Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Скоро Новий рік!!!! Всі за подарунками!!!!!
chajka
16 грудня 2012 22:26
Повідомлення #161


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1703
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1117
Реєстрація: 21.06.2012

ICQ:--

Бали: 5838
Ходила сьогодні на Дрімфудівську здибанку, і знаєте кого там зустріла - Миколая :what: . Вкотре переконалася , що дівчата з нашого сайту то найкращі, бо той Миколай то знає кого собі в помічники брати, будь-кого не візьме. Тільки щира, добра, порядна , весела і доброзичлива людина може зайняти це місце :smile: Саме такою і виявилася kristi_sk - Христя. Так от, той мій Миколай не тільки подарував мені бомбезний подарунок ( певно, то я була така вже чемна, шо ну :laughing: ), а й провів зі мною майже пів дня, то також немаленький сюрприз був, бо з радістю познайомилась і поспілкувалась з Христею :love: . Щиро тобі дякую за такі гарні подарунки, вгодила мені на всі 200%, дуже все красиве і потрібне (дівчата то оцінили також і трошки позаздрили ,бо всі би хотіли таке мати :laughing: ). То нарешті вже похвалюся

Новорічні серветки (точно виставлю на новорічний стіл)
Дуже гарна скатертина (святково-новорічна)
Весела мисочка (я чогось відразу уявила на ній пампушки на Різдво)
Добра кава
Добрі цукерки до тої кави
Відкритка з щирими і добрими побажаннями ( особлива подяка тобі за це :a0a: )
А ще Миколай приніс подарунки і для моїх діток

Книжечка-розмальовка з наклейками
Записничок з ручкою
Прикраси на ялинку у вигляді кришталевих крапель ( я чогось думала що то мені, але моя доця казала , що то може і для неЇ :lol: )
Дуже цікава коробка цукерок ( відкриваєш дверцята , а там цукерка, шем такого не бачила, і де то Миколай таке цікаве знайшов? дуже діткам сподобалося)
А ще ,Христя, ти , мабудь, і не здогадуєшся , який ти корисний подарунок зробила, бо ті дитячі цукерки то відлиті у формочках, цукерку з"їв, а формочка залишилася (а вони всі різні), можна відтиск з мастики робити :what: . Тут може і не видно того рел"єфу, але то мав би вийти отакий Миколай.

Христя, щиро дякую за все , за подарунки, за спілкування, за святковий настрій і зичу тобі всього найкращого, і щоб твій Миколай був такий же щедрий і добрий як ти :smile:
Перейти на початок сторінки
kristi_sk
16 грудня 2012 22:40
Повідомлення #162


Файна господиня
  • 51

Репутація: 354
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 393
Реєстрація: 8.07.2011

ICQ:--

Бали: 996
chajka,
Ірусь, я дуже тішусь що тобі все сподобалось,бо чесно кажучи переживала чи вгодила. Хай подаруночки Тобі довго служать та тішать око!!!

Цитата: chajka
з радістю познайомилась і поспілкувалась з Христею

Це взаємно :what: ,дуже приємно було познайомитись :86a0: Час пролетів дуже швидко,як би знались вже 100 років!!!

Цитата: chajka
той Миколай то знає кого собі в помічники брати, будь-кого не візьме. Тільки щира, добра, порядна , весела і доброзичлива людина може зайняти це місце Саме такою і виявилася kristi_sk - Христя.

Але то вже мене завстидала :feel: Дякую!!! Мені здається що ми всі тут такі,тому і згрупувались на сайті, тут вже як Родина!!!
Перейти на початок сторінки
наталія3105
17 грудня 2012 13:40
Повідомлення #163


Файна господиня
  • 51

Репутація: 232
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 543
Реєстрація: 15.10.2010

ICQ:--

Бали: 701
Цитата: chajka
Ходила сьогодні на Дрімфудівську здибанку, і знаєте кого там зустріла - Миколая . Вкотре переконалася , що дівчата з нашого сайту то найкращі, бо той Миколай то знає кого собі в помічники брати, будь-кого не візьме. Тільки щира, добра, порядна , весела і доброзичлива людина може зайняти це місце Саме такою і виявилася kristi_sk - Христя.

Вітаю з подаруночками.
Перейти на початок сторінки
ssaazzoonn
17 грудня 2012 15:05
Повідомлення #164


Файна господиня
  • 51

Репутація: 421
Група: Кондитер
Повідомлень: 1087
Реєстрація: 23.01.2012

ICQ:--

Бали: 963
Цитата: kristi_sk
Мені здається що ми всі тут такі,тому і згрупувались на сайті, тут вже як Родина

:winked: :belay: :winked:
Перейти на початок сторінки
idianka
17 грудня 2012 15:31
Повідомлення #165


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1354
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2171
Реєстрація: 31.01.2010

ICQ:--

Бали: 5259
Я, напевне, була дуже чемна, так як Миколай приніс мені подарунка ще в суботу, якраз напередодні мого дня народження :love: Було так... Я якось тут вже тішилась, що знаю номер, по якому мені мали видати мого подарунка, але не втерпіла і побігла на пошту перевіряти може то від них уже СМС :laughing: Питаю, кажуть що ні, посилка в дорозі, буде на понеділок...Ну...то що зробиш, будем чекати )) Але питає чи з Ужгорода, кажу що не знаю, бо сюрприз, але в думках гадаю:"Агаа, від кого може бути" :lol: Ну, й пішла по своїх справах, в неділю ж бо гості)) Але під вечір, десь так о 16ій з копійками, дивлюся...ой лишенько, а там СМС про прибуття пакунка, а до закриття пошти ще з півгодини, а до понеділка як дожити :wassat: :laughing: Коротше, збираюсь і лечу, добре що не далеко :laughing:

Люба Ірино(lingrod)! Дуже дякую за ті щирі побажання, за ті добрі слова, написані в листі, в якому Ви розказали чому саме такий вибір, а не інакший! Мені все сподобалось, викидати ніц не буду, бо я жмот :laughing:і мені все згодиться :lol:



Насамперед, гарна відкритка з щирими побажаннями, лист, зелений чай в коробочці-ялиночці, кава, цукерки "Чорнослив", приправи, вирубки до мастики, святкові серветки, косметичний набір і весела горошкова тканина(ну щоб я дурно не сиділа :laughing: )

--------------------
Хто не надто високої думки про себе,той кращий,ніж він думає.


В гості до Діанки
В гості до Діанки-2
Шиття ;)
Перейти на початок сторінки
мари4ка
17 грудня 2012 16:15
Повідомлення #166


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1922
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1385
Реєстрація: 21.05.2010

ICQ:--

Бали: 5669
Всіх вітаю з подарунками!!!!! Дуууже гарні миколайчики всі отримали!!!!
Я свого чекаю з нетерпінням :wink: Своїй форумчанці відправила ще в суботу миколайчика.Тільки не було в мене інтернету,аж сьогодні включили, та й не могла написати...
Дорогенька моя форумчанко, надіюся, що миколайчик прийде вчасно і потішить всю твою сімю!!! :belay:
Перейти на початок сторінки
lingrod
17 грудня 2012 19:48
Повідомлення #167


Файна господиня
  • 51

Репутація: 570
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 765
Реєстрація: 20.04.2010

ICQ:--

Бали: 1509
idianka,
Цитата: idianka
Мені все сподобалось

Діаночко, тішуся з того, що все доїхало цілим і неушкодженим, своєчасно і все підійшло.
я бачила ще в суботу, що відправлення отримане, та, думаю - точно шо заклопотана на вихідні (потім побачила, шо маєш день народження),- напише в понеділок.

Певна річ, послуги перевізника Нова Пошта не можна порівняти з послугами Укрпошти ні за цінами, ні за якістю . Але теж мають свої якісь обмеження, не зовсім співпадає те, що вони декларують з тим, що є насправді.
От, я відправила в четвер з самого ранку , то кажуть, в п"ятницю буде на місті. ОК. В п "ятницю перед обідом на сайті ще не було ніякої інформації по моєму відправленню. Де воно, шо з ним, виїхало чи ні? - "відправлення з таким номером декларації не знайдено". Мене потихеньку починає роз"їдати, але я держуся. Дзвоню. Вони морозяться( то програма не працює, то перевал завалило снігом - чекайте доки розчистять, то ще якась дурничка). Наприкінці дня я домоглася відповіді: відправлення знаходиться в Хмельницькому. Шо воно там робить, для чого таким кружним шляхом його везти - то для мене загадка.
Так що я думала, що до суботи Діанка точно не отримає свого миколайчика. Але все вийшло зрештою добре. :winked:
Перейти на початок сторінки
Pito4ka
17 грудня 2012 20:43
Повідомлення #168


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1284
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1583
Реєстрація: 25.08.2011

ICQ:--

Бали: 3426
Люба моя форумчанко!!!! Пишу тобі з повинною, маю надію, що простиш мені... :feel: Соромно, аж не мовити як.... :feel: Передала тобі з Миколайом подаруночки, а не поклала тобі листівочку привітальну. :recourse: Тому, мила моя дрімфудчанко, не ображайся, :am: будь ласка на ту "німу" посилочку, бо шлю навздогін ще й лист з побажаннями. :wink:

--------------------
Тварин, яких мало, занесли в Червону книгу, а яких багато - в "Книгу о вкусной и здоровой пище". (Фаіна Раневская)
Перейти на початок сторінки
Яілатан
17 грудня 2012 20:54
Повідомлення #169


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1213
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1173
Реєстрація: 23.11.2011

ICQ:--

Бали: 3848
Не зважаючи на снігопади і хурделиці зустріла і я Миколая, який обіцяв обов'язково передати мій скромний подаруночок моїй форумчанці. Надіюсь, що все дійде успішно, вчасно і принесе частинку свята у твою оселю. Тепер аби сани ті проїхали)))
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
17 грудня 2012 21:43
Повідомлення #170


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14626
Випхала я вже того Миколая нині в плечі, бо ніяк не хтів вступатись з хати в такі хуртовини :laughing:

Тоже вибачаюсь за "німу" посилку, бо я думала - думала купити тої відкритки, а потім шось то відклала і коли аж оформляла відправлення, то згадала, що я така собі нездала жіночка :laughing:

Бажаю тобі гарненько дочекатись свого пакуночка, і щоб те, що ти очікуєш від нього, тебе не розчарувало коли відкриєш! Бажаю святкового настрою на всі зимові свята вже від сьогодні! Нехай в тебе в тебе в душі живе очікування чудес, які точно здійсняться! Здоров'я в Новому Році, натхнення і крил! Літай, твори і мрій!

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 22 вересня 2024 14:36

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 14
Гостей: 9
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100