Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Номери телефону на небо при життєвих потребах., При першій же потребі - телефонуйте.
Ксенічка
21 березня 2013 00:37
Повідомлення #21


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При зустрічі з озлобленістю телефонуйте: Іоанна 15

Я правдива Виноградина, а Отець Мій Виноградар.
Усяку галузку в Мене, що плоду не приносить, Він відтинає, але всяку, що плід родить, обчищає її, щоб рясніше родила.
Через Слово, що Я вам говорив, ви вже чисті.
Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете.
Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.
Коли хто перебувати не буде в Мені, той буде відкинений геть, як галузка, і всохне. І громадять їх, і кладуть на огонь, і згорять.
Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам!
Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.
Як Отець полюбив Мене, так і Я полюбив вас. Перебувайте в любові Моїй!
Якщо будете ви зберігати Мої заповіді, то в любові Моїй перебуватимете, як і Я зберіг Заповіді Свого Отця, і перебуваю в любові Його.
Це Я вам говорив, щоб радість Моя була в вас, і щоб повна була ваша радість!
Оце Моя заповідь, щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив!
Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх.
Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую.
Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам об'явив усе те, що почув від Мого Отця.
Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє.
Це Я вам заповідую, щоб любили один одного ви!
Коли вас світ ненавидить, знайте, що Мене він зненавидів перше, як вас.
Коли б ви зо світу були, то своє світ любив би. А що ви не зо світу, але Я вас зо світу обрав, тому світ вас ненавидить.
Пригадайте те слово, яке Я вам сказав: Раб не більший за пана свого. Як Мене переслідували, то й вас переслідувати будуть; як слово Моє зберігали, берегтимуть і ваше.
Але все це робитимуть вам за Ім'я Моє, бо не знають Того, хто послав Мене.
Коли б Я не прийшов і до них не казав, то не мали б гріха, а тепер вимовки не мають вони за свій гріх.
Хто Мене ненавидить, і Мого Отця той ненавидить.
Коли б Я серед них не вчинив був тих діл, яких не чинив ніхто інший, то не мали б гріха. Та тепер вони бачили, і зненавиділи і Мене, і Мого Отця.
Та щоб справдилось слово, що в їхнім Законі написане: Мене безпідставно зненавиділи!
А коли Втішитель прибуде, що Його від Отця Я пошлю вам, Той Дух правди, що походить від Отця, Він засвідчить про Мене.
Та засвідчте і ви, бо ви від початку зо Мною.


Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:41
Повідомлення #22


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При невпевненості в людях телефонуйте: 1 Коринтян 13

Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий!
І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо!
І коли я роздам усі маєтки свої, і коли я віддам своє тіло на спалення, та любови не маю, то пожитку не матиму жадного!
Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається,
не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого,
не радіє з неправди, але тішиться правдою,
усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!
Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується.
Бо ми знаємо частинно, і пророкуємо частинно;
коли ж досконале настане, тоді зупиниться те, що частинне.
Коли я дитиною був, то я говорив, як дитина, як дитина я думав, розумів, як дитина. Коли ж мужем я став, то відкинув дитяче.
Отож, тепер бачимо ми ніби у дзеркалі, у загадці, але потім обличчям в обличчя; тепер розумію частинно, а потім пізнаю, як і пізнаний я.
А тепер залишаються віра, надія, любов, оці три. А найбільша між ними любов!


Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:43
Повідомлення #23


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При потребі в схваленні телефонуйте: Ісуса Навина 1

І сталося по смерті Мойсея, раба Божого, і сказав Господь до Ісуса, сина Навинового, Мойсеєвого слуги, говорячи:
Мойсей, раб Мій, помер. А тепер уставай, перейди цей Йордан ти та ввесь народ цей до того Краю, що Я даю їм, Ізраїлевим синам.
Кожне місце, що стопа ноги вашої ступить на ньому, Я дав вам, як Я говорив був Мойсеєві.
Від пустині й цього Ливану й аж до Великої Річки, річки Ефрату, увесь край хіттеян, і аж до Великого моря на захід буде ваша границя.
Не встоїть ніхто перед тобою по всі дні життя твого. Як був Я з Мойсеєм, так буду з тобою, не залишу тебе й не покину тебе.
Будь сильний та відважний, бо ти зробиш, що народ цей посяде той Край, що Я присягнув був їхнім батькам дати їм.
Тільки будь дуже сильний та відважний, щоб додержувати чинити за всім тим Законом, що наказав був тобі Мойсей, Мій раб, не відхилишся від нього ні праворуч, ні ліворуч, щоб щастило тобі в усьому, де ти будеш ходити.
Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.
Чи ж не наказав Я тобі: будь сильний та відважний? Не бійся й не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити.
І наказав Ісус урядникам народу, говорячи:
Перейдіть посеред табору, і накажіть народові, говорячи: Приготуйте собі поживу на дорогу, бо по трьох днях ви переходите цей Йордан, щоб увійти посісти той Край, що Господь, Бог ваш, дає вам його на спадщину.
А Рувимовому й Ґадовому та половині племени Манасіїного Ісус сказав, говорячи:
Пам'ятайте те слово, що вам наказав був Мойсей, раб Господній, говорячи: Господь, Бог ваш, що відпочинок дає вам, дав вам цей Край.
Ваші жінки, діти ваші та ваша худоба зостануться в Краї, що дав вам Мойсей по той бік Йордану, а ви перейдете озброєні перед вашими братами, усі сильні військові, і допоможете їм,
аж поки Господь не дасть відпочинку вашим братам, як вам, і посядуть і вони той Край, що Господь, Бог ваш, дає їм. І ви вернетеся до Краю вашого спадку, і посядете його, що дав вам Мойсей, раб Господній, по той бік Йордану на схід сонця.
А вони відповіли Ісусові, говорячи: Усе, що накажеш нам, ми зробимо, і до всього, куди пошлеш нас, підемо.
Усе так, як слухалися ми Мойсея, так будемо слухатися тебе, тільки нехай буде Господь, Бог твій, з тобою, як був Він із Мойсеєм.
Кожен, хто буде неслухняний наказам твоїм, і не буде слухатися слів твоїх щодо всього, що накажеш йому, нехай буде вбитий. Тільки будь сильний та відважний!


Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:47
Повідомлення #24


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При потребі в поблажливості телефонуйте: Римлян 12

Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу,
і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість.
Через дану мені благодать кажу кожному з вас не думати про себе більш, ніж належить думати, але думати скромно, у міру віри, як кожному Бог наділив.
Бо як в однім тілі маємо багато членів, а всі члени мають не однакове діяння,
так багато нас є одне тіло в Христі, а зосібна ми один одному члени.
І ми маємо різні дари, згідно з благодаттю, даною нам: коли пророцтво то виконуй його в міру віри,
а коли служіння будь на служіння, коли вчитель на навчання,
коли втішитель на потішання, хто подає у простоті, хто головує то з пильністю, хто милосердствує то з привітністю!
Любов нехай буде нелицемірна; ненавидьте зло та туліться до доброго!
Любіть один одного братньою любов'ю; випереджайте один одного пошаною!
У ревності не лінуйтеся, духом палайте, служіть Господеві,
тіштесь надією, утиски терпіть, перебувайте в молитві,
беріть уділ у потребах святих, будьте гостинні до чужинців!
Благословляйте тих, хто вас переслідує; благословляйте, а не проклинайте!
Тіштеся з тими, хто тішиться, і плачте з отими, хто плаче!
Думайте між собою однаково; не величайтеся, але наслідуйте слухняних; не вважайте за мудрих себе!
Не платіть нікому злом за зло, дбайте про добре перед усіма людьми!
Коли можливо, якщо це залежить від вас, живіть у мирі зо всіма людьми!
Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь.
Отож, як твій ворог голодний, нагодуй його; як він прагне, напій його, бо, роблячи це, ти згортаєш розпалене вугілля йому на голову.
Не будь переможений злом, але перемагай зло добром!


Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:49
Повідомлення #25


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При зраді телефонуйте:

Господь моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь то твердиня мого життя, кого буду лякатись?
Коли будуть зближатись до мене злочинці, щоб жерти їм тіло моє, мої напасники та мої вороги, вони спотикнуться й попадають!…
коли проти мене розложиться табір, то серце моє не злякається, коли проти мене повстане війна, я надіятись буду на те, на поміч Його!
Одного прошу я від Господа, буду жадати того, щоб я міг пробувати в Господньому домі по всі дні свого життя, щоб я міг оглядати Господню приємність і в храмі Його пробувати!
бо Він заховає мене дня нещастя в Своїй скинії, сховає мене потаємно в Своєму наметі, на скелю мене проведе!
А тепер піднесеться моя голова понад ворогами моїми навколо мене, і я в Його скинії буду приносити жертви при відзвуках сурм, і я буду співати та грати Господеві!
Почуй, Господи, голос мій, коли кличу, і помилуй мене, і озвися до мене!
За Тебе промовило серце моє: Шукайте Мого лиця! тому, Господи, буду шукати обличчя Твого:
не ховай же від мене обличчя Свого, у гніві Свого раба не відкинь! Ти був мені поміч, не кидай мене, і не лишай мене, Боже спасіння мого,
бо мій батько та мати моя мене кинули, та Господь прийме мене!
Дорогу Свою покажи мені, Господи, і провадь мене стежкою рівною, ради моїх ворогів!
Не видай мене на сваволю моїх ворогів, бо повстали на мене ті свідки облудні та неправдомовці,
немов би не вірував я, що в країні життя я побачу Господнє добро!
Надійся на Господа, будь сильний, і хай буде міцне твоє серце, і надійся на Господа!



Повідомлення відредагував Ксенічка - 13 квітня 2013 00:37
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:59
Повідомлення #26


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При порожньому гаманці телефонуйте:


Псалом 36

Не розпалюйся гнівом своїм на злочинців, не май заздрости до беззаконних,
бо вони, як трава, будуть скоро покошені, і мов та зелена билина пов'януть!
Надійся на Господа й добре чини, землю замешкуй та правди дотримуй!
Хай Господь буде розкіш твоя, і Він сповнить тобі твого серця бажання!
На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади, і Він зробить,
і Він випровадить, немов світло, твою справедливість, а правду твою немов південь.
Жди Господа мовчки й на Нього надійся, не розпалюйся гнівом на того, хто щасливою чинить дорогу свою, на людину, що виконує задуми злі.
Повстримайсь від гніву й покинь пересердя, не розпалюйся лютістю, щоб чинити лиш зло,
бо витяті будуть злочинці, а ті, хто вповає на Господа землю вспадкують!
А ще трохи й не буде безбожного, і будеш дивитись на місце його і не буде його,
а покірні вспадкують землю, і зарозкошують миром великим!
Лихе замишляє безбожний на праведного, і скрегоче на нього своїми зубами,
та Господь посміється із нього, бачить бо Він, що наближується його день!
Безбожні меча добувають та лука свого натягають, щоб звалити нужденного й бідного, щоб порізати людей простої дороги,
та ввійде їхній меч до їхнього власного серця, і поламані будуть їхні луки!
Краще мале справедливого, ніж велике багатство безбожних, і то багатьох,
бо зламані будуть рамена безбожних, а справедливих Господь підпирає!
Знає Господь дні невинних, а їхня спадщина пробуде навіки,
за лихоліття не будуть вони посоромлені, і за днів голоду ситими будуть.
Бо загинуть безбожні, і Господні вороги, як овечий той лій, заникнуть, у димі заникнуть вони!
Позичає безбожний і не віддає, а праведний милість висвідчує та роздає,
бо благословенні від Нього вспадкують землю, а прокляті від Нього понищені будуть!
Від Господа кроки людини побожної ставляться міцно, і Він любить дорогу її;
коли ж упаде, то не буде покинена, бо руку її підпирає Господь.
Я був молодий і постарівся, та не бачив я праведного, щоб опущений був, ні нащадків його, щоб хліба просили.
Кожен день виявляє він милість та позичає, і над потомством його благословення.
Ухиляйся від злого та добре чини, та й навіки живи!
Бо любить Господь справедливість, і Він богобійних Своїх не покине, вони будуть навіки бережені, а насіння безбожних загине!
Успадкують праведні землю, і повік будуть жити на ній.
Уста праведного кажуть мудрість, язик же його промовляє про право,
Закон Бога його в його серці, кроки його не спіткнуться.
А безбожний чатує на праведного, і пильнує забити його,
та Господь не зоставить його в руках того, і несправедливим не вчинить його, коли буде судити його.
Надійся на Господа, та держися дороги Його, і піднесе Він тебе, щоб успадкувати землю, ти бачитимеш, як понижені будуть безбожні.
Я бачив безбожного, що збуджував пострах, що розкоренився, немов саморосле зелене те дерево,
та він проминув, й ось немає його, і шукав я його, й не знайшов!
Бережи неповинного та дивися на праведного, бо людині спокою належить майбутність,
переступники ж разом понищені будуть, майбутність безбожних загине!
А спасіння праведних від Господа, Він їхня твердиня за час лихоліття,
і Господь їм поможе та їх порятує, визволить їх від безбожних і їх збереже, бо вдавались до Нього вони!



Повідомлення відредагував Ксенічка - 21 березня 2013 01:04
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 01:04
Повідомлення #27


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При потребі поговорити по душам з Господом дзвоніть Єремія 33.3.

Покликуй до Мене і тобі відповім, і тобі розповім про велике та незрозуміле, чого ти не знаїш!



Повідомлення відредагував Ксенічка - 21 березня 2013 01:07
Перейти на початок сторінки
Roksolana
21 березня 2013 01:56
Повідомлення #28


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
Ксенічка нема слів, Бог тебе надихнув! Ти просто молодець, це велика праця все відшукати, і подати. Хай Бог благословить тебе за твою працю! Дякую.

Повідомлення відредагував Roksolana - 21 березня 2013 04:57
--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Darka
21 березня 2013 07:32
Повідомлення #29


Файна господиня
  • 51

Репутація: 621
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 12.11.2012

ICQ:--

Бали: 712
Ксенічка дуже гарна і потрібна тема.Гарно почитати,так зразу стає спокійно на душі.

--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Перейти на початок сторінки
Ludka
21 березня 2013 08:53
Повідомлення #30


Файна господиня
  • 51

Репутація: 264
Група: Кондитер
Повідомлень: 767
Реєстрація: 4.11.2011

ICQ:--

Бали: 658
Цитата: Ксенічка
При появі небезпеки телефонуйте: Псалом 90

дуже часто "телефоную" цим псалом у будь - яких ситуаціях, знаю його напамять. Моя покійна прабабуся говорила, що хто мав цей псалом при собі на війні, то той повернувся додому неушкоджений. Знаю багатьох людей, хто носить його при собі(у сумці, в кишені). Тепер його продають й церкві надрукованим на стрічці або образку. А в мене колись був у щоденнику захований за обкладинку просто переписаний від руки.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 25 квітня 2024 20:53

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 51
Гостей: 44
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100