Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Інтерв'ю., Інтерв'ю з нашими форумчанами.
Яруська
4 березня 2011 22:17
Повідомлення #131


Файна господиня
  • 51

Репутація: 449
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1148
Реєстрація: 29.11.2009

ICQ:--

Бали: 1174
Цитата: Майя Шутенко
Ярусечко!Дякую!Тобі від мене

:feel: :belay: :no: :cd:
Перейти на початок сторінки
нетік
4 березня 2011 22:40
Повідомлення #132


Модератор Галереї Тортів
  • 51

Репутація: 2252
Група: Модератор
Повідомлень: 2678
Реєстрація: 17.05.2010

ICQ:--

Бали: 8102
Яруська скажи будь-ласка
1.Які улюблені парфуми?
2.Яким спртом ти хотіла б займатись?
3.Чи збулась хоч одна мрія дитинства?

--------------------
Ніколи не повертайся назад, там все залишилось без змін!!!

Скуштуйте, не сумуйте!!!
Перейти на початок сторінки
Ластівка
5 березня 2011 07:38
Повідомлення #133


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
чим любиш потішити себе? сама себе! які маленькі сюрпризи можеш собі час від часу дозволити?

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Яруська
5 березня 2011 09:59
Повідомлення #134


Файна господиня
  • 51

Репутація: 449
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1148
Реєстрація: 29.11.2009

ICQ:--

Бали: 1174
Цитата: нетік
Яруська скажи будь-ласка
1.Які улюблені парфуми?

Встидно признатися - навіть не знаю! :feel:
Колись в далекому дитинстві були популярні парфуми "może być", але справжні польські - то були класні! Потім пішли наші "підробки" ("Может быть") - не то! :fellow: В даний час мало які подобаються, а справжні французькі дуже дорогі... :sad: Взагалі люблю з тонким ароматом трошки з гірчинкою... І не обовязково - дорожезні. Деколи вдається знайти щось досить пристойне навіть серед тих парфумів, які розповсюджують дівчата-дистриб'ютери. Одного разу купила "Еклат" - чудовий! :belay: Більше не можу знайти такого... Часто беру "Рour tout jours", також досить непогані.

Цитата: нетік

2.Яким спортом ти хотіла б займатись?

У школі перепробувала майже всі види спорту... :lol: А зараз - якщо б дозволяв час, дуже хотіла б займатися плаванням. Ну і ще - на лижах кататися ... десь на Буковелі (якби ще добре навчитися :feel: ).

Цитата: нетік
3.Чи збулась хоч одна мрія дитинства?


Ой, Наталю, то дитинство так давно було, вже й не пам'ятаю, про що я там мріяла... :lol: Одне знаю точно - моя найзаповітніша мрія так і залишилась мрією... В дитинстві я марила професією лікаря. Але я сама не приклала потрібних зусиль і не відстояла своєї думки... :bully:
Перейти на початок сторінки
Яруська
5 березня 2011 10:13
Повідомлення #135


Файна господиня
  • 51

Репутація: 449
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1148
Реєстрація: 29.11.2009

ICQ:--

Бали: 1174
Цитата: Ластівка
чим любиш потішити себе? сама себе! які маленькі сюрпризи можеш собі час від часу дозволити?

Ластівочко, я не з тих жінок, які люблять себе і постійно роблять приємні сюрпризи "для себе коханої"! Я майже всю віддаю себе рідним і близьким людям, особливо дітям. Але деколи (коли дуже заслужила :lol: чи після якихось пережитих неприємностей :sad: ) можу трохи потішити себе. Шопінг не лікує мене - однозначно! :fellow: Для мене в такий час найкраще поїхати кудись хоча б на день (наприклад до Івано-Франківська, чи в кращому випадку - до Львова) :belay: . Забути на деякий час про всіх і про все... походити затишними вуличками міста (особливо люблю, коли жовте листя шурхотить під ногами)... помріяти... А потім знайти якусь невеличку і затишну кав'ярню... Ну, ви мене розумієте?... :m05108:
Перейти на початок сторінки
ІНЕСА
5 березня 2011 13:36
Повідомлення #136


Файна господиня
  • 51

Репутація: 184
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 731
Реєстрація: 14.10.2009

ICQ:--

Бали: 453
Яруська,
1.Ти любиш святкувати своє день народження, і як більше(з друзями, чи по-сімейному ,тихо)? Який найдорожчий твій подарунок?
2.Яку хатню роботу ти НЕ любиш найбільше ну і відповідно любиш? (прибирання, готування їсти, прасування і тд)
3.Які фільми полюбляєш дивитись?
Перейти на початок сторінки
lana
5 березня 2011 14:12
Повідомлення #137


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Яруська,
1. Твої улюблені квіти?
2. Що любиш читати?
3.Улюблена страва?
Перейти на початок сторінки
Яруська
5 березня 2011 16:05
Повідомлення #138


Файна господиня
  • 51

Репутація: 449
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1148
Реєстрація: 29.11.2009

ICQ:--

Бали: 1174
Цитата: ІНЕСА
Яруська,
1.Ти любиш святкувати своє день народження, і як більше(з друзями, чи по-сімейному ,тихо)? Який найдорожчий твій подарунок?

Інесочко! Якщо чесно - я люблю "по-сімейному ,тихо"... Але, якщо пам'ятаєш, мій день народження припадає на саме Різдво. Тому тихо ніяк не виходить. :m0642: Завжди в цей день збирається родина і близькі, а другий "етап" - це вже святкування з подругами. Деколи святкуємо разом з подругою десь у неї в офісі...
( в подруги ДН трохи пізніше). Ну а подарунків я не дуже люблю... :fellow: Ну а найдорожчого син з невісткою подарували в цьому році... трошки з запізненням...

Цитата: ІНЕСА
2.Яку хатню роботу ти НЕ любиш найбільше ну і відповідно любиш? (прибирання, готування їсти, прасування і тд)

НЕ люблю... :bully: напевно дійсно прасувати (коли мова йде не про одну-дві речі, а цілу гору наприклад постелі!) :t6025: :wassat: З прибиранням якось мирюся :m0558: :laughing: . Прання назвати "пранням" язик не повертається, відколи в дім прийшла чудова помічниця машинка-автомат! З вікнами також мороки набагато менше, відколи замінили на металопластикові... А готувати їсти?? Ні, ви що! Це для мене - ЗАДОВОЛЕННЯ! :p0714: :m0555: :m0554: Люблю пекти, готувати за новими рецептами, експериментувати на кухні... Ага, ще не дуже люблю розморожувати і мити холодильника... :feel:


Цитата: ІНЕСА
3.Які фільми полюбляєш дивитись?

Як і більшість жінок... Якісь гарні мелодрами, фільми із життєвим змістом... Особливо мені подобаються французькі фільми про кохання :love: , на жаль, зараз дуже рідко потрапляю на такі...
Перейти на початок сторінки
Olenochka
5 березня 2011 17:04
Повідомлення #139


Файна господиня
  • 51

Репутація: 278
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1196
Реєстрація: 16.10.2009

ICQ:--

Бали: 771
Яруська,
Якому шоколаду надаєш перевагу білому,чорному чи молочному ?
Перейти на початок сторінки
Яруська
5 березня 2011 17:38
Повідомлення #140


Файна господиня
  • 51

Репутація: 449
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1148
Реєстрація: 29.11.2009

ICQ:--

Бали: 1174
Цитата: lana
Яруська,
1. Твої улюблені квіти?

Ланочко! Як і ти, я останнім часом захопилась вирощуванням квітів. Люблю сама сіяти квіти, чи садити розсаду. Хоча воно часом виростає зовсім не таке, як на картинці... Тобто достатньо досвіду ще не маю... але то діло наживне. Було б бажання! Мрію зробити гарні клумби, альпійську гірку... Одним словом - найкращі квіти для мене - ті, які милують око на клумбі, чи в квітнику (а ще краще - вирощені власними руками), чи десь на лісовій галявині... :m05004: А букети... :3fb: Звичайно, мені приємно, як і кожній жінці, отримати розкішний букет троянд, чи гвоздик... :cd: :1f7: Але ж вони такі недовговічні...

Цитата: lana
2. Що любиш читати?

Люблю класику звичайно - українську та зарубіжних письменників. :t1011: А ще люблю прочитати щось практичного, пізнавального. Але, на жаль, останнім часом перевагу надаю книгам та журналам в електронному вигляді...

Цитата: lana
3.Улюблена страва?

Мені смакує пікантна гостра їжа. Люблю все типу піци, запіканок, м'ясні cтрави запечені в духовці, пельмені, смачні салати, гарне печиво, вишукані десерти... і ще багато чого смачненького... :t0242: :tongue:
Вибрати щось одне важко...
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 27 квітня 2024 19:34

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 24
Гостей: 22
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100