Люди повинні розуміти,якщо не твоє,то не твоє.Ніхто рецептів не шкодує,наоборот виставляється щоб читали,вчились.А фотографію треба свою мати.Але як з тим будеш боротись.
--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Дівчата, тут http://blog.kp.ru/users/2790141/post152813805/ ще є багато наших пляцків, але хоч вказано посилання звідки. Перше фото - кльош з пляцками то моє фото, пляцок Діанки є, Майї23 і ін.
Дівчата подивилась я вчора про Українські дороги.Це була дорога Червоноград-Радехів (Львівська обл) і так мене взяло за живе.Так було образливо до сліз що я мушу написати пару слів.За що той народ мають,то просто знущання якесь,стидно і боляче до чого довели чиновники державу.Все можна зрозуміти,що криза в державі,тяжко та вже хоть щось можна зробити.Але хто дбає за людей,кожен за свою кишеню,вже все розікрали.Тут в Каліфорнії один наш депутат пару років тому купив одну хату за міліон,другу за таку ж ціну і ще декілька в другому штаті по пів міліона.Крадуть і всі пруть подальше з України,отак боряться .Ще один тут дуже пхнувся в Львівську Раду депутатом ,боротись за справедливість,тільки незнаю чи паспорт в нього провіряли.Бо чи буде людина яка громадянин другої держави дбати про добробут людей.Саме більше шкода тих старих людей які служили правдою і вірою все своє життя а тепер доживають в бідноті і голоді.Дуже ,дуже боляче.Накипіло.....
--------------------
Коли береш наповняються руки,коли віддаєш наповняється серце.
Дівчата подивилась я вчора про Українські дороги.Це була дорога Червоноград-Радехів (Львівська обл) і так мене взяло за живе.Так було образливо до сліз
Цілком згідно, стан доріг жахливий. В нас теж траса Бердичів - Житомир - без сліз дивитися неможливо: одна суцільна яма, а не так давно - два роки як зробили дорогу, і що?! Роблять неналежним станом, крадуть. І все це наші гроші, бо ми плотимо податки, і вчасно, і вартість палива входить плата за дороги. І куди це все дівається.
Цитата: Darka
Бо чи буде людина яка громадянин другої держави дбати про добробут людей
Тут громадяни своєї держіви не хочуть дбати про добробут своїх людей.
--------------------
Життя, як велика непрочитана книга! Так багато в ній ілюстрованих подій, а ти, крутишся, вертишся, як дзига і плекаєш в серціі сотні надій!
Цікава стаття Гідний торт коштує не менше 80 гривень за кілограм "Сьогодні менш популярними є пісочні торти. Більше беруть "П'яну вишню", сирні, фруктові, слоєні, - розповідає інженер-технолог кондитерської фабрики "Яричів" 28-річна Анна Марценюк. - Лінію "Спартака" закрили. Із желе торти теж не дуже продаються. Перестали випускати рулет "Телескоп", де у кремі було желе порізане кубиками. Модними стали поєднання бізе плюс бісквіт, бізе плюс пісочний корж."
У сирні торти іде справжній сир?
Так. Вони є гарячого і холодного приготування. При гарячому коржі печуть до напівготовності, заливають сирну масу і допікають. При холодному сирну масу із желатином накладають на якусь основу, бісквітну чи пісочну. І вже ніяких кремів не додають.
Як змінився кондитерський інвентар?
Сьогодні продають готові кондитерські намистинки для оздоблення, спеціальне напилення, харчові фарби. Для випікання беруть силіконові коврики і форми. Їх після випічки знімають і ними знову можна користуватися. Наприклад так готують тістечка у формі ведмедиків. А для кексів є "тарталєтки" - пергаментний папір одноразового використання. Продукт продають разом із ним. Знімає людина, коли їсть виріб.
Які ароматизатори зараз модні і чи вони не шкідливі?
У межах норми ароматизатори, поліпшувачі смаку не шкідливі. Для цього є певні розрахунки на тонну продукту. Всі ці суміші готового приготування прийшли до нас із-закордону. Там узагалі нічого натурального нема. В Україні ще, принаймні, хоч бісквіти печуть на натуральних яйцях, а не на яєчному порошку. Ароматизатори є смаків ванільно-шоколадного, масла, топленого молока, лікеру, коньяку, алкоголю. Модні фреш-ароматизатори: м'ята-лимон, м'ята-кавун. Вони залишають післясмак холоду у роті. Ароматизатори теж імпортні - польські, французькі, найкращі - італійські.
Які ще "новинки" додають виробники у торти?
Є пасти для швидкого збивання. Якщо звичайні білки треба збивати 50 хвилин, то з пастою - 8-15. Це значно економить електроенергію і час. Є поліпшувачі смаку, не слід плутати з ароматизаторами. Наприклад, глютанат натрію. Поліпшувач створює такий ефект апетиту саме на цей продукт, що його хочеться ще.
Які креми сьогодні готують?
На основі спреду плюс какао, згущене молоко, цукрова пудра. Також беруть готові кондитерські вершки, які виготовляють на основі порошкового молока або рослинних жирів, плюс згущенка. Також є рослинно-заварний: беруть спеціальний порошок, розбавляють його з водою, додають спред, пудру.
Чому "рослинно"-заварний?
Тому що і в порошку, і в спреді є рослинні жири.
Чи є ще хоч щось натурального у нинішніх тортах?
Заморожені фрукти вітчизняних виробників. Ми вишню самі настоюємо у спирті. Молоко, сметану у коржі вже майже не додають, бо ці продукти швидко псуються на самій кондитерській фабриці. Додають мед натуральний. Згущене молоко ми беремо тільки виробництва молочного заводу міста Первомайськ.
На що радите звертати увагу при покупці торта?
На дату і склад. Має бути якнайменше рослинних жирів. Адже вони провокують рак. Ну і більше натуральної сировини. Пам'ятайте, що чим натуральніший торт, тим він дорожчий. А от по смаку він може бути гірший від того, що з різними добавками. Гідний торт коштує не менше 80 гривень за кілограм. Джерело: Gazeta.ua