Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Свекруха!
ІНЕСА
23 листопада 2012 20:12
Повідомлення #211


Файна господиня
  • 51

Репутація: 184
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 731
Реєстрація: 14.10.2009

ICQ:--

Бали: 453
Цитата: валентинка)))
.я йому кажу що твоя мама не може приїхати я буду рада і не раз я її запрошувала а вона каже як вона залише свою дочку і її дітей.

Як мені це знайоме,і як мене це злить.Таке враження,що дочка каліка,і не може і кроку ступити. :am:
Перейти на початок сторінки
Іванка
23 листопада 2012 20:14
Повідомлення #212


Файна господиня
  • 51

Репутація: 419
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 713
Реєстрація: 16.05.2009

ICQ:--

Бали: 112
Цитата: ІНЕСА
Іванка,ми вже не раз говорили на цю тему.Якщо невістку зразу не прийняли в родину,то і не приймуть.Ну хіба станеться якесь чудо.І це не завжди залежить від невістки.Хоч зі шкіри можна вилізти,щоб догодити свекрусі, а їй все-одно.Є просто люди,які не вдячні. :fellow:І ніхто цього не зрозуміє,доки як то кажуть "не сяде на стілець тої невістки".

Я висловила свою думку "Скільки людей стільки думок" :fellow: Згідна, свекрухи бувають різні, так само, як і невістки Але й всіх під одну лінійку міряти не треба
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
23 листопада 2012 20:14
Повідомлення #213


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
ІНЕСА,
тут не суть в свекрусі, від свекрухи, як я розумію, живуть далеко... Тут проблема з чоловіком, ну принаймні мені так бачиться...
А щодо того чи там тупо підкорятись чи ні, але як тебе люблять понад усе, то і попідкорятись можна, звичайно з хитрістю, щоб і себе поважати, але і вигоду гарну мати)))

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
ІНЕСА
23 листопада 2012 20:23
Повідомлення #214


Файна господиня
  • 51

Репутація: 184
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 731
Реєстрація: 14.10.2009

ICQ:--

Бали: 453
Натонька,
Цитата: Натонька
підкорятись чи ні, але як тебе люблять понад усе, то і попідкорятись можна, звичайно з хитрістю, щоб і себе поважати, але і вигоду гарну мати)))

Ну от тебе свекруха любить,і якщо ти підкоришся, то вона на це поведеться, а ти добром не зловживай.
А є такі кадри,що ти хоч їм медом дорогу полий,а їм пофіг, .А якби то дочка,то ооооогоооо!
ТИ шануй свою,і просто повір, що є комусь інакше в житті.І з цим треба змиритися і далі жити. :recourse:
Є змії -то такі тварини,а є змії-СВЕКРУХИ.
Перейти на початок сторінки
uliana_y
23 листопада 2012 20:29
Повідомлення #215


Файна господиня
  • 51

Репутація: 408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 810
Реєстрація: 31.10.2010

ICQ:--

Бали: 1621
Чесно я не розумію чого скільки шуму)))Нє я не примудра.Але поотрібно жити для себе,своєї сім"яї,свого кохання,якщо воно у вас є!!!!!Я не бачу ПОВАГИ у ваших стосунках!!!Цінуйте одне одного!!!!!!!!!Моліться,щоб Всевишній дав вам сили,розуміння ,терпіння жити РАЗОМ!!!!!!!!Зберегти свою сім"ю!!!!

--------------------
Життя, як велика непрочитана книга!
Так багато в ній ілюстрованих подій,
а ти, крутишся, вертишся, як дзига
і плекаєш в серціі сотні надій!
Перейти на початок сторінки
валентинка)))
23 листопада 2012 20:49
Повідомлення #216


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Натонька,
свекруха живе зовсім недалеко десь с 30 хв їзди.якби жили далеко я думаю проблем не було
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
23 листопада 2012 21:04
Повідомлення #217


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Цитата: uliana_y
.Але поотрібно жити для себе,своєї сім"яї,свого кохання,якщо воно у вас є!!!!!Я не бачу ПОВАГИ у ваших стосунках!!!

о ти так само кажеш... не в свекрусі справа, а в чоловікові...
Цитата: ІНЕСА
Ну от тебе свекруха любить,і якщо ти підкоришся, то вона на це поведеться, а ти добром не зловживай.

про покору то я мала на увазі чоловікові покоритись)))

А взагалі то чоловік має бути мудрий - він і мамі не дозволить свою жінку принижувати, і жінці має дати зрозуміти, що маму його треба поважати.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Тереза
23 листопада 2012 21:19
Повідомлення #218


Файна господиня
  • 51

Репутація: 465
Група: Кондитер
Повідомлень: 841
Реєстрація: 18.03.2012

ICQ:--

Бали: 1621
валентинка))),
Моя подгуга,мала такогож чоловіка,тільки мама,сестра і тато його були головні,а подруга і її дві доньки,десь далеко.Так вона почала хитрувати,він приходить з роботи,а вона його зустрічає з віником в руках,ніби щось дуже прибирає,поставить вечерю йому,присяде біля нього і починає,коханий як справи,а от я, якби ти знав ,так сьогодні набігалась,наробилась,не маю сил,може б ти мені сонечко допоміг....,і ви знаєте з роками,він зрозумів,що його допомоги потребує і його дружина і діти.Потрібна витримка і праця,чоловік-це пластилін в руках жінки.Пробуйте.
Перейти на початок сторінки
ole4ka
23 листопада 2012 21:24
Повідомлення #219


Файна господиня
  • 51

Репутація: 241
Група: Кондитер
Повідомлень: 669
Реєстрація: 20.11.2010

ICQ:--

Бали: 1247
ПРИТЧА «СВЕКРОВЬ» Одна девушка вышла замуж и жила в доме своего мужа. Так случилось, что одна девушка, после свадьбы была не в состоянии выносить постоянные упреки своей свекрови. Она решила избавиться от нее. Девушка пошла к торговцу травами, который был другом ее отца. Она сказала ему: - Я не могу больше жить со своей свекровью. Она сводит меня с ума. Не могли бы вы мне помочь? Я хорошо заплачу. - Что я могу для тебя сделать? - Спросил травник. - Я хочу, чтобы вы продали меня яд. Я отравлю свекровь и избавлюсь от всех бед - ответила она. После долгих размышлений, травник сказал: - Хорошо, я помогу тебе. Но ты должна понимать две вещи. Во-первых, ты не можешь отравить свекровь сразу, потому что люди догадаются о том, что произошло. Я дам тебе травы, которые будут постепенно убивать ее, и никому не придет в голову мысль, что ее отравили. Во-вторых, чтобы окончательно избежать любых подозрений, ты должна укротить свой гнев, научиться уважать ее, любить, слушать и быть терпеливой. Тогда никто не будет подозревать тебя, когда она умрет. Девушка согласилась на все, взяла травы и стала добавлять их в еду свекрови. Кроме того, она научилась контролировать себя, прислушиваться к свекрови и уважать ее. Когда та увидела, как изменилась к ней отношение невестки, она всем сердцем полюбила девушку. Она рассказывала всем, что ее невестка самая лучшая, такая, о которой можно только мечтать. Через полгода, отношения между ними стали близкими, как между кровными матерью и ее дочкой. И вот однажды девушка пришла к травнику и взмолилась: - Ради Бога, пожалуйста, спасите мою свекровь от яда, который я ей давала. Я не хочу убивать ее. Она стала самой прекрасной свекровью, и я люблю ее. Травник улыбнулся и ответил: - Не волнуйся, я не давал тебе никакой отравы. То, что я тебе дал, это просто специи. Яд был только в твоей голове, и ты сама от него избавилась. То же самое касается большинства наших проблем. Они - яд, который отравляет нашу жизнь. Но яд, который находится только в нашем сознании. Задумайтесь, действительно ли ваша проблема такая уж серьезная.

--------------------
у вас і у нас все буде гаразд!
Перейти на початок сторінки
валентинка)))
23 листопада 2012 21:39
Повідомлення #220


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
ole4ka,
істинна десь посиредині в суперечці немає одного правого а іншого в усьому винного.моя проблема не серйозна з проблемами тих що не мають де жити що їсти чи взагалі хворі, просто є в мені якась обіда.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 27 квітня 2024 15:56

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 17
Гостей: 13
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100