Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


4 сторінок 1 2 3 4 Далі >>
Відповісти
 с. Ворохта, гора Говерла, відпочинок у горах
gutka
9 липня 2011 19:43
Повідомлення #31


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 4109
Реєстрація: 19.07.2009
Цитата: Натонька

Вітаю Натонька з ткою перемогою!
я нарешті дочекалась твоїх фото :belay:

тепер ти мене розумієш, шо мені довелось підніматись на гору після велоподорожі по гірській дорозі 18 км, у мене є пару фоток, які я не виставляла у своїй розповіді, бо мала там такий втомлений вигляд :feel: , і доречі я принаймі три рази сідала і казала своїм хлопцям що далі не йду..... ой і потріпала їм нерви...

але при першій нагоді знову туди повернусь
Перейти на початок сторінки
боженка
9 липня 2011 23:23
Повідомлення #32


Файна господиня
  • 51

Репутація: 481
Група: Кондитер
Повідомлень: 480
Реєстрація: 2.03.2010
дуже гарна розповідь і фото,я також на говерлі ще не була,в мене є питанячко ,змії по дорозі не траплялися? :sad: бо я боюся їх панічно,кажуть того року розвелося їх дуже багато.
Перейти на початок сторінки
maryana
24 січня 2012 15:18
Повідомлення #33


Файна господиня
  • 51

Репутація: 249
Група: Кондитер
Повідомлень: 545
Реєстрація: 24.11.2011
Цитата: Іванка
це було 2005р Сходження на г Говерлу з президентом України

Я теж тоді була на Говерлі,мені тоді було 15років,але мені теж було дуже тяжко туди лізти.Я їхала від партії "наша україна".На горі було так холодно,а через дощ спускатися так страшно.А я ще чуть не загубилася,один хлопець що теж з нами їхав заговорив мені зуби,потім його покликали і він собі пішов,а повертаюся і розумію,що знайомого нікого вже не бачу...мені відразу ноги затерпли...але мені пощастило,що йшли ще двоє з нашої групи і відвели мене до автобуса.Звичайно,емоцій було багато,ще десь маю фото,якщо знайду покажу.

--------------------
Кохання. Сміх. Життя. Без перших двох третє не існує.
Перейти на початок сторінки
ОЛЕСЯ
8 травня 2013 23:36
Повідомлення #34


Файна господиня
  • 51

Репутація: 613
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2931
Реєстрація: 12.10.2012
Цитата: gutka
піднялася на Говерлу і побачила всю красу Карпат.

Цитата: gutka
я хочу знову туди повернутись, дуже вже гарно в Карпатах

Цитата: Натонька
Давно збиралась показати фото нашого сходження на Говерлу


gutka, Натонька дівчата спасибі за вашу цікаву подорож. Разом з вами ми побували на Говерлі

--------------------
смачно як в матусі
Перейти на початок сторінки
4 сторінок 1 2 3 4 Далі >>
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 16 червня 2026 13:07

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Создать своего ИИ агента — доступно каждому
  Пише iticiqepyji (Сьогодні, 06:08)
Недорогой VPS в Нидерландах всего за $ | Амстердам
  Пише ahytununyh (13 червня 2026 17:20)
Улюблений гамбургер хобіта Фродо
  Пише ulianagnativ (25 травня 2026 16:48)
Пляцок "Зуби негра"
  Пише ChorniyNegr (23 березня 2026 01:11)
Пиріг Яворівський
  Пише maryana_kravets (24 січня 2026 03:07)
Барвінок
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 22:40)
Як додати фото?
  Пише Trotenheim (1 січня 2026 21:19)
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 137
Гостей: 135
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100