Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Скоро Новий рік!!!! Всі за подарунками!!!!!
Подоляночка
23 грудня 2012 14:08
Повідомлення #231


Файна господиня
  • 51

Репутація: 608
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 807
Реєстрація: 12.10.2011

ICQ:--

Бали: 1412
Марія БМВ,
то тим паче нема чого журитися, може просто людина немаэ змогу відзвітуватися.
А взагалі-то ця тема сама пантрована :lol:
Перейти на початок сторінки
utya
23 грудня 2012 14:32
Повідомлення #232


Файна господиня
  • 51

Репутація: 310
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 787
Реєстрація: 16.11.2010

ICQ:--

Бали: 2037
Фу, накінець-то маю можливість усім похвастатися своїм Миколайчиком.

Я вже писала, що моїм Миколаєм цього року стала Pito4ka

Дже дакую усе мені сподобалося...А моя малеча просто в захваті була..Як тільки прийшли додому з занять вона мене і запитала... "Чи я усе сфотографувала" (знає вже, що всі подарночки треба фотографувати :lol: ).

Ось дивиіться, яка у мене радість




І так перелічу6 Мій миколай мені приніс шикарну книжку (про неї потім), смчнющий зелений чай (ніч Клеопатри), приправи до мяса, новорічні іграши, шоколадку, діда мороза, сніговика... ну і для моєї малечі шампунь і зубна паста.

Вікуся, а як ти вгодила з подарунком для Лєрочки !!!! :wink: Це просто клас... Вона ж все любить з феями!!!

Ось дивіться я похвастаюся своєю новою книгою



Там стільки гарних рецептів просто смакота.. так і хочкеться все перепробувати... то мені на кухні можна постійно тепер знаходитися :laughing: . Але ще один момен мене просто вразив у книзі :lol: Вона з майбутньогоКнижга з 2013 року.. деж мій Миколай_Вікуся :wink:



Дякую, за радість яку Ти подарувала мені!!
Перейти на початок сторінки
наталія3105
23 грудня 2012 14:39
Повідомлення #233


Файна господиня
  • 51

Репутація: 232
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 543
Реєстрація: 15.10.2010

ICQ:--

Бали: 701
Вітаю усіх з чудовими подаруночками!!!
Мій Миколай теж чогось довго везе подаруночки для моєї форумчанки.Правда я теж відправляла Укрпоштою.Чи то вже час переживати,чи ще зачекати??!!
Перейти на початок сторінки
Ludka
23 грудня 2012 17:08
Повідомлення #234


Файна господиня
  • 51

Репутація: 264
Група: Кондитер
Повідомлень: 767
Реєстрація: 4.11.2011

ICQ:--

Бали: 658
Цитата: Ludka
Прийшла мені смс-ка про доставку вантажу, чоловік має забрати сьогодні, бо сиджу вдома, зробили синочку прививку. Чекаю з нетерпінням. Так цікаво!!!

Марійко, вибачай, що я пропала, просто я попередила, я все отримала. Просто у четвер ввечері в малого температура почалась висока 39 і вище. У нас спочатку була прививка, а потім почався стоматит. Так що ми ще хворіємо, але сьогодні пішли на поправку, то вже моя манюня просто з рук не злазила, а ще сусіди перепиляли інтернет кабель. Так що вибачай, що не повідомила.
Отже мої подарунки, які я отримала від Марія БМВ, які мені дуже сподобались і підняли настрій : сумка для покупок (я так давно таку хотіла), новорічна свічка на підставці, чудові кавові горнятка, приправи, порошок до печива, чотири види пудингу, новорічні серветки, шоколадка, привітальна листівка і моєму синочку машинка


а це мій Захар з подарунком, для нього існує тільки один подарунок - любий транспортний засіб, ти Марієчко йому вгодила на всі 100%.

Ще раз дякую тобі дорога подружко за святковий настрій, гарні подаруночки, які так мене порадували у тяжу хвиину та бажаю тобі та всій твоїй родині веселих свят та щасливого Нового року.
Перейти на початок сторінки
Марія БМВ
23 грудня 2012 19:53
Повідомлення #235


Файна господиня
  • 51

Репутація: 387
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 582
Реєстрація: 9.11.2010

ICQ:--

Бали: 894
Цитата: Ludka
Отже мої подарунки, які я отримала від Марія БМВ, які мені дуже сподобались і підняли настрій

Ху...,тільки приїхала і одразу ж сюди і бачу повідомлення від Ludka.Як гора з пліч, :wink: а то вже так спереживалась шо ну.Дуже приємно,що подаруночок вас порадував і все дійшло неушкодженим. :what: Тішуся як мала дитина! :wink: Здоров"ячка твоєму синочку і всій сім"ї,нехай усі негаразди залишаться у старому році,а Новий рік принесе мішок сміху,радості і щастя!!! :m05004:
Перейти на початок сторінки
Klybnichka
23 грудня 2012 20:55
Повідомлення #236


Молода господинька
  • 34

Репутація: 474
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 273
Реєстрація: 20.04.2011

ICQ:--

Бали: 1481
Oksana_sx,
Оксаночко! Рада, що подаруночки вже у вас. Сподіваюся хоч трошки потішили і додали святкового настрою!
Щиро тішуся за всіх дівчат, хто отримав подаруночки. :belay:
Дорога моя віртуальна подружко! Отримала я вчора повідомлення з пошти про посилочку і вже десять разів нагадала чоловікові :lol: , що він завтра має забрати подаруночок. І без мене не відкривати!!! Чекаю з нетерпінням і не знаю, як витримати до завтрашнього вечора! Бо зможу подивитися подарунок аж після роботи. Дуже цікаво від кого в мене Миколайчик! Чекайте звіту!
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
23 грудня 2012 23:38
Повідомлення #237


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
І я завтра іду за посилочкою :wink: !!!
Нарешті Нова пошта побачила її - відразу минулим числом з попередженням (вчора ще такого відправлення не було в них взагалі - дивні якісь)...
Найсмішніше. що після того, як Олюня (kosacjka) показала свій подарунок від Миколая.я отримала гнівну СМСку від Нової пошти, що посилку не забрали, тому вона повертається назад і я її маю забрати (таке враження. що СМСки у них якийсь сонько-ведмедик розсилає).
Перейти на початок сторінки
tay
23 грудня 2012 23:51
Повідомлення #238


Файна господиня
  • 51

Репутація: 515
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 658
Реєстрація: 27.10.2011

ICQ:--

Бали: 1927
До мене також вже добрався Миколайко і передав класнючого даруночка від Галинки-Лорі.

У посилочці було: кисіль, пудинг, підсвічник у вигляді хатинки, а також віночок-прикраса на свічку (якщо я правильно догадалась :feel: ), брелок-Змійка, силіконова лопатка і пензлик, посипка на торт і листівочка з теплими і щирими побажаннями. Для мого малюка пазли, іграшка-телефон. А ще багато солодощів.



Галюся, окрема подяка Тобі за тортівницю :winked: !!!!! Соромно признатись, але саме таку я хотіла вже довший час, бо у мене всі без кришок :smile: . Так що догодила ти вже мені :love: ...

Галинко, величезне спасибі тобі за такі щирі дарунки і вітаю з наступаючими святами:


В новорічний вечір дивний,
Дід Мороз нехай в торбині,
Як у дуже гарній казці,
Подарує купу щастя.
А Снігурка чарівна,
Усміхнеться, як весна,
Принесе здоров'я міх,
І щасливий теплий сміх.
Щоб в наступному році
Усім щастило на кожному кроці.
Щоб добро та удача усіх нас чекали,
А кохання і успіх – не обминали!

--------------------
Чудеса трапляються! Треба лише їх запросити траплятися до себе!
Перейти на початок сторінки
Христя
24 грудня 2012 09:46
Повідомлення #239


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Ну що ж.....я завжди ммушу виділитися,я ж не можу як люди :fellow:

Пару днів воювала зі своїми,бо взялася фотографувати подарунки,як картки в фотоапараті не виявилося.....почала виясняти,хто,коли,де.....в кінцевому результаті,картка мабуть,сама ноги дістала,бо ніде нема :smile: і ото не смішно,а соромно мені(((((( але що вже робити......

Lusuchka, дякую за класні подаруночки!!!!!Вибач,будь ласка,що без фото,мені дуже соромно,але ніц не вдію :feel: Спасибі тобі велике за то аленьке щастя,що принесла разом зі своїм миколайчиком ти у наш дім :belay: Кожного року чекаю дрімфудівських подарунків,як в дитинстві чекала на Миколая.... :smile: чесно..... Дякую тобі велике-привелике!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cd:

В пакуночку в нас було: класна силіконова формочка для мафін у вигляді метеликів,набір "сіль-перець",кругленька серветочка на стіл,новорічні серветки, новорічний підсвічничок і новорічна прикраса. Чудова листівка з ручним вітанням- саме тепле і миле моїй душі.....а синочку моєму самим милим виявився той пакунок з кальками(по-його,цукерки) :lol:Тільки і бігав до тої коробки:"Мам,а дай се кальку")))) хоч купа в нього і інших,але хотів,саме ті :smile:
Дякую ще раз!!!!!!!!!!!!!!!! :belay:

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Кіра
24 грудня 2012 10:29
Повідомлення #240


Файна господиня
  • 51

Репутація: 254
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 855
Реєстрація: 13.04.2010

ICQ:--

Бали: 2452
А ось що я отримала від Іриски з Літина Вінницької обл.... Отримала смс і бігом на Нову пошту....серце калатає, руки тремтять, голос пропадає....)) це так приємно було, отримати подарунок саме на День св Миколая!!!! УРА!!! я була чемна! ))))

Хочу подякувати Іриночці, все сподобалось, відчувається, що від щирого серця пакунок. ДЯКУЮ Нетік за організацію даного заходу, за допомогу Миколайчикам з усіх областей України та поза її межами!!!!!



Набір кухонний, купа цукерок, силіконова формочка - Полуничка для цукерок чи льоду, силіконова лопатка (дуже необхідна), формочки для печива Метелики, символ 2013 року для зубочисток, "салфетница" і ще якась квіточка ( не розібрала для чого???) фіолетовий колір дуже підходить до моєї зеленої кухні. Ще листівка з теплими побажаннями та багато спецій! ДЯКУЮ велике Іриночко!!!!!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 22 вересня 2024 00:34

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 6
Гостей: 3
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100