люди!!!та рутина зжирала мене як особистість настільки,шо в мене виробився якийсь комплекс неповноцінності))))в тому плані,що я розуміла,що я не займаю ніякого положення в соціусі...що мої щоденні прибирання,готування нікому не інтірєсні,і впринципі якщо би я зникла,то соціум би того навіть не помітив...нічого би не втратив....не знаю,чи всі мене зрозуміють,але отак зі мною сталося....і ще в мене присутня отака нитка максималізму-в мене якщо щось є-то найкраще,якщо щось роблю-то найкраще...якщо не виходить-кінець світу....Отак в силу обставин(декрету),я з Христі,яку всі знали,перетворилась на ходячий овоч)))))Так я себе позиціонувала)))) Я зрозуміла,що змінювати щось потрібно...потрібно чимось зайнятись цікавим і коримнис не тіьки для мене і сім"ї,а й для соціуму....Чоловік пропонував займатись з ним технікою,та мені це нудно....цілий день сидіти за толом,комп"ютером і робити одне і теж....назви,коди,цифри-не для мене.....Для початку,мало кому,одиницям тут відомо,що поїхала я на кастинг "Мастер-шефу" в грудні....це і було першим переломним імпульсом...звичайно,хочеться і туди попасти і не хочеться,розумію,що це впершу чергу шоу,де потрібні правильні герої...та,ця поїздка була для мене значно більшим...в мене відновилася ота віра в себе,свої сили,свою значимість та потрібність....Зараз знайшла цікаву для себе бізнес ідею.....хочу реалізовувати прокати шоколадних фонтанів та інших нехитрих штучок для весіль,корпоративів,ДН.Для мене це цікаво,ново,захоплююче.Ідея в плані розробки і я сама собою горжуся))))


--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
bozhena
8 квітня 2013 14:39
Повідомлення #12


Маленька господарочка
  • 17

Репутація: 11
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 25
Реєстрація: 28.06.2012

ICQ:--

Бали: 122
Іноземні мови знаю 3 - англ., нім., пол. , першу вивчала в школі, по ній і моя спеціальність - вчитель англ.мови. Другу - в універі. Польську самостійно, ще з дитинства дивилася мультфільми на каналах польсат і RTL7.
6 років тому отримала посвідчення водія категорії Б.
2 роки тому закінчила комп'ютерні курси, ще тоді я не знала, що мій чоловік буде комп'ютерщиком.
Тепер, за допомогою нашого сайту dreamfood.ua , вивчаю таке мистецтво як кулінарія.
Прочитала книги (нижче фото), бо цікавлюся ПП та психологією (мені завжди була цікава людська душа)

Дієта, оО дієта, це дуже важкий проет мого життя :tongue: Отже, на дієті я місяць, їм кожні 3 години, п'ю 1 л води/день + чаї, рахую калорії (можна їсти до 1400кал/день), роблю вправи з Анітою як Натонька. Результат поки що 5 кг/місяць.
Ну, так як ми будуємося, то приходяться вивчати аспекти буд.матеріалів, дизайн інтер'єрів + на мені виготовлення всієї документації.
Дууууже любимо з чоловіком йти в ліс по гриби, ягоди, ожини, горіхи і просто на пікнік (ліс від нас година хотьби).
У планах на майбутнє - народження та виховання дітей.

--------------------
Не той дурний, хто не знає, а той, хто знати не хоче.
Перейти на початок сторінки
Христя
8 квітня 2013 15:04
Повідомлення #13


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Дуже давно в планах благодійність......я про це ще нікому не говорила-ви перші)))навіть чоловік не здогадується....в ідеалі-невеличка благодійна організація,яка б займалась допомогою хворим діткам та їхнім мамам,яких покинув через це чоловік...самотнім,сильним жінкам,яким окрім,як добрих людей ,нема кому допомогти......Я розумію,що це дуже важко і морально і юридично,та готова....не знаю,чи вийде,бо виграти тендер на дозвіл по організації такого плану дуже важко...та сподіваюсь на краще)приймусь за це одразу ж,коли втілиться в життя перша ідея)))Перша для реалізації себе,друга ж- поклик душі...

А ще,якщо чесно,дуже люблю обговорювати всякі цікаві глибокі теми зі своїм любимим чоловіком)

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Канарейка
8 квітня 2013 15:44
Повідомлення #14


Файна господиня
  • 51

Репутація: 950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1335
Реєстрація: 8.10.2010

ICQ:--

Бали: 2959
Цитата: Христя
поїхала я на кастинг "Мастер-шефу" в грудні....

ну ти молодець, а мені чогось страшно, все здається шо того і того не знаю. Розкажи як було,хоч трішки
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
8 квітня 2013 15:46
Повідомлення #15


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
bozhena,
Страшенно цікаво було читати! :smile: От бачу я і собі треба щось взяти на замітку. Читаю я дуже мало, практично нічого, ну маю на увазі книги... Я читаю весь день тільки в інтернеті і то по тортах і таке-всяке. Недавно переписала собі список книг з передачі "Від пацанки до панянки" Скачала собі книгу Панаса Мирного, то слухала в навушниках, правда прослухала тільки поки половину... Карнегі колись читала давно, і про підприємництво маю також вдома.. поки лежить))) Ще раз повторю - було дуже цікаво прочитати розповідь і дякую за підтримку теми :cd:

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
8 квітня 2013 16:07
Повідомлення #16


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Христя,
ото я тебе розумію.. прибирання, варіння і кожен день одне і те саме, то можна здуріти! Я як жила коло свекрухи, то пів роботи вона робила, і дечого я взагалі зараз не вмію, і мені приходиться вчитись повністю з нуля))) Але чесно кажучи мене вбиває вже та кухня))) Оте варіння - миття посуду - складання посуду - знов варіння і далі... Я взагалі з кухні не вилажу.. хоча може ще й по тій причині, що в мене тут ноутбук :lol:
А отакі поштовхи, як поїздка на того шефа, то є дуже корисно, по собі знаю.. В мене якось теж життя змінилось після перших курсів, на які я поїхала сама. Цілий день одна в великому місті, а такого не було ніколи! Всі десь біжать, спішать, у всіх є справи! А тут я так ходжу врозвалочку... і зрозуміла. що як не буду рухатись вперед, то так і на місці одному зависну... Так як ти кажеш. теж хочу бути корисною соціуму і лишити щось після себе. Не знаю, може якусь книжку колись напишу? :smile: Оця благодійність про яку ти пишеш теж мені цікава, я б хотіла підтримувати жінок, котрі не мають в собі сил змінити своє життя на краще.. Але це точно не буде в найближчому майбутньому.. Поки я можу тільки висилати хворим діткам по трошки грошей.. а це вже є добре, бо раніше повідомлення про допомогу обходила стороною.. Можливо залучимо якусь благодійну організацію і зробимо якийсь спільний проект з нашим сайтом, подивимось.. Христя, тобі бажаю зараз повно енергії! І все вийде точно)))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
8 квітня 2013 16:45
Повідомлення #17


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Дуже цікаві ваші розповіді дівчатка. :a0a:
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
8 квітня 2013 16:58
Повідомлення #18


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: Натонька
я б хотіла підтримувати жінок, котрі не мають в собі сил змінити своє життя на краще.. Але це точно не буде в найближчому майбутньому..

Бажаю щоб хороші наміри здійснились!!! :a0a:
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
8 квітня 2013 22:35
Повідомлення #19


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Бажаю весни в серці...
Перейти на початок сторінки
bozhena
9 квітня 2013 02:29
Повідомлення #20


Маленька господарочка
  • 17

Репутація: 11
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 25
Реєстрація: 28.06.2012

ICQ:--

Бали: 122
Натонька,

"Сенс життя в людському вдосконаленні" - десь таке чула :smile:

Я прочитала, що ти вивчаєш англ.мову, по-перше молодець, бо як хтось сказав: "Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти є людина", а по-друге, якщо щось то звертайся. :t1011:


Ксенічка,
Я люблю Бога! Дотримуюся посту. Молюся. Але одна річ для мене незрозуміла - це сповідь.

Христя,
Молодець, що пішла на такий крок - взяти участь в мастер-шефі. Зйомки - це дуже цікаво, це новий досвід. Я теж брала участь в одному шоу але в мене не найкращі спогади. Рік тому через 1 годину прямого ефіру мене зненавиділа майже вся країна. Тому будь дуже обережною. Їм потрібне шоу, яке викликатиме в людей емоції для підвищення рейтингу передачі.

--------------------
Не той дурний, хто не знає, а той, хто знати не хоче.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 28 квітня 2024 00:12

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 25
Гостей: 22
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100