Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


4 сторінок 1 2 3 4 Далі >>
Відповісти
 «КОЛИБА-МУЗЕЙ» , с. Ділове неподалік від географічного центру Европи
Іванка
25 квітня 2010 19:28
Повідомлення #31


Файна господиня
  • 51

Репутація: 419
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 713
Реєстрація: 16.05.2009
Марінка вже розказала багато цікавого про Закарпатську обл я ще додам трошки фото які я робила у минулому році smile
Саме там надзвичайна краса winked


Відразу за центром Европи по трасі знаходиться водоспад

Перейти на початок сторінки
Іванка
25 квітня 2010 19:37
Повідомлення #32


Файна господиня
  • 51

Репутація: 419
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 713
Реєстрація: 16.05.2009
Річка Тиса

Думаю на теритирії закарпатської обл є багато цікавих місць smile
Ще я була у с Джублик де знаходиться цілюще джерело



Зараз на цьому місці будується монастир
Перейти на початок сторінки
lana
25 квітня 2010 20:04
Повідомлення #33


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010
Прекрасні місця!!!
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
25 квітня 2010 20:10
Повідомлення #34


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008
Ой, які гори! Треба чоловіку показати, він їх обожнює love Зараз скаже "Їдемо туди!"

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
ЛАНА
25 квітня 2010 22:11
Повідомлення #35


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 0
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 0
Реєстрація: 16.06.2014
Натонька, на початку травня розцвітає Долина нарцизів, краса неймовірна, тому раджу поїхати, ми з чоловік їздили брали екскурсію у нас-Долина нарцизів, +термальні джерела, + с.Іза(там плетені вироби роблять, кошики, гойдалки, навіть для немовлят бачила переносну корзину, та ще багато всього різного), + замки, а їжа там смакота+ одним словом СУПЕР. Зранку виїхали 08.00 то додому о 00.20 приїхали, нам розповідав екскурсовод, що ми їхали дорогою, де проїзджали всі річки Закарпатської області, точно не памятаю скільки їх чи то 15 чи 18 чи більше. Але враження незабутні. Фоток є багато, дуже багато, але нажаль не в електронному варіанті.
Перейти на початок сторінки
Славочка
25 квітня 2010 22:25
Повідомлення #36


Файна господиня
  • 51

Репутація: 870
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2456
Реєстрація: 29.12.2009
Яка краса. Аж пахне гірським повітрям.
Перейти на початок сторінки
ОЛЕСЯ
25 січня 2013 00:33
Повідомлення #37


Файна господиня
  • 51

Репутація: 613
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2931
Реєстрація: 12.10.2012
Гарну екскурсію дівчата нам організували. Жаль, що в цих темках тихо. Це дуже гарна можливість побувати хоча б віртуально в різних місцях.

--------------------
смачно як в матусі
Перейти на початок сторінки
4 сторінок 1 2 3 4 Далі >>
Быстрый ответ Відповісти




2 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 2)
Користувачів: 0

  Зараз: 17 червня 2026 00:56

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Улюблений гамбургер хобіта Фродо
  Пише ulianagnativ (25 травня 2026 16:48)
Пляцок "Зуби негра"
  Пише ChorniyNegr (23 березня 2026 01:11)
Пиріг Яворівський
  Пише maryana_kravets (24 січня 2026 03:07)
Барвінок
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 22:40)
Як додати фото?
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 21:19)
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 21
Гостей: 18
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100