Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 "Гормон щастя" або життя без депресії., Українки живуть без депресії чи не так?
Ластівка
24 лютого 2012 21:47
Повідомлення #21


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Добре давати поради комусь, коли у самої все добре. І народ не дарма придумав приказку: ситий - голодного не розуміє. Апатичний стан, сльозливість, відчуття безнадії і так далі...Ще хороші ліки для мене - зміна обстановки. Наприклад раз-два на рік до Львова на чатівку

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
нетік
24 лютого 2012 21:54
Повідомлення #22


Модератор Галереї Тортів
  • 51

Репутація: 2252
Група: Модератор
Повідомлень: 2678
Реєстрація: 17.05.2010

ICQ:--

Бали: 8102
Цитата: Ластівка
Наприклад раз-два на рік до Львова на чатівку

А Тернопільські здибанки хіба зле діють?????????????

--------------------
Ніколи не повертайся назад, там все залишилось без змін!!!

Скуштуйте, не сумуйте!!!
Перейти на початок сторінки
Ластівка
24 лютого 2012 22:18
Повідомлення #23


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Цитата: нетік
А Тернопільські здибанки хіба зле діють?????????????

тре ще практикуватись

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Ludka
24 лютого 2012 22:22
Повідомлення #24


Файна господиня
  • 51

Репутація: 264
Група: Кондитер
Повідомлень: 767
Реєстрація: 4.11.2011

ICQ:--

Бали: 658
Цитата: Ластівка
Добре давати поради комусь, коли у самої все добре.

А хіба таке в житті буває, що все добре??? Якщо б так було, то і життя, напевно, було одноманітним і нецікавим. Завжди хтось прихворів, не вистачає часу, грошей, з кимось посварився і т.д і т.п.
Напевно ,всі знають притчу про єврея в якого були проблеми. От він і пішов до батька на пораду, як вибратись з цих проблем. А той йому каже: "напиши собі на дверях табличку: Все так не буде!". Той так і зробив. І справді з часом проблеми пройшли, все вирішилось і він вирішив зняти ту табличку. Побачив батько це і каже йому: " А ти табличку не знімай, бо все так не буде".
Притча банальна і має багато варіантів, але все в житті змінюється і завжди настає світанок і схід сонця. Тож треба жити цим. Мені дуже подобаються саме ваші нотатки Ластівко про біль і вони мені десь перегукуються з депресією, адже в таких випадках, то певно дійсно депресія, бережи нас від того Боже!читайте тут, хто не читав

Повідомлення відредагував Ludka - 24 лютого 2012 22:23
Перейти на початок сторінки
нетік
24 лютого 2012 22:25
Повідомлення #25


Модератор Галереї Тортів
  • 51

Репутація: 2252
Група: Модератор
Повідомлень: 2678
Реєстрація: 17.05.2010

ICQ:--

Бали: 8102
Цитата: Ластівка
тре ще практикуватись

точно, і це вже скоро... :wink:

--------------------
Ніколи не повертайся назад, там все залишилось без змін!!!

Скуштуйте, не сумуйте!!!
Перейти на початок сторінки
Ксенічка
24 лютого 2012 22:59
Повідомлення #26


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1068
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3209
Реєстрація: 18.10.2011

ICQ:--

Бали: 1656
Цитата: Ластівка
Добре давати поради комусь, коли у самої все добре. І народ не дарма придумав приказку: ситий - голодного не розуміє. Апатичний стан, сльозливість, відчуття безнадії і так далі...

Цитата: Костя Люда
А хіба таке в житті буває, що все добре??? Якщо б так було, то і життя, напевно, було одноманітним і нецікавим. Завжди хтось прихворів, не вистачає часу, грошей, з кимось посварився і т.д і т.п.

І так буває,і по іншому.Добре,що у кожного свої ліки. Фил.4:13 Все можу в укріпляючому мене Ісусі Христі.

Повідомлення відредагував Ксенічка - 4 грудня 2013 19:38
Перейти на початок сторінки
Roksolana
24 лютого 2012 23:27
Повідомлення #27


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
Привіт, я досить молода, і не мені давати комусь поради, але хочу сказати одне, треба молитися більше особливо коли щось погане в голову лізе. В жінок гормональні перепади настрою, вони приходять і відходять, тож деякі нерозуміючи чому з мухи зроблять слона а за два дні розуміють що то муха, а вже дров наламали, а це наш організм атакує :))) Такщо будьте сильні, деякі дні перечекайте і моліться!

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Ластівка
25 лютого 2012 07:53
Повідомлення #28


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Цитата: Костя Люда
але все в житті змінюється і завжди настає світанок і схід сонця. Тож треба жити цим. Мені дуже подобаються саме ваші нотатки Ластівко про біль і вони мені десь перегукуються з депресією, адже в таких випадках, то певно дійсно депресія,...


Треба жити? Це ви мені хочете сказати? Що ми знаємо про людей по той бік монітору? Може я неправильно зрозуміла щось, але я доросла дівчинка і бавлю себе сама :lol: щодо депресії, то вона приходить сама, від безвиході, не зважаючи ні на статус, освіту, матеріальний стан, коли людині просто фігово то їй і сюди не хочеться заходити і читати наші щасливі дописи, правда? Навіщо пишу це? напевно пробую якось пояснити, що крім нас успішних, є ще інші дівчата, у яких не все гаразд: чоловік п"є по-чорному, гуляє, дитина починає займатись не тим чим треба, доросла дитина зневажає любов і опіку матері і так далі...Просто хочеться, щоб ми уважніше ставились до тих, хто поряд, щоб не відмахувались від їх проблем, бо треба замовлення на торт зробити, розумієте про що я?

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
lana
25 лютого 2012 08:14
Повідомлення #29


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Цитата: Костя Люда
не дуже я вірю в депресію


Дорогі мої, любі дівчатка! Дай Боже, щоб ви ніколи не пережили цього жахливого стану...Ні, я не про хандру, а про справжню депересію, з якої виходиш місяцями й навіть роками.Я теж захоплююся мужніми , сильними людьми, але коли читаю чи чую про таких, я думаю й про те, що це зовнішнє, те , що бачимо ми, а є в цих історіях ще й інший світ, прихований від інших, світ душевного нестерпного болю, про який, як у Л.Глібова, "Навіщо теє людям знати..." чи , як у М.Лермонтова, "А душу можно ль рассказать?"

Звісно, навіть коли тебе проковтнули,- й тоді є два виходи...
Перейти на початок сторінки
Христя
25 лютого 2012 11:11
Повідомлення #30


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Цитата: Костя Люда
Хочу сказати, що не дуже я вірю в депресію.

Згідна з Ланою.....Дякувати Богу,що більшість з нас просто не уявляє,що таке справжня депресія....Ото,коли нам кішки душу скрябуть і ти думаєш,як тобі зле,яка ти бідна-то далеко не депресія.....На жаль,стикалася з цією хворобою....А це якраз і є хвороба,до того ж дуже страшна. Найближча мені людина,на жаль,хворіла нею......і повірте,це настільки страшно, що оті всі наші душевні перепитії,назвемо їх депресивними станами,видаються за щастя.Це дуже важках хвороба,яка не лікується психологічно, а лиш психіатрично.....Того, я дуже не люблю вживати ото слово"депресія", бо насправді воно несе за собою більш жахливі відчуття,почуття,вчинки і зрештою наслідки, ніж ми звикли собі думати.....Я ніколи і нікому не побажаю відчути справжнє трактування цього слова.....Будьмо щасливими....Адже щастя так поруч...зараз, в цю хвилину,біля вас....Слід лиш правильно його розгледіти і відчути, а не шукати десь далеко-далеко.......

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 березня 2024 08:24

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 17
Гостей: 13
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100