Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Тут ми спілкуємось), на буденні теми всякі
Натонька
прагну досконалості...
12 квітня 2013 13:30
Повідомлення #1041


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14626
ole4ka,
все-таки вияснили, що це... співчуваю дуже.. :sad:

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
ole4ka
12 квітня 2013 13:50
Повідомлення #1042


Файна господиня
  • 51

Репутація: 241
Група: Кондитер
Повідомлень: 669
Реєстрація: 20.11.2010

ICQ:--

Бали: 1247
Натонька,спасибі.Головне що доброякісна,то вже легше.

--------------------
у вас і у нас все буде гаразд!
Перейти на початок сторінки
Христя
12 квітня 2013 18:11
Повідомлення #1043


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
ole4ka,
стикалась,на жаль.....моя мама все життя,після вагітності мною,її мала....завжди ходили на обстеження....казали,що видаляти не потрібно...в віці 40років,появилось це 2на іншій груді....також стояла на обліку в момолога...років так через 3,лікар переконав зробити операцію....сказав,що не вартує далі з тим жити,бо підходить вік гормональних змін,клімаксу-не допусти Господь,та пухлина би змінилась.....довго наважувалась мамусічка на ту операцію-переживала,але слава тобі Боже-зараз все добре...Оперували під місцевим наркозом,в той же день поїхала додому.....вдома само собою перев"язки і т.д.....Зараз їздить час від часу не огляди-все добре....Щодо ціни,чесно-не пам"ятаю...та й було це 3роки тому....
ole4ka,
Не хвилюйтесь!!!Бог з вами!Головне вірити,що все буде добре і я впевнена,що ве так і буде!!!!Дякувати,що доброякісна...Головне,пережити цей період-а далі залишуться лиш спогади про це....Здоров"ячка вам на довгі роки!!!!

Дівчата,я стикнулася з тим і повірте,то є дуже неприємні відчуття...будь ласка,не лінуйтеся ходити планово до гінекологів,момологів-бо це наше здоров"Я!!!!

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
ole4ka
12 квітня 2013 19:21
Повідомлення #1044


Файна господиня
  • 51

Репутація: 241
Група: Кондитер
Повідомлень: 669
Реєстрація: 20.11.2010

ICQ:--

Бали: 1247
Христя,дякую.Дуже хочу,щоб під місцевим,і не хочу в лікарні лежати,там так все пригнічує,правда сподобалося,що за містом і тихо(.Це про Івано Франківськ)
Та найбільше вразило те,що там всі жінки 35-50років,така як я -одна(25). З таким справді жартувати не варто...

--------------------
у вас і у нас все буде гаразд!
Перейти на початок сторінки
Roksolana
12 квітня 2013 19:22
Повідомлення #1045


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
Олечка, дорогенька все буде добре! Бог допоможе! Я з таким нестикалася в житті, тому поради дати неможу. Щиро бажаю тобі швидкого одужання!!!

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
tay
12 квітня 2013 20:02
Повідомлення #1046


Файна господиня
  • 51

Репутація: 515
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 658
Реєстрація: 27.10.2011

ICQ:--

Бали: 1927
Оля, саме головне налаштуй себе на позитив, нехай усілякі страшні і не добрі думки минають тебе. З Божою допомогою все буде добре!!!!!
4 роки тому моїй бабусі робили операцїю в Івано-Франківському онкодиспансері. у нашому випадку пухлина була злоякісна. Відбула вона там 3 тижні. Були і пушки і хімійотерапія. Нажаль нашої рідненької бабусі уже немає з нами 2 р. Після пушок їй було дуже важко дихати. Восени вона простудилась і потрапила у лікарню із запаленням. Там і померла. Майже перед випискою йшла з туалету по коридиру і почала задихатись впала ...5 хв і її не стало. Дуже важко ми цю втрату переживаємо й досі....

Та не буду про сумне)))) Коли моя бабуся була у лікарні, то 17-річній дівчині видаляли доброякісну пухлину під місцевим наркозом. Вона добре перенесла операцію, у лікарні була лише 2 дні.

За саму тільки оперцію бабусі ми тоді заплатили 2500 грн. Бабусю вів не дуже добрий лікар, сам він операції не проводив, а лише був асистентом. Тому ми платили і тому лікарю, який оперував і тому що був "наш".Плюс ще анастезисту.


Цитата: Христя
будь ласка,не лінуйтеся ходити планово до гінекологів,момологів-бо це наше здоров"Я!!!!


Христинко, золоті слова!!!! Я особисто ходжу кожні 6 міс. як до гінеколога так і до мамолога.

--------------------
Чудеса трапляються! Треба лише їх запросити траплятися до себе!
Перейти на початок сторінки
ole4ka
12 квітня 2013 20:50
Повідомлення #1047


Файна господиня
  • 51

Репутація: 241
Група: Кондитер
Повідомлень: 669
Реєстрація: 20.11.2010

ICQ:--

Бали: 1247
Roksolana,tay дякую за підтримку,стараюся про погане не думати,а ще маю пройти деякі обстеження в районі,то це мене більше рочаровує мабуть ніж сама операція

--------------------
у вас і у нас все буде гаразд!
Перейти на початок сторінки
Ластівка
12 квітня 2013 22:06
Повідомлення #1048


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
ole4ka,
Я розумію як тобі страшно. Прикро, що так сталось але треба сприймати реальні речі і навчитись жити з цим. Тобі дано шанс, бо пухлина(?) доброякісна, а комусь його не дано і потрібно цінувати це. Яка у тебе пухлина? Кіста? якого розміру?як давно тебе спостерігають? Може не варто робити одразу операцію, я б порадила поспостерігати якийсь час щоб побачити як повільно чи швидко вона росте. Але якщо брали пункцію то тоді на операцію треба йти, бо та франца не любить втручання. Не варто боятись онкодиспансерів, бо там працюють спеціалісти і мають відповідну апаратуру, так само якщо операція таки потрібна то радила б йти не до професорів, бо професори файно книжки пишуть і лекції студентам читають, а потрібно йти до практикуючих хірургів. Щодо наркозу так само - тре знати яка операція і яка пухлина. Ну і ще одна порада на майбутнє:
1) уникати стресів
2) намагатись не бути на сонці(про засмагу забути)
3)не дуже налягати на солодощі, краще кисленьке
4) заборонено важка фізична праця....здається нічого не забула....важкувато дотриматись цих пунктів? а ви подумайте чого хотіли б більше: жити і тішитись рідними і знайомими, чи піти спати? а...ще горівку пити ніззя і шоколаду, а от червоне винце - можна по три ст ложки щодня і раджу вживати гранат, спробуйте привчити себе до цього фрукта (це не найгірші ліки, повірте).
Якщо є питання - можете писати в ПП. я форум переглядаю щовечора

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
Ластівка
12 квітня 2013 22:57
Повідомлення #1049


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
як завжди вже після мене ніхто не говорить)))
тримайте трохи позитиву

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
ole4ka
13 квітня 2013 10:08
Повідомлення #1050


Файна господиня
  • 51

Репутація: 241
Група: Кондитер
Повідомлень: 669
Реєстрація: 20.11.2010

ICQ:--

Бали: 1247
Ластівко,дякую за інформацію,в мене фіброаденома 4на 6 см,тому й операція,бо великого розміру.До професорів не звертались,моя гінеколог зразу направила до онкохірурга,черга під його дверима-говорить сама за себе.
Цитата: Ластівка
порада на майбутнє:
1) уникати стресів
2) намагатись не бути на сонці(про засмагу забути)
3)не дуже налягати на солодощі, краще кисленьке
4) заборонено важка фізична праця..

це мабуть буде найважчим,бо я зараз стараюся багато всього переробити перед святами,бо не знаю чи потім зможу,а перекласти на когось неможу.
На рахунок гранатів-то це запросто,бо я їх просто обожнюю,алкоголь тоже не проблема-пю трошки лікеру по святах.

--------------------
у вас і у нас все буде гаразд!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




2 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 2)
Користувачів: 0

  Зараз: 1 жовтня 2024 22:33

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 5
Гостей: 3
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100