Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Свекруха!
Natalyi
31 січня 2011 14:43
Повідомлення #21


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1399
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1721
Реєстрація: 27.08.2010

ICQ:--

Бали: 4579
Цитата: уляночка
Вважаю. що відношення закладає свекруха!!!!

І це правда. Бо ми ше молоді і не сміливі, коли йдем за невістку. А є такі свекрухи, що і дітей розводять...і різницю між дітьми роблять...

--------------------
Головне в житті - це СІМ'Я ! Кaр'єрa - не чекaє Тебе вдомa, гроші - не витруть Твої сльози, a слaвa - не обійме Тебе вночі ...
Перейти на початок сторінки
боженка
31 січня 2011 14:56
Повідомлення #22


Файна господиня
  • 51

Репутація: 481
Група: Кондитер
Повідомлень: 480
Реєстрація: 2.03.2010

ICQ:--

Бали: 857
цілком підтримую Уляночку,бо я маю таку відьму,що не передати,їй потрібна тільки робоча сила і все,в голові не вкладається як можна робити різницю між дітьми,а ще гірше між внуками.моя мені таке рубанула,коли була вагітна я ,а доця її тільки родила,ми прийшли в гості,а мене тошнило,просто капець,то та мені подзвонила бо сама в Італії,і сказала ти була така сумна казала мені моя дочка, може ти завідуєш,шо в них гарна здорова дитина,ці слова мене просто шокували,я їй відповіла,що завідувати мені немає смислу,бо ще і 3 міс. не пройшло після весілля,вагітність проходить нормально,нінащо не жаліюся. я би ніколи не подумала адже знаю цю сімю з дитинства більше того,вона однокласниця моєї мами,а братова,моя однокласниця дружили разом. а тепер робиться дурдом посварилися,хоча гріх казати,але маю чистий спокій,ніхто мене не допікає,а мій синочок любить так,а в нас так заведено... а доця її тоже рішила ,що має право мене повчати пхалася на кожному кроці куда поїхала,що купила скільки пакетів привезла.кошмар,до малої такеж відношення,одній внучці все ,а іншій нуль.та добре ,що є моя мама,та її забезпечує всім найкращим,нівчому їй невідказує,вона також в Італії.от така то "мама-свекруха",не дай БОже нікому.я би ще написала пару історій,але боюся ,що руки згорять від клавіатури :recourse:
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
31 січня 2011 15:07
Повідомлення #23


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Цитата: уляночка
ніколи ласково слова не скажуть, нічого не подарують

Слова моя ласкаві ніколи не каже. Тільки як сама починаю напрошуватись на якусь похвалу. А про подарунки, то взагалі))) Мені нічого не треба в подарунок від батьків, мені б лиш змогу заробити самій з чоловіком на те, що нам потрібно. А далі я вже помовчу, бо зара шось дурне скажу на ту тему, то точно.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
uliana_y
31 січня 2011 15:14
Повідомлення #24


Файна господиня
  • 51

Репутація: 408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 810
Реєстрація: 31.10.2010

ICQ:--

Бали: 1621
Дівчата,а я так розхвилювалась :laughing: ,що чуть не весь холодильник спорожнила!!!!! :recourse: :lol:

--------------------
Життя, як велика непрочитана книга!
Так багато в ній ілюстрованих подій,
а ти, крутишся, вертишся, як дзига
і плекаєш в серціі сотні надій!
Перейти на початок сторінки
Karolina
31 січня 2011 15:14
Повідомлення #25


Файна господиня
  • 51

Репутація: 191
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 410
Реєстрація: 22.01.2011

ICQ:--

Бали: 712
боженка,
а доця її тоже рішила ,що має право мене повчати пхалася на кожному кроці куда поїхала,що купила скільки пакетів


В мене така ж сама історія,правда зі свекрухою я ще не мала за сім років жодних суперечок,але й не можу сказати що теплі відносини.ми одна одну "любимо" заочно :lol:

--------------------
Ви спитаєте чи працюю я? Так, я працюю 24 години на добу. Я МАМА! Я будильник, повар, двірник, вчитель, няня, лікар, будівельник, охоронець, фотограф, тренер, утішитель. Я не можу взяти лікарняне. Я працюю день і ніч. Зарплата моя - поцілунки і обійми!
Перейти на початок сторінки
боженка
31 січня 2011 15:14
Повідомлення #26


Файна господиня
  • 51

Репутація: 481
Група: Кондитер
Повідомлень: 480
Реєстрація: 2.03.2010

ICQ:--

Бали: 857
мені подарунків тоже не треба,але негарно так,є якась елементарність і людяність,колись нас недурно вчили на тобі і на тобі,чи поділися,тож малі діти про себе я мовчу.Я ше сама можу їй щось подарувати.,мова зовсім не про подарунки,а провідношення.,то таяк в анекдоті несе жінка на руках велику дитину,а за руку йде маленьке,а люди питають,чого так,а жінка відповідає,бо то дочкине,а то невісчине.
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
31 січня 2011 15:20
Повідомлення #27


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
боженка,
файний анегдот
Цитата: uliana_y
Дівчата,а я так розхвилювалась ,що чуть не весь холодильник спорожнила!!!!!

Бо такі теми завжди викликають хвилювання, бо тому що в них неможливо найти істину, кожен має свою думку)) Ти не хвилюйся сильно)))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
ІНЕСА
31 січня 2011 15:30
Повідомлення #28


Файна господиня
  • 51

Репутація: 184
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 731
Реєстрація: 14.10.2009

ICQ:--

Бали: 453
Цитата: Натонька
Бо такі теми завжди викликають хвилювання, бо тому що в них неможливо найти істину, кожен має свою думку)) Ти не хвилюйся сильно)))

На превеликий жаль,НАТОНЬКО.то є не думки різні.ТО є правда життя,при чому гірка правда.
Перейти на початок сторінки
Soni
31 січня 2011 15:54
Повідомлення #29


Файна господиня
  • 51

Репутація: 2592
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1893
Реєстрація: 22.10.2010

ICQ:--

Бали: 6901
Мда ото я начиталась всього, поки мене не було тут такі пристрасті.
Скажу одне є різні люди, я побувала в різних ситуаціях. не буду вдаватись в подробиці. Мама мого чоловіка дуже гарно до мене ставиться, кажу мама бо не можу назвати свекрухою. Так ми живемо окремо, але в одному місті, батьки мої теж зараз в селі. Дякувати Богу не хвалюсь та чоловік мій має не погану тещу.
Продовжу про свою ну нехай свекруху.
Коли я завагітніла (ну так сталось) ми не були розписані з чоловіком. я потрапила в лікарню з 2ох тижнів вагітності. Мама чоловіка майбутнього коло мене бігала як коло розбитого яйця, бо моя мама не могла, сиділа в селі біля хворої бабусі. Вона прибігала по пару раз в лікарню. Всі думали, що то моя мати. Коли сказала що свекруха, ну не всі мусіли знати що майбутня lol , ніхто не вірив що таке буває. Після родів мала страшні приступи мігрені, вона приїзджала вночі і була з малою, бо повторюсь моїй матері було з селаїхати вночі ніяк.
Всі ми люди з своїми недоліками. Є такі що ого го як он дівчата писали, а є і такі як моя ,І мама в мене чудова Дай їм Боже здоров"я.
Тому ми люди, тому буваєм різними.
Ото написала сам француз не розбере smile
Перейти на початок сторінки
боженка
31 січня 2011 16:24
Повідомлення #30


Файна господиня
  • 51

Репутація: 481
Група: Кондитер
Повідомлень: 480
Реєстрація: 2.03.2010

ICQ:--

Бали: 857
soni, я цілком погоджуюся люди є дійсно різні.але в моїй ситуації перед самим весіллям і вже після нього все різко помінялося,спочатку я приходила і помагала,бавила братової малу лишали її на мене ще і місяця не було.все було нормально тоді вони рішили,що я є їхня власність і давай мені показувати,намовляти сина на всякі небелиці,проти мене і моєї сімї,а треба зробити то,а наш син привик отак,(а живемо ми окремо мали перше одну кімнату кухню і туалет,тепер вже добудувалися маємо3 кімнати,коротче більше місця),постійно була одна і та сама тема,а у вас мало місця,а як ви так можети жити,а я їй кажу, ну а як люди живуть,та маємо все обмебльвана хата,та ми ж не живемо в паперовій коробці під мостом. за свекра сказати нічого поганого не можу, людина совістна і порядна,але сидить під каблуком.до речі в сімю своє дочки пхається не менше,чоловік не раз лишав то всьо і йшов до себе додому,але перепрошувала його,то вертався.ви якби побачили як прийшла моя свекруха в роддом до мене ,то би попадали... прийшла,в палаті лишилася моя мама з малою,бо я пішла на узі,прийшла розмотала малу обдивилася з ніг до голови,зняла памперс,а потім каже,та ніби дефектів ніяких нема,бо я так переживала.питається за що переживати я нормальна не урод тай чоловік так само, і в сімї у мене всі нормальні,ну просто цирк на дроті.вибачте,за такий довгий текст,бо вже так наболіло,що неможливо!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




2 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 2)
Користувачів: 0

  Зараз: 27 квітня 2024 17:30

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 15
Гостей: 12
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100