Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Номери телефону на небо при життєвих потребах., При першій же потребі - телефонуйте.
Ксенічка
21 березня 2013 00:06
Повідомлення #11


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При появі небезпеки телефонуйте: Псалом 120:3

Він не дасть захитатись нозі твоїй, не здрімає твій Сторож:

Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:09
Повідомлення #12


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При появі печалі телефонуйте: Іоанна 14

Нехай серце вам не тривожиться! Віруйте в Бога, і в Мене віруйте!
Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас?
А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви.
А куди Я йду дорогу ви знаєте.
Говорить до Нього Хома: Ми не знаємо, Господи, куди йдеш; як же можемо знати дорогу?
Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене.
Коли б то були ви пізнали Мене, ви пізнали були б і Мого Отця. Відтепер Його знаєте ви, і Його бачили.
Говорить до Нього Пилип: Господи, покажи нам Отця, і вистачить нам!
Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця?
Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті.
Повірте Мені, що Я в Отці, а Отець у Мені! Коли ж ні, то повірте за вчинки самі.
Поправді, поправді кажу вам: Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить, бо Я йду до Отця.
І коли що просити ви будете в Імення Моє, те вчиню, щоб у Сині прославивсь Отець.
Коли будете в Мене просити чого в Моє Ймення, то вчиню.
Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте!
І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував,
Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він.
Я не кину вас сиротами, Я прибуду до вас!
Ще недовго, і вже світ Мене не побачить, але ви Мене бачити будете, бо живу Я і ви жити будете!
Того дня пізнаєте ви, що в Своїм Я Отці, а ви в Мені, і Я в вас.
Хто заповіді Мої має та їх зберігає, той любить Мене. А хто любить Мене, то полюбить його Мій Отець, і Я полюблю Його, і об'явлюсь йому Сам.
Запитує Юда, не Іскаріотський, Його: Що то, Господи, що Ти нам об'явитися маєш, а не світові?
Ісус відповів і до нього сказав: Як хто любить Мене, той слово Моє берегтиме, і Отець Мій полюбить його, і Ми прийдемо до нього, і оселю закладемо в нього.
Хто не любить Мене, той не береже Моїх слів. А слово, що чуєте ви, не Моє, а Отця, що послав Мене.
Говорив це Я вам, бувши з вами.
Утішитель же, Дух Святий, що Його Отець пошле в Ім'я Моє, Той навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я вам говорив.
Зоставляю вам мир, мир Свій вам даю! Я даю вам не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається!
Чули ви, що Я вам говорив: Я відходжу, і вернуся до вас. Якби ви любили Мене, то ви б тішилися, що Я йду до Отця, бо більший за Мене Отець.
І тепер Я сказав вам, передніше, ніж сталося, щоб ви вірували, коли станеться.
Небагато вже Я говоритиму з вами, бо надходить князь світу цього, а в Мені він нічого не має,
та щоб світ зрозумів, що люблю Я Отця, і як Отець наказав Мені, так роблю. Уставайте, ходім звідсіля!


Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:12
Повідомлення #13


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При появі пригніченості телефонуйте: Римлянам 8:31

Що ж скажем на це? Коли за нас Бог, то хто проти нас?

Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:15
Повідомлення #14


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При появі прогріхів телефонуйте: Псалом 50

Псалом Давидів,
коли до нього прийшов пророк Натан, як Давид увійшов був до Вірсавії.
Помилуй мене, Боже, з великої милости Твоєї, і з великого милосердя Свого загладь беззаконня мої!
Обмий мене зовсім з мого беззаконня, й очисти мене від мого гріха,
бо свої беззаконня я знаю, а мій гріх передо мною постійно.
Тобі, одному Тобі я згрішив, і перед очима Твоїми лукаве вчинив, тому справедливий Ти будеш у мові Своїй, бездоганний у суді Своїм.
Отож я в беззаконні народжений, і в гріху зачала мене мати моя.
Ото, полюбив єси правду в глибинах, і в таємних речах виявляєш премудрість мені.
Очисти ісопом мене, і буду я чистий, обмий Ти мене і я стану біліший від снігу.
Дай почути мені втіху й радість, і радітимуть кості, що Ти покрушив.
Обличчя Своє заховай від гріхів моїх, і всі беззаконня мої позагладжуй.
Серце чисте створи мені, Боже, і тривалого духа в моєму нутрі віднови.
Не відкинь мене від Свого лиця, й не бери Свого Духа Святого від мене.
Верни мені радість спасіння Твого, і з лагідним духом підтримай мене.
Я буду навчати беззаконців доріг Твоїх, і навернуться грішні до Тебе.
Визволь мене від переступу кровного, Боже, Боже спасіння мого, мій язик нехай славить Твою справедливість!
Господи, відкрий мої уста, і язик мій звістить Тобі хвалу,
бо Ти жертви не прагнеш, а дам цілопалення, то не любе воно Тобі буде.
Жертва Богові зламаний дух; серцем зламаним та упокореним Ти не погордуєш, Боже!
Ущаслив Своїм благоволінням Сіон, збудуй мури для Єрусалиму,
тоді Ти полюбиш Собі жертви правди, цілопалення та приношення, тоді покладуть на Твій вівтар тельців!




Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:19
Повідомлення #15


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При появі сумнівів телефонуйте: Євреїв 11

А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого.
Бо нею засвідчені старші були.
Вірою ми розуміємо, що віки Словом Божим збудовані, так що з невидимого сталось видиме.
Вірою Авель приніс Богові жертву кращу, як Каїн; нею засвідчений був, що він праведний, як Бог свідчив про дари його; нею, і вмерши, він ще промовляє.
Вірою Енох був перенесений на небо, щоб не бачити смерти; і його не знайшли, бо Бог переніс його. Бо раніш, як його перенесено, він був засвідчений, що Богові він догодив.
Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду.
Вірою Ной, як дістав був об'явлення про те, чого ще не бачив, побоявшись, зробив ковчега, щоб дім свій спасти; нею світ засудив він, і став спадкоємцем праведности, що з віри вона.
Вірою Авраам, покликаний на місце, яке мав прийняти в спадщину, послухався та й пішов, не відаючи, куди йде.
Вірою він перебував на Землі Обіцяній, як на чужій, і проживав у наметах з Ісаком та Яковом, співспадкоємцями тієї ж обітниці,
бо чекав він міста, що має підвалини, що Бог його будівничий та творець.
Вірою й Сара сама дістала силу прийняти насіння, і породила понад час свого віку, бо вірним вважала Того, Хто обітницю дав.
Тому й від одного, та ще змертвілого, народилось так багато, як зорі небесні й пісок незчисленний край моря.
Усі вони повмирали за вірою, не одержавши обітниць, але здалека бачили їх, і повітали, і вірували в них, та визнавали, що вони на землі чужаниці й приходьки.
Бо ті, що говорять таке, виявляють, що шукають батьківщини.
І коли б вони пам'ятали ту, що вийшли з неї, то мали б були час повернутись.
Та бажають вони тепер кращої, цебто небесної, тому й Бог не соромиться їх, щоб звати Себе їхнім Богом, бо Він приготував їм місто.
Вірою Авраам, випробовуваний, привів був на жертву Ісака, і, мавши обітницю, приніс однородженого,
що йому було сказано: В Ісакові буде насіння тобі.
Бо він розумів, що Бог має силу й воскресити з мертвих, тому й одержав його на прообраз.
Вірою в майбутнє поблагословив Ісак Якова та Ісава.
Вірою Яків, умираючи, поблагословив кожного сина Йосипового, і схилився на верх свого жезла.
Вірою Йосип, умираючи, згадав про вихід синів Ізраїлевих та про кості свої заповів.
Вірою Мойсей, як родився, переховувався батьками своїми три місяці, бо вони бачили, що гарне дитя, і не злякались наказу царевого.
Вірою Мойсей, коли виріс, відрікся зватися сином дочки фараонової.
Він хотів краще страждати з народом Божим, аніж мати дочасну гріховну потіху.
Він наругу Христову вважав за більше багатство, ніж скарби єгипетські, бо він озирався на Божу нагороду.
Вірою він покинув Єгипет, не злякавшися гніву царевого, бо він був непохитний, як той, хто Невидимого бачить.
Вірою справив він Пасху й покроплення крови, щоб їх не торкнувся той, хто погубив первороджених.
Вірою вони перейшли Червоне море, немов суходолом, на що спокусившись єгиптяни, потопились.
Вірою впали єрихонські мури по семиденнім обходженні їх.
Вірою блудниця Рахав не згинула з невірними, коли з миром прийняла вивідувачів.
І що ще скажу? Бо не стане часу мені, щоб оповідати про Гедеона, Варака, Самсона, Ефтая, Давида й Самуїла та про пророків,
що вірою царства побивали, правду чинили, одержували обітниці, пащі левам загороджували,
силу огненну гасили, утікали від вістря меча, зміцнялись від слабости, хоробрі були на війні, обертали в розтіч полки чужоземців;
жінки діставали померлих своїх із воскресіння; а інші бували скатовані, не прийнявши визволення, щоб отримати краще воскресіння;
а інші дізнали наруги та рани, а також кайдани й в'язниці.
Камінням побиті бували, допитувані, перепилювані, умирали, зарубані мечем, тинялися в овечих та козячих шкурах, збідовані, засумовані, витерпілі.
Ті, що світ не вартий був їх, тинялися по пустинях та горах, і по печерах та проваллях земних.
І всі вони, одержавши засвідчення вірою, обітниці не прийняли,
бо Бог передбачив щось краще про нас, щоб вони не без нас досконалість одержали.


Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:23
Повідомлення #16


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При появі страху телефонуйте: Псалом 22

Господь то мій Пастир, тому в недостатку не буду,
на пасовиськах зелених оселить мене, на тихую воду мене запровадить!
Він душу мою відживляє, провадить мене ради Ймення Свого по стежках справедливости.
Коли я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені, Твоє жезло й Твій посох вони мене втішать!
Ти передо мною трапезу зготовив при моїх ворогах, мою голову Ти намастив був оливою, моя чаша то надмір пиття!
Тільки добро й милосердя мене супроводити будуть по всі дні мого життя, а я пробуватиму в домі Господньому довгі часи!


Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:25
Повідомлення #17


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При появі страху вночі телефонуйте: Псалом 4:9

У спокої я ляжу, і засну, бо Ти, Господи, єдиний даєш мені жити безпечно!


Повідомлення відредагував Ксенічка - 21 березня 2013 00:27
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:28
Повідомлення #18


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
При появі егоїзму телефонуйте: Псалом 67

Псалом Давидів. Пісня.
Нехай воскресне Бог, і розпорошаться вороги Його, і нехай від лиця Його повтікають Його ненависники!
Як дим розвівається, так їх розвій, як топиться віск від огню, отак несправедливі загинуть перед Божим лицем!
А праведні будуть радіти, і будуть тішитися перед Богом, і веселитися в радості будуть!
Співайте Богові, виспівуйте Йменню Його, рівняйте дорогу Тому, Хто їде на хмарах, Господь Йому Ймення, та перед Ним веселіться!
Сиротам батько й вдовицям суддя, то Бог у святому мешканні Своїм!
Бог самітних уводить до дому, витягує в'язнів з кайданів, тільки відступники мешкати будуть у спаленій сонцем землі!
Боже, коли перед народом Своїм Ти виходив, коли йшов Ти пустинею, Села,
то тряслася земля, також капало небо було перед Богом, Сінай затремтів перед Богом, Богом Ізраїля!
Дощ добродійний спускаєш Ти краплями, Боже, на спадок Свій перемучений міцно поставив його.
У ньому сиділо Твоє многолюддя, у Своїй доброті все готуєш Ти бідному, Боже!
Господь дає слово; провісниць велика многота:
Царі військ утікають, утікають, пані ж дому розділює здобич.
Коли ви спочиваєте між обійстями то крила голубки покриті сріблом, а пера її зеленкавістю золота.
Коли Всемогутній царів розпорошував в Краї, то сніг Ти спускав на Цалмоні.
Гора Божа Башанська гора, гора верхогір'я гора та Башанська.
Верхогір'я, чого заздрісно дивитеся на ту гору, що Бог зажадав на мешкання Своє, і Господь буде мешкати там завжди?
Колесниць Божих дві десятьтисячки, тисячі багатократні, Господь із Сінаю прибув до святині.
Ти піднявся був на висоту, полонених набрав, узяв дари ради людини, і відступники мешкати будуть у Господа Бога також.
Благословенний Господь, тягарі Він щоденно нам носить, Бог наше спасіння! Села.
Бог для нас Бог спасіння, і в Господа Владики виходи смерти!
Але розторощить Бог голову Своїх ворогів, маківку, вкриту волоссям, того, хто в гріхах своїх ходить!
Промовив Господь: Я спроваджу з Башану тебе, з глибин моря спроваджу,
щоб ти ногу свою мив у крові, щоб язик твоїх псів мав частину свою в ворогів!
Походи Твої, Боже, бачено, походи Бога мого у святині мого Царя:
Попереду йшли співаки, потому грачі, посеред дівчат, що бряжчали на бубнах:
Благословляйте на зборах Бога, Господа, ви, хто від джерел Ізраїля!
Там Веніямин молодий, їхній володар, князі Юди, їхні полки, князі Завулона, князі Нефталима.
Твій Бог наказав тобі силу, будь силою, Боже, того, кого нам учинив!
Із храму Твого на Єрусалимі царі привезуть Тобі дара.
Погрози звірині в очереті, череді волів разом з телятами людськими, понищ тих, хто кавалками срібла милується, розпорош ті народи, що воєн бажають!
Прийдуть з Єгипту посли, і руки свої Куш простягне до Бога.
Царства землі, співайте Богові, виспівуйте Господа, Села,
що їздить в відвічному небі небес. Ось Він загримить Своїм голосом, голосом сильним.
Визнайте Богові силу, величність Його над Ізраїлем, а в хмарах потуга Його!
Бог грізний у святинях Своїх, Бог Ізраїлів Він, що народові дає силу й міць, Бог благословенний!


Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:32
Повідомлення #19


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
У разі розладу на роботі телефонуйте: Псалом 125

Як вертався Господь із полоном Сіону, то були ми немов би у сні…
Наші уста тоді були повні веселощів, а язик наш співання! Казали тоді між народами: Велике вчинив Господь з ними!
Велике вчинив Господь з нами, були радісні ми!
Вернися ж із нашим полоном, о Господи, немов ті джерела, на південь!
Хто сіє з слізьми, зо співом той жне:
все ходить та плаче, хто носить торбину насіння на посів, та вернеться з співом, хто носить снопи свої!



Перейти на початок сторінки
Ксенічка
21 березня 2013 00:34
Повідомлення #20


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Під час подорожі телефонуйте: Псалом 120

Свої очі я зводжу на гори, звідки прийде мені допомога,
мені допомога від Господа, що вчинив небо й землю!
Він не дасть захитатись нозі твоїй, не здрімає твій Сторож:
оце не дрімає й не спить Сторож Ізраїлів!
Господь то твій Сторож, Господь твоя тінь при правиці твоїй,
удень сонце не вдарить тебе, ані місяць вночі!
Господь стерегтиме тебе від усякого зла, стерегтиме Він душу твою,
Господь стерегтиме твій вихід та вхід відтепер аж навіки!


Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 26 квітня 2024 18:24

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 33
Гостей: 23
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100