Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Гра:Яйця Фаберже-3, Граємо колективно- даруємо радість кожному
Tatiana
13 квітня 2012 18:18
Повідомлення #141


Файна господиня
  • 51

Репутація: 557
Група: Кондитер
Повідомлень: 963
Реєстрація: 9.07.2011

ICQ:--

Бали: 2747
Сьогодні Великодне яєчко і докотилося до мене. :wink: Хочу щиро подякувати Мар"яночці за чудовий подарунок. :belay: З нетерпінням чекала, щоб забрати його на Новій пошті. Прийшла, забрала, вийшла і як мала дитина, нетерпляче почала розпаковувати посилку :feel:
У посилці було багато подарунків: серветочки, пудинги, посипки, форма для кексиків, шоколад та машинки , дуже милі пухнасті курчатка, підставка для яєчка, і дуже гарненький магнитик- янголятко. Мій меншенький синочок Ростиславчик ,теж особисто щиро дякує тобі, Маря"яночка, за подарунок.


Мар"яночка, вітаю тебе і всю твою родину з Великоднем. Бажаю щастя, здоров"я, миру, достатку, Божого благословіння. :a0a:
Дякуючи Дрімфуду, особисто Натоньці , за те що ми можемо так гарно , тепло, родинно спілкуватися. І нікого незнаючи особисто, тут на Дрімфуді зібралися гарні, чуйні, привітні господиньки. Всіх з святом Світлого Воскресіння Христового!
Перейти на початок сторінки
maryana
13 квітня 2012 22:28
Повідомлення #142


Файна господиня
  • 51

Репутація: 249
Група: Кондитер
Повідомлень: 545
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 1105
Tatiana,я дуже рада що ви вже отримали посилочку і можу вже вздихнути з полегшенням,а ще більше радію від того що подаруночки сподобалися вам і вашій сім"ї.Я знала що у вас двоє синочків,але не знала якого віку,тому ризикнула і купила такі модельки,радащо меньшенькому сподобалося... :what:
І ще раз хочу привітати Вас і Вашу родину,а також усіх дівчаток з Дрімфуду з Великоднем.Нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!
Я дуже рада що знайшла такий чудовий сайт з такими щирими людьми.Я усіх Вас сильно люблю. :belay: :love: :18e0:

--------------------
Кохання. Сміх. Життя. Без перших двох третє не існує.
Перейти на початок сторінки
Karolina
14 квітня 2012 22:11
Повідомлення #143


Файна господиня
  • 51

Репутація: 191
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 410
Реєстрація: 22.01.2011

ICQ:--

Бали: 712
І до мене сьогодні прикотилося яєчко від Христі :wink:Я здогадувалась що отримаю подарунок від Христі,і десь читала що там має бути щось саме до Великодня.Тому я свою сусідку-поштарку замучила, весь тиждень питала чи часом не прийшла посилка.А сьогодні зрагнку мені прийшло смс,що посилка є на пошті.Я кинула всю роботу і погнала на пошту.По дорозі зразу почала розпаковувати :no: .Там були подарунки для всієї мої сім"ї:пудинги,книжечка"Страви з яєць",ніж для видалення серцевини яблука,ніж для чищення риби,рукавичка-прихватка=то для мене;розмальовки,пазли,цукерки,писанки і курочка в гнізді для дітей і відкриточка з теплим щирим привітанням.

Христінька дуже тобі за все дякую :1f7: ,і вітаю тебе й твоїх хлопців з Великоднем, бажаю вам благодаті, добробуту, миру та злагоди. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

--------------------
Ви спитаєте чи працюю я? Так, я працюю 24 години на добу. Я МАМА! Я будильник, повар, двірник, вчитель, няня, лікар, будівельник, охоронець, фотограф, тренер, утішитель. Я не можу взяти лікарняне. Я працюю день і ніч. Зарплата моя - поцілунки і обійми!
Перейти на початок сторінки
Христя
17 квітня 2012 10:39
Повідомлення #144


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Цитата: Karolina
Я здогадувалась що отримаю подарунок від Христі,

ну та панятно!!!! як Христя сама себе "палила" :lol:

Наталю,рада,що все дійшло вчасно,ато в мене мало серце не зупинилось,як посилка застрягла на декілька днів на львівському відділені :wassat:
Дуже сподіваюсь,що подарунки пригодяться...Я маю звичку купувати ті подарунки,від яких сама б не відмовилась,вкладаючи в їхній сенс трішки себе :smile:

І вас зі святом!!!!!!! Нехай у вашій сім"ї воно панує не лише ці дні,а цілий рік!!!!і несе з собою багато усмішок,тепла та злагоди!Нехай керує вами віра,надія та любов!!!Христос Воскрес!

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Христя
17 квітня 2012 10:59
Повідомлення #145


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Взагалі в суботу для мене було подвійне свято- Кароліна отримала від мене подаруночка і я отримала свого від Діани idianka :wink:

Як я зраділа,ви собі можете уявити!!!!! :wink: Побігла на пошту,отримала,розпакувала і мало не розплакалась :smile: Якось так мені відчутно стало,що подарунок цей був зібраний від всієї душі,з великою щирістю!!!! :love:

Ось що було в пакуночку


Дві красиві наволочки на подушечки,набір гарнюсіньких серветок та дуже милий великодній рушничок(яким я якраз накрила свій великодній кошик :smile: )
Дівчата,все булотак гарненько випрасоване,висклалане,запаковане-дуже приємно!!!!! :love:



Ще були паперові формочки на мафіни,кільця для зняття шкірки з апельсину(це ото синеньке і червоне - вони були в упаковці,але чоловік як побачив,зразу взявся випробовувати-покрамсав упаковку,не встигла обернутися :lol: ),чайок з ягідок,суміш перців та ціла кориця(ой,Діано,за це оерема дяка :love: ,в нас такого не зустріти), великодні наклейки на яйця,шоколад і дуже душевна,щира великодня листівка!!!!



І все це було упаковану ось в таку класнючу сумочку!!! :winked: Буду з нею тепер ще й за продуктами ходити :smile:

Словом,подарунки мені дууууууууууууууже сподобались,вразили і я щиро вдячна Діані,що подарувала мені таку радість та втіху!!!!!!
Не зважаючи,що цілу суботу провела на кухні тав справах,літала як пташка від задоволення та радості!!!!!Аж чоловік рідний не впізнавав :lol:

Діано,прийміть і мої вітання!!!!!!Хай завжди буде мир та злагода у вашій сім"ї,панує любов та повага,вдячність за кожен разом проведений день,взаємо розуміння та щастя!!!!Нехай вас Бог охороняє!

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
Karolina
17 квітня 2012 11:04
Повідомлення #146


Файна господиня
  • 51

Репутація: 191
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 410
Реєстрація: 22.01.2011

ICQ:--

Бали: 712
Цитата: Христя
Христя сама себе "палила"

якщо чесно то я не зразу зрозуміла що подарунок від тебе буде,але коли вже побачила що львівських дівчат не дуже багато в грі ,то тоді почала здогадуватись.
Цитата: Христя
Дуже сподіваюсь,що подарунки пригодяться

звичайно що пригодяться,писаночки вже посвятили.Ще раз за все дуже дякую!!! :a0a:

--------------------
Ви спитаєте чи працюю я? Так, я працюю 24 години на добу. Я МАМА! Я будильник, повар, двірник, вчитель, няня, лікар, будівельник, охоронець, фотограф, тренер, утішитель. Я не можу взяти лікарняне. Я працюю день і ніч. Зарплата моя - поцілунки і обійми!
Перейти на початок сторінки
idianka
17 квітня 2012 15:07
Повідомлення #147


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1354
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2171
Реєстрація: 31.01.2010

ICQ:--

Бали: 5259
Христя,
йой, а я думаю все що так довго йде подарунок, аж мені не добре))

Мені приємно, що тобі сподобались мої не хитрі презенти, бо оті всі витребеньки текстильні я робила сама і переживала аби не надто перемудрила зі своїм хендмейдом, бо ж не всім подобається таке.

Ще раз вітаю зі святами! Бажаю всього-всього найкращого!!! :love:

--------------------
Хто не надто високої думки про себе,той кращий,ніж він думає.


В гості до Діанки
В гості до Діанки-2
Шиття ;)
Перейти на початок сторінки
Христя
17 квітня 2012 15:21
Повідомлення #148


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Цитата: Karolina
звичайно що пригодяться

я довольна :wink:
Цитата: idianka
бо оті всі витребеньки текстильні я робила сама

я так і зрозуміла!!!!!!Того це вдвічі приємніше!!!! :winked:

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
utya
17 квітня 2012 20:10
Повідомлення #149


Файна господиня
  • 51

Репутація: 310
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 787
Реєстрація: 16.11.2010

ICQ:--

Бали: 2037
УРА!!!!!!!!!!!

Прийшло повідомлення про мій подаруночок!!!

Завтра після роботи зразу побіжу напошту!!! :wink:

(Сьогодні разі 3 вибігала до поштової скриньки чикаючи на повідомлення :feel: )


Перейти на початок сторінки
utya
18 квітня 2012 20:59
Повідомлення #150


Файна господиня
  • 51

Репутація: 310
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 787
Реєстрація: 16.11.2010

ICQ:--

Бали: 2037
Ось тепер я звітую!!!
Оленка дуже дякую за подарунок нам усе сподобалося!!!! Моя Лєрочка взагалі відразу все ділила, що мені а що їй... Сказала, що з цими подарунками буда в садочок ходити :smile:



Ось це Лєрочка назвала МОЄ :smile: .


І так мій подарунок містив багато цукерок, рушничок, рукавичку, мірні ложечки і стаканчики, кісточку. і т.д. також у нас тепер є 2 тарілочки з ціпками....

Оленка, ДЯКУЮ!!!!! Дякую!!! Дякую!!!!
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 квітня 2024 12:58

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 13
Гостей: 12
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100