Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Тут ми спілкуємось), на буденні теми всякі
Lutik
19 березня 2013 20:53
Повідомлення #1021


Молода господинька
  • 34

Репутація: 5
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 35
Реєстрація: 5.03.2012

ICQ:--

Бали: 124
Цитата: utya
на лікування п. Зубицькою

та то навіть не гомеопатія, а лохотрон...моя мама "лікувалась" їхніми препаратами, то каже що просто дурно викинула гроші...
Перейти на початок сторінки
Lutik
19 березня 2013 20:59
Повідомлення #1022


Молода господинька
  • 34

Репутація: 5
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 35
Реєстрація: 5.03.2012

ICQ:--

Бали: 124
Цитата: utya
і прямо питалася чи часов у нас не коклюш

дільничі не поставлять НІКОЛИ такого діагнозу, бо це ж зразу санстанція, перевірки і т.д і т.п.Моя мала як попала в інфекційку, то вони мусили цей діагноз поставити, подали в санстанцію, там перевірили її школу, дільничій мозги тим виносили...корочу багату кіпішу...хоча вона була щеплена і коклюш ми мали в легкій формі...
Перейти на початок сторінки
Olenochka
19 березня 2013 21:22
Повідомлення #1023


Файна господиня
  • 51

Репутація: 278
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1196
Реєстрація: 16.10.2009

ICQ:--

Бали: 771
Дівчата я в Америці також почала лікуватися гемеопатією. Стало набагато!!!!!гірше то кинула те діло дякую Христя відкрила очі про ті таблетки
Перейти на початок сторінки
uliana_y
19 березня 2013 21:23
Повідомлення #1024


Файна господиня
  • 51

Репутація: 408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 810
Реєстрація: 31.10.2010

ICQ:--

Бали: 1621
На рахунок довіри до лікарів.Я не знаю кому довіряти.Інколи просто розгублюєшся від їхнього діагнозу.Один лікар критикує лікування іншого.В мене такий період був з 26жовтня до 10грудня.Страшенно намучилась з малим!Почалось все з високої температури.Поїхали в Охмадит там сказали гнійне запалення двох вушок.Пробили.Капали 2 дні антибіотики.Температура то спадала ,то знову різко піднімалась цілий тиждень.Ходили на консультації до різних лікарів,робили УЗД.Жодних патологій виявлено не було.Лікуючий лікар сказав,вуха йдуть на покращення,температура від вірусу або будемо міняти антибіотики.Одне було добре і всіх дуже дивувало,що дитина добре їла при температурі 38 і бігала.Лежали ми 10днів.Через 2 тижні та сама ситуація.Знову антибіотики.Вже відмовилась лягати в лікарню.БО і я там завхворіла.Кашель,температура,разом з малим були хворі.Тільки приходили з охмадиту.Там страшенно багато людей хворих з різними вірусами.пролікуались ми 2раз за рекомендаціями того ж лікаря.За 2 дні те саме!Ну я вже не витримала.Сіла плачуу!:)А що робити.В дитини гемоглобін 90.Хворий він,хвора я.Поїхали до іншої лікарки.Та жорстоко критикувала два попердні лікування.Я не вірила що і вона поможе.Але в той же день від призначених нею ліків температура спала.Аналізи були кращі.Я не можу когось осуджувати.Ну третє лікування нам помогло.Самі прості і доступні ліки.
Не можу сказти ,що лікар з Охмадиту поганий чи некваліфікований.Він уважний,молодий,доступний і багато людей його рекомендують,багатьом він допомагає.Ну в нашому випадку не дуже склалось.

--------------------
Життя, як велика непрочитана книга!
Так багато в ній ілюстрованих подій,
а ти, крутишся, вертишся, як дзига
і плекаєш в серціі сотні надій!
Перейти на початок сторінки
lana
19 березня 2013 22:34
Повідомлення #1025


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
utya,
Не знаю, чи допоможе, але коли наша донечка в дитинстві хворіла, хтось пояснив, що коклюш боїться вологи й хвойного духу, то ми щоранку десь о 6=й годині, доки стояли вранішні тумани, вивозили на берег річки в сосновий ліс. Доки там знаходилися- дитина жодного разу не кашляла, а тільки виїжджали з лісу, - слиз виходив клубками. Але поправилася дуже швидко. Не знаю, чи насправді то дієво для всіх, та нам дуже допомогло
Перейти на початок сторінки
Ludka
19 березня 2013 22:58
Повідомлення #1026


Файна господиня
  • 51

Репутація: 264
Група: Кондитер
Повідомлень: 767
Реєстрація: 4.11.2011

ICQ:--

Бали: 658
Цитата: utya
Як той коклюш позбутися швидше... як викарапкатися

у мого малого теж минулої весни почався кашель, зразу ніби було схоже на простуду, потім все пройшло, а кашель не припинявся. Ми консультувались в кількох лікарів і всі приййшли до думки, що то легка форма коклюшу. Кашляв без риступів, але кашляв. Я дуже перживала, бо чотири тижні. А потім наш педіатр, що ви поїдьте в село, бо в місті тяжко, вже було жарко. А в моєї свекрухи є коза, то ми в селі попили два тижні козяче молоко зранку по сто грам. Наша лікарка була трохи проти, бо воно жирне, то ми пили тільки зранку і правда часто синочок ходив в туалет, але поносу не було. Але кашель повністю пройшов.
Перейти на початок сторінки
daisy
19 березня 2013 23:04
Повідомлення #1027


Маленька господарочка
  • 17

Репутація: 20
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 17
Реєстрація: 15.07.2012

ICQ:--

Бали: 306
eleneska,
Не знаю чи допоможе, але у мене два роки назад теж була схожа ситуація з хворобами і тривалою температурою 37.1 -37.3 понад місяць у малого. До кого тільки не ходили, і яких тільки аналізів не здавали. А виявилось все дуже просто - залічили антибіотиками і запалились підшлункова і жовчний. Тому після того як зробили просте УЗД черевноі порожнини і це виявили, то буквально за два дні прийому ферментних препаратів температура у дитини спала. Але відновлювались ми теж місяць, а потім ще якийсь час було щадяще харчування: по мінімуму жарене, гостре і т.д.
Перейти на початок сторінки
utya
20 березня 2013 16:56
Повідомлення #1028


Файна господиня
  • 51

Репутація: 310
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 787
Реєстрація: 16.11.2010

ICQ:--

Бали: 2037
Я зараз вже більший оптиміст..

Кашель у нас 3-4 рази на добу....А так все нормально.. Хочеться вірити що ми вже майже одужали. Спдіваюсь що в понеділок вже підемо в садочок.

Проте чула, що в садочку страшні кашлі... і всі мовчать.. Тільки одні ми визнали свій коклюш...

Взагалі я не можу сказати, що було вже надто довго і страшно.. на початках було 15-18 приступів на добу... і це "страшне" тривало тиждень, далі вже 7-8 раз кашляла.. а зараз 3-4 (і то як я заставлю).
А в малої після того кашлю став взагалі сторах до кашлів.. вона як тільки відчуває підхід приступу.. то майже істерика і сльози на очах .. (так перелякалася)

Перейти на початок сторінки
нетік
20 березня 2013 16:59
Повідомлення #1029


Модератор Галереї Тортів
  • 51

Репутація: 2252
Група: Модератор
Повідомлень: 2678
Реєстрація: 17.05.2010

ICQ:--

Бали: 8102
Цитата: utya
а що скарлатина може бути ще раз ??

виявляється що може, особливо якщо перший раз було в маленькому віці і в легкій формі. Це також і з вітрянкою трапляється...мій старший мав у 10 місяців легку форму вітрянки, а потім повторно у 8,5 років і теж не дуже важку...

--------------------
Ніколи не повертайся назад, там все залишилось без змін!!!

Скуштуйте, не сумуйте!!!
Перейти на початок сторінки
eleneska
20 березня 2013 17:25
Повідомлення #1030


Молода господинька
  • 34

Репутація: 340
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 278
Реєстрація: 30.11.2009

ICQ:--

Бали: 923
daisy, дякую за підказку. Я вже думала, що може зробити узд черевної порожнини. То зараз в тому впевнилась, що дійсно те потрібно. Піду завтра до педіатра, попрошу нехай дасть направлення.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




2 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 2)
Користувачів: 0

  Зараз: 2 жовтня 2024 02:10

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 22
Гостей: 10
Користувачі: hvezvirltcw
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100