Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Куди поїхати відпочивати літом?
Volo-shka
10 червня 2010 09:47
Повідомлення #31


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1646
Реєстрація: 26.10.2009

ICQ:--

Бали: 2713
А це вже море, правда був шторм, але вода була як парне молоко:)

Ну і я на морі (після інвентаризації)

Якщо хто раптом забажає відпочити на нашій базі, то проживання коштує 40-50 грн на добу:) Готувати треба самому, або ж на сусідній базі є столова, то хто лінується - харчуються там:). Поруч ринок:)
Перейти на початок сторінки
Kseniya
10 червня 2010 10:48
Повідомлення #32


Файна господиня
  • 51

Репутація: 0
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 0
Реєстрація: 30.12.2014

ICQ:--

Бали: 70
Volo-shka.По щасливій посмішці бачу,що відрядження вдалось! m05004 І з новими силами знову до праці? bully
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
10 червня 2010 10:49
Повідомлення #33


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
О, як тобі там файно було! Робота разом з відпочинком winked

Ти така як Афродіта в тій піні belay

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Славочка
10 червня 2010 15:17
Повідомлення #34


Файна господиня
  • 51

Репутація: 870
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2456
Реєстрація: 29.12.2009

ICQ:--

Бали: 3583
Сашенько, вітаю з вдало проведеним відрядженням. m05004 А де база знаходиться?
Перейти на початок сторінки
Volo-shka
10 червня 2010 16:51
Повідомлення #35


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1646
Реєстрація: 26.10.2009

ICQ:--

Бали: 2713
Цитата: Славочка
А де база знаходиться?

Славочко, база знаходиться в Херсонській області Голопристанчький район село Більшовик. 4 км від Залізного Порту і 12 км від Лазурного:)
Ваша правда, з чим, а із відрядженнями мені поталанило:) суміщую приємне із корисним laughing
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
5 травня 2011 10:17
Повідомлення #36


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Порадьте, куди поїхати :smile:
Хочу на пару днів в Херсонську обл., а потім на пару днів до Криму. В Криму щоб гори були))) Думаємо про Гурзуф... А в Херсонській щоб можна було поїхати на екскурсію в Асканію Нову... ну і місце там таке аби дітям добре було :t0267:

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Діна
5 травня 2011 10:28
Повідомлення #37


Молода господинька
  • 34

Репутація: 26
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 43
Реєстрація: 21.01.2011

ICQ:--

Бали: 304
в 2006 році відпочивала в Лазурному, просто без забаганок, але сподобалось... добре з дітками. ще Залізний порт, кажуть, що не погано... район Скадовська
Перейти на початок сторінки
Volo-shka
5 травня 2011 11:36
Повідомлення #38


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1646
Реєстрація: 26.10.2009

ICQ:--

Бали: 2713
Трошки нагадаю про те де я працюю))))
Це для Натоньки)))) та для всіх бажаючих і зацікавлених у відпочинку)))))
База відпочинку в селі Більшовик Херсонська область, 4 км від Залізного Порту)))) Фотки дивись вище))))
База знаходиться за 100 м від моря, на березі всяких розваг для дітей море))) і для дорослих також))))
Їсти можна готувати самому (є кухні в кожному будинку) , а можна ходити в столову на сусідній базі - ціни радянські)))
за 100 м - ринок продуктовий і промтоварний)))) А ще цілий день по-під будиночками носять місцеві всіляку їжу від молочних продуктів, пиріжків, до борщів і гарячих страв))))
Екскурсії є і в Асканію Нову, і на гейзер - там якась йодована лікувальна грязюка - дуже популярне місце)))
Якщо є питання стукай в аську або в ПП. З радістю відповім))))
Ціни у нас плаваючі залежно від сезону) у червні дешевші, липень-серпень - дорожчі)))) коливаються від 30 до 65 грн. за добу))) Є номера більш комфортні, є - менш))) Душ і туалет на території бази.

З приводу літньої здибанки - я не забула)))) Думаю коли краще вибратись, бо там зараз ремонт грандіозний затіяли, хочемо встигнути до початку сезону))))))
Перейти на початок сторінки
eleneska
5 травня 2011 12:10
Повідомлення #39


Молода господинька
  • 34

Репутація: 340
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 278
Реєстрація: 30.11.2009

ICQ:--

Бали: 923
Хороша тема піднята, але щось мало пишуть. Дійсно , з наближенням літа, починаєш мріяти про море. І хочеться ж і відпочити гарно і затратитись по мінімуму. Пару років назад ми їздили на південий беріг Криму. Дісно, краса неймовірна, а повітря... Але, задорого там. По поводу пляжу- то в Алупці вони всі викуплені . Ми ходили на пляж одного санаторію до скали Лягушка і то там була страшена тіснява. Але ми ходили зранку і надвечір на пляж, то нам було нормально. Не знала я тоді про Фороську церкву. Форос не далеко від Алупки, можна було з"їздити маршруткою. Південий беріг Криму, то ніби інша країна. Мене "вбила" відсутність тротуарів. З двома дітьми було дуже важко (небезпечно)пройтись по місту. Ніякої розмітки, водії ганяють без правил по вузьких вуличках. Але, зато дуже красивий вид. Вражень набрались на довго.

Моя стаття про Алупку-(натисни тут)
То я писала на іншому сайті, але можливо комусь і пригодиться.
Не раз в Миколаївці відпочивали.
Море там не погане. Розваг особливих не має. Екскурсії звичайно, можна замовити різні. Але в самій Миколаївці, "достопримичательностей особых нет". Але хто їде тільки на море, то раджу. Море близенько біля селища. базарчик в центрі. Ми постійно їздили в один і той же частний пансіонат на Трудовій. Господарі там дуже гарні люди, у них приємно відпочивати.
В Кароліна Бугаз відпочивали. То море взагалі мені дуже сподобалось і пляж просторий, пісчаний. Один в одного на голові ніхто не сидить. Але саме селище не дуже до вподоби. До базарчику було далекувато, добре , що ми були на машині. По дорозі на море потрібно було переходити через залізнодорожні пуття. Але море було не далеко.

(ранковий пляж в Кароліна Бугаз)
На зворотньому шляху заїхали в Одесу. Прогулялись там гарно.

(Дюк де Рішельє зустрічає гостей міста)
Коли діти були ще меншими, то на Азовському морі відпочивали. Воно дуже мілке. Чоловік, не дуже був задоволений, бо йому приходилось іти далеко-далеко в море, щоб пониряти. А для маленьких діток , то просто рай.
Перейти на початок сторінки
Karolina
5 травня 2011 13:25
Повідомлення #40


Файна господиня
  • 51

Репутація: 191
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 410
Реєстрація: 22.01.2011

ICQ:--

Бали: 712
Я також відпочивала в Затоці,жили на базі прямо на березі моря.Базар був зразу через дорогу,збоку аптека.Їсти готували самі,хоча можна було там харчуватись.Для дітей і на пляжі,і поблизу базару дуже багато розваг.Цього року знову планую туди,тому що з дітьми мені підходить дорога туди(тільки ніч їхати).10 років тому з батьками відпочивали в Форосі,теж сподобалось,правда трошки далеко було йти до моря.

--------------------
Ви спитаєте чи працюю я? Так, я працюю 24 години на добу. Я МАМА! Я будильник, повар, двірник, вчитель, няня, лікар, будівельник, охоронець, фотограф, тренер, утішитель. Я не можу взяти лікарняне. Я працюю день і ніч. Зарплата моя - поцілунки і обійми!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




3 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 3)
Користувачів: 0

  Зараз: 9 травня 2024 07:30

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 10
Гостей: 5
Користувачі: cxlyzhujfpi
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100