Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Швидка допомога.
інна
29 листопада 2012 14:41
Повідомлення #301


Молода господинька
  • 34

Репутація: 200
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 246
Реєстрація: 24.03.2012

ICQ:--

Бали: 794
Цитата: uliana_y
uliana_y

незнаю яне лікар із такими проблемами ніколи не стикалася,але думаю ваші проблеми звязані не з антибіотиками.можливо у вашої дитини є якісь особливості у будові вуха,може є аденоїди,вони часто призводять до таких проблем.
Перейти на початок сторінки
Татка
29 листопада 2012 18:36
Повідомлення #302


Молода господинька
  • 34

Репутація: 80
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 210
Реєстрація: 21.04.2011

ICQ:--

Бали: 496
muzarom, інформація стосовно лікаря офтальмолога Крутої Ольги Вікторівни, вона ще веде прийом у вівторок та пятницю в оптиці "Зір" в м. Стрию. тел. /245/ 7-10-66, або потрібно приїхати зранку на восьму годину в Центральну районну лікарню.

--------------------
Мене звати Наталка, рада знайомству.
Перейти на початок сторінки
muzarom
29 листопада 2012 20:09
Повідомлення #303


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 438
Реєстрація: 15.11.2010

ICQ:--

Бали: 998
Цитата: Татка
потрібно приїхати зранку на восьму годину в Центральну районну лікарню.

Дякую! Я вже подзвонила, дуже приємна жіночка, вранці приїду з сином на прийом)
Перейти на початок сторінки
Татка
30 листопада 2012 11:03
Повідомлення #304


Молода господинька
  • 34

Репутація: 80
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 210
Реєстрація: 21.04.2011

ICQ:--

Бали: 496
muzarom, бажаю вам приємних новин від лікаря, сподіваюся, що з синочком буде все гаразд.

--------------------
Мене звати Наталка, рада знайомству.
Перейти на початок сторінки
gutka
29 березня 2013 15:45
Повідомлення #305


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009

ICQ:--

Бали: 7223
SOS!!! можливо хтось зможе мені допомогти, у мене проблема з руками, від довготривалого контакту з водою та після обвітрення в морозні дні у мене стала дуже суха шкіра і на деяких пальцях зявились болючі тріщинки, я особливо не звертала увагу і продовжувала домашні роботи, руки намагалась витирати несухо та наносила різні креми та олійки з вітамінами А,Е. Ще робила ваночки в теплій гарної якості оливковій олії, прикладала алоє.... Але повністю уникнути контакту з водою я не могла, як тільки ранки загоювалось я знову починала куховарити та робити порядки і знову все повторювалось і ще з більшим загостренням....А тепер зовсім БІДА, накупляла кучу рукавичок, і вже просто незнаю чим спасти мої руки.
Перейти на початок сторінки
ann24
29 березня 2013 16:07
Повідомлення #306


Молода господинька
  • 34

Репутація: 67
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 110
Реєстрація: 19.05.2010

ICQ:--

Бали: 169
Спробуйте мазь "Левомеколь", чудово загоює навіть дуже глибокі, гнійні рани та опіки, тому ,думаю, зарадить Вашій проблемі. Попередньо продезінфікуйти тріщинки, заливайте мазь прямо в ранки, бажано напевне на ніч, щоб Ви більше нічого руками не робили. Для швидшого всмоктування можна потримати руки хв 10-15 в одноразових тоненьких рукавичках.І так до повного одуження, думаю, швидкого!
Перейти на початок сторінки
Тереза
29 березня 2013 17:17
Повідомлення #307


Файна господиня
  • 51

Репутація: 465
Група: Кондитер
Повідомлень: 841
Реєстрація: 18.03.2012

ICQ:--

Бали: 1621
Це може бути алергія на різноманітну побутову хімію,або на холод,підіть до дерматолога,бо аптечних засобів є багато,самі прості-це мазь календули,боро-плюс зелена.І постарайтесь поки ранки не заживуть працювати в гумових рукавичках.
Перейти на початок сторінки
Майя Шутенко
29 березня 2013 17:45
Повідомлення #308


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1835
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1999
Реєстрація: 27.11.2009

ICQ:--

Бали: 163
Катю,спробуй на ніч робити ванночки з теплою сироваткою,бажано натуральною.
По 5-10 хвилин тримати в ній руки ,(буде пекти,треба потерпіти)))не витирати,дати шкірі просочитися вологою,змастити живильним кремом з вмістом вітаміну А і надіти м"які рукавички.

Такий рецепт спасіння шкіри рук від хімічних подразників-порадила лікар косметолог одній моїй коліжанці.У ней була схожа проблема,реакція на дезрозчини.Тріщини на пальцях були нестерпно болючі ,кровоточили і погано загоювалися.
Тепер-все в нормі.
Бажаю здоров"я і удачі,щоб ручки були красивими)
Перейти на початок сторінки
gutka
29 березня 2013 18:02
Повідомлення #309


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009

ICQ:--

Бали: 7223
Цитата: Майя Шутенко
Тріщини на пальцях були нестерпно болючі ,кровоточили і погано загоювалися.

ну це в мене шось схоже, я до цього зробила дурницю декілька разів помила ванну кімнату "голими" руками, а ще + мороз, часто руки у воді.....жаль зараз вдома немає сироватки, але як достану то спробую
Цитата: Тереза
І постарайтесь поки ранки не заживуть працювати в гумових рукавичках.

о тепер тільки в рукавичках - коли намочу руки (не можу хоча б один раз на день вимити з милом руи) то дуже боляче
зараз перевірю які мазі маю вдома, календула є точно....
Дуже дякую за поради
Перейти на початок сторінки
Маруня
29 березня 2013 18:52
Повідомлення #310


Молода господинька
  • 34

Репутація: 38
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 52
Реєстрація: 27.04.2012

ICQ:--

Бали: 424
Катрусю, спробуйте цю мазь.
Ось таку мазь я робила собі, оскільки шкіра у мене також проблемна і вона рятувала мене не раз. Раночки, подряпини, рани, що довго не заживають на руках, на губах, на п’ятах, на сосках грудей при кормленні і т.д. Потім я вже в неті вичитала, що це основні складники і сюди можна додавати різні інші, але я ще не пробувала. А мазь справді дуже добра.
100г воску
200г олії (оливкової, льняної, можна і соняшникової, тільки не рафінованої)
Олію влити у поливану риночку і поставити на малесенький газ і розігріти трохи, додати подріблений віск і на малесенькому вогні нагрівати постійно помішуючи дерев’яною лопаткою, поки не розтопиться, але не перегріти. Виключити газ і постійно мішати, щоб не розслоїлося (трохи довгий процес, але вартий того) аж поки стане однорідна гладка маса. Теплу масу викласти у скляну баночку чи баночку з-під крему. Втирати в шкіру рук і стоп.

А ось про цю мазь я вичитала дуже багато гарних відгуків, але сама не пробувала.
Чудодейственная мазь
Мазь простая, но чудесная, целебная, сильнодействующая.
1. В трехлитровую кастрюлю влить стакан растительного масла, бросить туда воск, размером со спичечный коробок и нагреть, чтобы воск растаял.
2. Вынуть желток из сваренного вкрутую яйца, раздавить вилкой на блюдечке (как можно меньше) и крошками-щепотками бросать в кастрюлю с горячим растопленным кипящим воском. В кастрюле на огне масло будет кипеть и будут слышны прострелы. В этот момент и бросать, но не все сразу, а постепенно. С первыми крошками яйца содержимое начнет пениться.
3. Держать на подхвате в руках тряпку. Если воск желтого цвета (а это самый лучший воск для мази), все содержимое кастрюли может вдруг вылиться. Подхватывайте кастрюлю тряпкой, убирайте с огня на некоторое время, пусть «перебушует» в стороне, и все это продолжайте помешивать.
4. Мазь готова. Остается лишь процедить ее. Лучше через капроновую ткань, сложенную вдвое (марлю не использовать). В стеклянной таре мазь сохраняется в холодильнике до 10 месяцев.
Растопленной в столовой ложке и тут же набранной в пипетку мазью капают в нос при самых страшных гайморитах. Месячный гайморит: достаточно закапать раза два подряд с интервалом в один час. Мазь тянет на себя гной с громадной силой.
Гнойные отиты - так же. На скрученную жгутиком ватку набрать мази и вставить в ухо. Менять по мере надобности, одновременно смазывать мазью за ухом.
Нарывы в горле: можно брать мазь прямо пальцем и смазывать себе глотку. Если начать смазывать с вечера, и хотя бы через час повторять процедуру, то к утру нарыв прорвет. Сплюнуть, прополоскать рот. И к обеду забудете, что там что-то было.
При женских заболеваниях (фиброма до десяти недель, киста яичника, воспаления, мастопатия) используйте эту мазь. Во влагалище мазать осторожно (прямо на палец намотать салфеточку, тампончик, окунули в баночку с мазью и смазываем). При мастите грудь смазываем каждые два часа. Никакие массажи не нужны. С фибромой повозиться подольше придется. При бронхитах, болях в желудке, нарывах, чирьях, ячменях на глазах, нужно три раза в день принимать мазь по 1/3 ч.л. Полезна мазь и при женских заболеваниях. При мастите, мастопатии нужно смазывать грудь через каждые два часа. При кистах яичников, воспалительных процессах, фибромиоме – делать тампоны с мазью. Гангрену, ожоги, раны, чирьи, отечные воспаления на коже лечим прикладывая салфетки с мазью каждые 2-3 часа.
Внешние «радости» - ожоги, чирьи, раны, отечные воспаления на коже, зубная боль, боль в коленях – смазывать на ночь, укутывать, заматывать чистым полотенцем, закладывать на зуб или десну.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 15 травня 2024 00:26

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 21
Гостей: 5
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100