Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Скоро Новий рік!!!! Всі за подарунками!!!!!
kosacjka
19 грудня 2012 18:05
Повідомлення #191


Файна господиня
  • 51

Репутація: 473
Група: Кондитер
Повідомлень: 487
Реєстрація: 1.11.2011

ICQ:--

Бали: 1839
Прийшла звітуватися: я нарешті відправила подарунок. Сподіваюся дійде швидко і принесе радість і гарний настрій.

Усіх вітаю зі святом!!! Надіюся всі були чемні і отримали гарні подаруночки.

--------------------
Мене звати Оля і до мене звертатись на "ти"
Перейти на початок сторінки
Pito4ka
19 грудня 2012 21:44
Повідомлення #192


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1284
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1583
Реєстрація: 25.08.2011

ICQ:--

Бали: 3426
Цитата: наталька
а мені Наталя вгодила на всі 200% ото мій адресат здивується, і сміху буде!

Та то вже стає традицією!!!!!!! От і я, як чемна дівчина, :lol: дочекалася свого Миколайчика!!! :wink: І Від кого!!!!!! Від Натальки!!!!!))))) УРРРРААААА!!!! Так була рада отримати від тебе звісточку!!!! :belay: А подаруночки - такі чудові, душевні. Стільки в них тепла, доброти, турботи. А як читала лист - то трохи навіть сльозу пустила :love: - так сердечно написаний!!!
А ось, що було у посилочці))) :belay:


Великий кухоль із зображенням Лева!!! Велику подяку передаю від чоловіка - він просто в захваті!!!! І вже п"є Львівське пиво (спеціально збігав по пивце :what: )


А ще пачка запашної львівської кави!!! :m0512:


Для моїх Мурзиків - тепленькі носочки))), шоколадні Миколайчики, та силіконова формочка для випічки - Юляшик сказала, що то вона випікатиме собі кексики)))


А ще - пакет сушених смачнючих яблучок та ароматних домашньої сушки грибочків - як вони пахнуть!!!!! :love:



А ще - знаменитий, ручної роботи шарфик (він такий гарненний!!!!!), Наталочко, і ти геть не помилилася - Юльчик попросила його в мене трохи поносити, але відчуваю, що то - назавжди :lol:

І головне - дві гарненні вишиванки (Наталочко, вмієш ти читати думки!!!)))



Наталочко, дякую тобі дуже за свято, яке ти подарувала нам!!! Уся наша родина передає тобі привіт!!! Бажаю, щоб усі твої негаразди проходили найшвидше, і святковий настрій завжди був з тобою!!! А діточкам - здоров"я і наснаги, щоб тільки радували батьків!!! Зі Святами тебе!!!!

--------------------
Тварин, яких мало, занесли в Червону книгу, а яких багато - в "Книгу о вкусной и здоровой пище". (Фаіна Раневская)
Перейти на початок сторінки
Марія Митник
20 грудня 2012 10:11
Повідомлення #193


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Кондитер
Повідомлень: 654
Реєстрація: 18.04.2010

ICQ:--

Бали: 2041
Pito4ka,
Вітаю з гарним Миколаєм!!!
Перейти на початок сторінки
наталька
20 грудня 2012 10:25
Повідомлення #194


Файна господиня
  • 51

Репутація: 726
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1454
Реєстрація: 14.09.2011

ICQ:--

Бали: 1801
Pito4ka,
ну накінець то, а то я вже почала переживати, чого так довго подаруночок до тебе йде, та все гаразд, маю велику надію що тобі все підійде, а за пиво вибачайте, чесно хотіла встромити, та чоловік спам*ятав, сказав що наша пошта цілим його не доставить, і я забула за відкриточку, чисто з голови вилитіло, тож чекай вже з новорічними привітаннями, а мурзики такі класні і так від літа повиростали, маю надію що за грибочки і сушку не сильно образишся(то була чоловікова ідея, сказав шо то на свята в кожній хаті згодиться)
Вітаю тебе з наступаючими святами, здоров*я вам усім міцного, достатку, злагоди і всього навйкращого, бо ви таки того варті, усіх вас люблю і цілую!

--------------------
Подлинное счастье стоит недорого: если за него приходится платить высокую цену, значит, это фальшивка.
Коко Шанель
Перейти на початок сторінки
наталія3105
20 грудня 2012 11:03
Повідомлення #195


Файна господиня
  • 51

Репутація: 232
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 543
Реєстрація: 15.10.2010

ICQ:--

Бали: 701
Цитата: наталька
Pito4ka,
Вітаю з подаруночками!!!
Перейти на початок сторінки
utya
20 грудня 2012 13:12
Повідомлення #196


Файна господиня
  • 51

Репутація: 310
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 787
Реєстрація: 16.11.2010

ICQ:--

Бали: 2037
Фу, пішов мій Миколай дорогами України :request:

А то щось засидівся в Тернополі, то готував подарунки, то по нашому місту вештавася :lol: . Я вже аж запереживалася....

Сподіваюсь що мій подарунок сподобається нашій форумчанці !!!

Дорога ??? бажаю Тобі гарного Нового Року і Веселих свят!
Нехай щастя завжди буде поручу з Вашою РОДИНОЮ!!!


Перейти на початок сторінки
Ludka
20 грудня 2012 14:46
Повідомлення #197


Файна господиня
  • 51

Репутація: 264
Група: Кондитер
Повідомлень: 767
Реєстрація: 4.11.2011

ICQ:--

Бали: 658
Прийшла мені смс-ка про доставку вантажу, чоловік має забрати сьогодні, бо сиджу вдома, зробили синочку прививку. Чекаю з нетерпінням. Так цікаво!!!
Перейти на початок сторінки
Oksana_sx
20 грудня 2012 15:34
Повідомлення #198


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1136
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 720
Реєстрація: 6.10.2011

ICQ:--

Бали: 2818
Дорога моя форумчаночко сьогодні відправила тобі свою посилочку. Надіюсь що вона принесе хоть крапельку тої новорічної і святкової радості.
Вибачаюсь що трошки з запізненням бо доня захворіла, не мала можливості швидше.
І що ви думаєте приходжу я на почту відправляти, а моя почтарочка каже, що до мене також посилочка приїхала.Поки заповняю квитанцію то мене бере нетерплячка. Несу посилку додому і бачу що зі Львова, в голові пркручую яких Оксан зі Львова знаю і вже вдома думаю, напевно то Klybnichka. Відкриваю посилку - так і є Klybnichka

Дорога моя Klybnichka щиро дякую тобі за твій подарунок і мої донечки також приєднуються!!!!!!!

В посилочці силіконові формочки під кексики, форми для випічки печення, новорічні салфеточки, ложка для морозива, приправи до стррав та шоколадна глазурь , прикраса на ялиночку, шоколадка для мене - любительки солодкого і для моїх донечок - корти "Барбі" і шоколадні миколайчики і забула про листівку з привітанням. Щиро тобі дякую за подаруночки. Бажаю щоб Новий рік приніс в твою сімю щастя, радість ,добробут і сімейне благополуччя :a0a:
Перейти на початок сторінки
Марія БМВ
20 грудня 2012 15:42
Повідомлення #199


Файна господиня
  • 51

Репутація: 387
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 582
Реєстрація: 9.11.2010

ICQ:--

Бали: 894
Ой,дівчатка,дочекалась я свого Миколая якраз на саме свято,вчора.Приходжу на склад,отримую посилку і гайда до машини розглядати від кого,а той пан каже спершу пред"явіть документи :lol: .Аж стидно стало,що я з тим ящиком чуть не втекла заздалегідь. :feel: Дивлюсь від кого і аж смішно перед чоловіком своїм стало від якогось мужчини ... Віталія Івановича. :laughing: Ну думаю капець,хто то може бути,а потім по прізвищу і місту аж вдома дойшло,що то від нашої Яілатан. :smile: Розпаковувала на ходу в машині,на заправці і аж до самого дому копирсалась у тому всьому.Стільки всього мені перепало,що не знаю з чого почати.

Новорічна прикраса Санти з оленями,чудовий кухоний рушничок,дерев"яні прикраси-сніжинки,новорічна свічечка.

Ароматизатори"Лимон",ванільний пудинг,шоколадна глазур,різдв"яна статуетка,святкові серветки,дитяча книжечка і як каже моя доця,книжка-вирізалка(її любиме заняття,окреме велике дякую від донечки),шоколадний миколайчик та шоколадка.

А,ще була велика баночка капучіно,яким ми зразу ж посмакували у гостях,ну і там її забули,тож сфотографувати її не встигла.
Щиро вдячна Наталі за прекрасні подарунки.До свят усе згодиться і мені дуже все припало до душі!!! :wink:
Перейти на початок сторінки
нетік
20 грудня 2012 19:10
Повідомлення #200


Модератор Галереї Тортів
  • 51

Репутація: 2252
Група: Модератор
Повідомлень: 2678
Реєстрація: 17.05.2010

ICQ:--

Бали: 8102
Вітаю всіх з подарунками!!!! :wink:
Я стільки пропустила....2 дні без інтернету просиділаа...це тепер так важко... :wassat:
І мені вже сьогодні СМС прийшло...лиш зранку побіжу по подарунки...як то дожити до завтра???? :lol:

--------------------
Ніколи не повертайся назад, там все залишилось без змін!!!

Скуштуйте, не сумуйте!!!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 22 вересня 2024 08:24

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100