Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Крим. Партеніт, перлина Криму
lana
30 серпня 2011 13:27
Повідомлення #51


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Olenochka,
Irenka,
Христя,

Дівчатка, щиро вам вдячна за коментарі, тим, хто поставив +.

Цитата: Христя
навіть ніколи б не подумала,що в Україні така краса може бути!!!!!!!так гарно.....


Повірте. я була не в одній країні за кордоном, усі вони по-своєму прекрасні, але жодна з них не краща за Україну. Просто ми ж бачимо їх, в основному, на картинках, або це поїздка- свято. А ми в буденних клопотах не помічаємо прекрасного навколо себе. Існує японська притча про знаменитий сад Рикю, який славився квітами повилики. Одного разу імператор оголосив про свій намір відвідати цей сад. Та коли у визначений час він з"явився в саду, то побачив, що всі квіти скошені. Розгніваний, він увірвався в хижу садівника і там побачив ... у скромній вазі одну- єдину квітку. Таким чином, садівник приніс у жертву всі квіти повилики, щоб підкреслити красу в одній-єдиній!
Перейти на початок сторінки
Христя
30 серпня 2011 13:32
Повідомлення #52


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Бо як то кажуть:"Добре там,де нас нема"....Добре,звичайно побачити весь світ! Але не потрібно забувати і про те,що і наша земля красива.І то й дуже красива...З тим я з вами злідна,Лано! :a0a:

І притча дуже гарна...

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Наташка
30 серпня 2011 17:04
Повідомлення #53


Файна господиня
  • 51

Репутація: 262
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 420
Реєстрація: 2.02.2010

ICQ:--

Бали: 613
З дозволу нашої чарівної росповідниці Світланочки, добавлю декілька фото.



Перейти на початок сторінки
Наташка
30 серпня 2011 17:13
Повідомлення #54


Файна господиня
  • 51

Репутація: 262
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 420
Реєстрація: 2.02.2010

ICQ:--

Бали: 613
Оливкова роща в парку




По алеї прогулюється Пушкін. Напевно в голові в нього вже наступний твір, бо такі краєвиди дійсно надихають ... :bully:

Перейти на початок сторінки
Наташка
30 серпня 2011 17:24
Повідомлення #55


Файна господиня
  • 51

Репутація: 262
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 420
Реєстрація: 2.02.2010

ICQ:--

Бали: 613




Перейти на початок сторінки
Наташка
30 серпня 2011 17:28
Повідомлення #56


Файна господиня
  • 51

Репутація: 262
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 420
Реєстрація: 2.02.2010

ICQ:--

Бали: 613






Від себе можу добавити тільки те, що відвідавши цей парк один раз, ви захочете повертатись туди знов. Минулого року ми вперше там побували, спогади про парк гріли душу всю зиму, в серці жила надія побачити цей куточок природи знов. І тому про вибір поїздки мова в нас вже не йшла : ми однозначно передбачати відвідування цього чудового парку.
Ще раз дякую Ланочці за прекрасну росповідь. :a0a:
Перейти на початок сторінки
lana
30 серпня 2011 17:52
Повідомлення #57


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Цитата: Наташка
надія побачити цей куточок природи знов


Наталочко, я дуже вдячна тобі за цікаве доповнення, за прекрасні фото. І, як і ти, живу надією повернутися туди ще і ще!!!!!!!!!
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
25 липня 2012 14:46
Повідомлення #58


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Надивившись на Ланині фото і прочитавши розповідь, майже одразу, ще минулого року вирішила їхати в Партеніт. З чоловіком не сперечались, його умовою було тільки те, щоб ми були десь біля Ялти :smile:

Цього разу вперше, я, страшенна боягузка, вирішила квартиру шукати на місці, хоч вже навіть в поїзді збиралась, телефонувати до тих, хто здає квартири)) Стрималась))

З Трускавця до Львова ми їхали електричкою. Розчарувало зняття вагонів першого класу... Так любила там їздити, всього на 5 грн дорожче, але чистий спокій..

Дівки мої)))





А то вже в поїзді. Менша все собі подруг находить, за 5 хвилин)))



Поїзди то шось страшне, на цілий 86 поїзд був тільки в одному вагоні кондиціонер. Не в нас, ні :smile: В нас було весь час відкрите вікно, де старша висовувала то ногии то голову, і приїхала звичайно ж з кашлем на море. Перший раз діти в мене захворіли на відпочинку.

Приїхали в Сімферополь і дуже потішило те, що ми не будемо жити десь в глуші, і туди автобус ходить тільки раз в день і ми на нього спізнились :am: Тут нам дуже повезло, автобус йшов якось через 45 хвилин.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
25 липня 2012 15:15
Повідомлення #59


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
На вокзалі нам пропонували доїхати бусом за 300 грн, ну а перед 300 ще звичайно була ціна 400 :bully: Один ще другому казав, що ми нічого не розуміємо ще, що вони хотіли нам допомогти доїхати швидше, бо автобусом ми будемо їхати цілих 5 годин!!! Я аж в касі питала, чи то правда так туди далеко їхати ))) Насправді автобусом ми доїхали за 101 гривню і за півтори години. Вийшли коло Айвазовського і там уже шукали квартиру. Я чесно кажучи думала, що то вже остання зупинка і вийшла там, а тепер думаю, чого ми не поїхали зупинкою нижче і не шукали вже квартиру біля санаторію "Крим". Ну але вже нічого не поробиш :fellow:
Казали тим, що здають квартири, що треба в районі "Криму" мені, але нас гарненько переконали в тому, що нам не треба туди :laughing: Значить, якщо ми будемо жити на горі, то квартира нам вийде дешевшою і кращою, і ми будемо жити коло дешевого базару і магазину. Ну але на горі... Ну але зекономимо гроші на вхід на пляж. Так що зняли ми однокімнатну квартиру майже біля Айвазовського за 350 грн. Ремонт, вода постійно, кондиціонер, телевізор, пральна машина, ну і вид на море))) Правда не знали ми ще, що означає "та вам спуститись до моря недалеко" Ну спуститись то таке, але от піднятись по сходах яких щось 300 штук, досить таки тяжкувато. Але там весело було те, що було багато маленьких кошенят, скакали білочки і в самому низу було двоє цуценят.

Покажу квартиру. Бардак, ніц не пороблю))) Закривайте очі))) Ну але хто хоче побачити, що я теж жива людина, і роблю безпорядки, то можете дивитись :lol:

Кухня



То там балкон такий, на одній частині стоїть холодильник, а на другій ліжко лишнє. Хто хотів більше свіжого повітря, той шов спати туди))))





Ото вже наша спальня.



Душ, умивальник



І туалет... добре, що хоч за стінкою! В котрий раз переконалась, що просто ненавиджу коли туалет і ванна разом. То таке можна робити тільки тоді, коли живеш сам один...



Умивальник поближче)))) То для тих, хто хоче подивитись, яким я порошком перу))) Ну а якщо чесно, то сфотографувала собі умивальник, на майбутнє, бо він мені сподобався, так як на нього можна багато чого покласти)))) Скажу ще вам по секрету, що перу тільки вручну, пральною машиною не користуюсь))


--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Канарейка
25 липня 2012 15:20
Повідомлення #60


Файна господиня
  • 51

Репутація: 950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1335
Реєстрація: 8.10.2010

ICQ:--

Бали: 2959
Натонька,
Наталь, класна розповідь, давай ше, давай про море :wink:
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 25 квітня 2024 06:25

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 28
Гостей: 20
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100