Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Скоро Новий рік!!!! Всі за подарунками!!!!!
Христя
17 грудня 2012 22:30
Повідомлення #171


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Дівчата!!!!!Вітаю всіх з подаруночками!!!!! :wink:

Дорога моя форумчанко!!!!!!!Так мені прикро,що й досі не відправила подаруночка,який Миколай вже давно мені передав!!!!!Вибач,будь ласка,за затримку :feel: просто не було мене вдома декілька днів- не мала можливості....Та вже завтра зранку виправлюсь обов"язково!!!!!Не те,щоб побіжу,полечу!!!!!!!!!!!!!на ту пошту :smile: Подаруночок збирала від всієї душі,дуже хочу,щоб сподобався та приніс радість :smile:

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
chajka
17 грудня 2012 23:16
Повідомлення #172


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1703
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1117
Реєстрація: 21.06.2012

ICQ:--

Бали: 5838
І я дуже тішуся, що Миколай вже посеред нас :what: , розносить свої дари. От і до мене заходив, просив допомогти, бо не справляється сам (щось то дуже вже всі чемні були цього року, роботи тепер має по саму шапку :lol: , але то нічого, ми йому допоможемо). Дав він мені доручення, передати пакуночок одній нашій господиньці, так що чекайте, хтось з вас вже завтра-післязавтра отримає подарунок..... може це саме ви....
Перейти на початок сторінки
Лорі
18 грудня 2012 01:35
Повідомлення #173


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1756
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 988
Реєстрація: 9.11.2010

ICQ:--

Бали: 4513
Natalyi,
Наталочко, щиро дякую Тобі за такого гарного подаруночка, і щирі слова вітання!!!

Відкривала я посилочку прямо на Новій Пошті, не було терпцю нести додому(від суботи чекала тої миті коли заберу пакунок). :wink:
І ось що в посилочці

силіконова форма кругла, силіконові формочки для кексів, святкова салфетка, сніговик з відеречком, магніт, айсинг, глазурі, посипки, стручок ванілі, шоколадні смаколики, і листівка з щирими словами вітання.

Наталочко , все дуже сподобалося, відчувається святковий настрій в нашій оселі.То ж бажаю і Тобі гарного, щирого Миколайчика!!! :belay:
Перейти на початок сторінки
oksenya75
18 грудня 2012 09:52
Повідомлення #174


Файна господиня
  • 51

Репутація: 303
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 619
Реєстрація: 23.09.2010

ICQ:--

Бали: 1381
Вітаю всіх з прекрасними подаруночками!!! У мене трохи форсмажор - один інтернет-магазин приніс частинку подарунка, а другий ще гальмує. У Москві просто морози люті, тож кур"єри десь попримерзали. Обіцяли в четвер привезти, і тоді я все відішлю. Ще раз прошу вибачення за затримку, але впевнена, що очікування буде оправдане на всі 100%. Бо те, що має в четвер приїхати, досить важко було мені знайти, але я переконана, що той подарунок вартує навіть трошки почекати.
Перейти на початок сторінки
Подоляночка
18 грудня 2012 10:25
Повідомлення #175


Файна господиня
  • 51

Репутація: 608
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 807
Реєстрація: 12.10.2011

ICQ:--

Бали: 1412
Цитата: chajka
може це саме ви....

Цитата: oksenya75
подарунок вартує навіть трошки почекати.

Такі вже інтриги як при царському дворі!!!
Як же нам всім втерпіти??!!

Сил вже нема.. :lol:

Треба нам було ще одну гру почати - "вгадай від кого подарунок" :lol:
Перейти на початок сторінки
Лорі
18 грудня 2012 11:36
Повідомлення #176


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1756
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 988
Реєстрація: 9.11.2010

ICQ:--

Бали: 4513
Я сьогодні теж передала своїй форумчаночці подаруночка від святого Миколая. Вибачаюсь що трошки запізниться мій даруночок.
Тож думаю до Нового року доїде і принесе святковий настрій у Вашу оселю.
Перейти на початок сторінки
Soni
18 грудня 2012 16:21
Повідомлення #177


Файна господиня
  • 51

Репутація: 2592
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1893
Реєстрація: 22.10.2010

ICQ:--

Бали: 6901
Дівчата вітаю усіх хто вже відправив і отримав подаруночки.

І я сьогодні зустріла Миколая, передала ним подаруночок для однієї чарівної форумчанки, маю надію ті дрібнички Тобі сподобаються і принесуть святковий настрій.
Перейти на початок сторінки
наталія3105
18 грудня 2012 18:24
Повідомлення #178


Файна господиня
  • 51

Репутація: 232
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 543
Реєстрація: 15.10.2010

ICQ:--

Бали: 701
Вітаю усіх з подаруночками!!!!З наступаючим святом !!
Перейти на початок сторінки
kosacjka
18 грудня 2012 19:37
Повідомлення #179


Файна господиня
  • 51

Репутація: 473
Група: Кондитер
Повідомлень: 487
Реєстрація: 1.11.2011

ICQ:--

Бали: 1839
:what: :wink: :what: :wink: :what: :wink: :what: :wink: :what: :wink:

"Ой, тримайте мене, бо впаду від радості" - це були мої слова.
"Йо-майо" - а це слова донечки, після того як ми розкрили наш подарунок від загадкової форумчанки.

А у подарунку було стільки всього, що емоції аж зашкалювали. Довго для мене було загадкою, хто цей Дрімфудівський Миколайчик - на квитанції пише ім'я і прізвище людини, але що з того, якщо більшість форумчанок знаю тільки під інакшими іменами (ніками). Відгадку я знайшла у чудовій новорічній відкритці, де після дуже-дуже гарного віршика стояв підпис ІРКА-ШКІРКА.

Іринко, дуже дякую тобі за ту радіість, яку ти принесла у наш дім зі своїм подарунком. Радості не було меж ні у мене, ні у донечки.

А у подарунку було стільки усього. Тримайтесь - починаю перечисляти:


Кухонна дошка, два кухонні рушнички, з чудовими малюночками, пензлики, ухватки і рукавички, а у рукавичках також були сюрпризи: у одній - млинок з корицею, а удругій - кіндер для моєї донечки, блокнотик,



Чудова сумочка у формі горняточка



Набір манітиків і значків, підставки під горнятка, дід мороз для декору і відкритка з чудовим віршиком написаним власною рукою, що є дуже приємним.



Іринко, ще раз дякую за подарунок і бажаю тобі також гарних подарунків, багато позитивних емоцій. Щоб у твоєму домі завжди лунав сміх, а сльози лилися тільки від радості і сміху. Щоб Бог охороняв тебе і твою родину від злого і посилав міцного здоров'я і достатку. Бажаю весело зустріти новий рік. І щедрої коляди.

Ой вибачайте, що так багато писала-просто емоціії зашкалюють і хочеться своєю радістю поділитися з Вами усіма. Бажаю усім такої радості і стільки позитиву, скільки отримала я від цієї посилки.

--------------------
Мене звати Оля і до мене звертатись на "ти"
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
18 грудня 2012 19:51
Повідомлення #180


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Олюня, я дуже рада, що мій Миколай нарешті знайшов дорогу до тебе :love: - думала, що прийде швидше (обіцяли в суботу) - аж почала переживати :am: , що десь заблукав.
Надіюсь, що мої маленькі подаруночки додали вам усім усім новорічного настрою :wink: !!!

А сміялася я, коли отримала адресу :lol: , що посилаю зі складу №9 на склад №10 (у Львові). Як сказала дівчинка, що приймала пакунок:"А чи не легше зустрітися? :m0642: " Думаю, що це ще попереду.

Цитата: kosacjka
Чудова сумочка у формі горняточка

скажу по секрету, що це гаманець :smile:
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 22 вересня 2024 12:23

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 9
Гостей: 6
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100