Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 про грудне вигодовування, про користь грудного вигодовування, проблеми, та інше
Pito4ka
2 лютого 2012 14:06
Повідомлення #21


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1284
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1583
Реєстрація: 25.08.2011

ICQ:--

Бали: 3426
Справа не в забобонах, не рекомендується відлучати, коли в погоди "стресовий стан"))) - в спеку, чи в сильні морози. Дитинці і так важко переносити погодні умови, а тут ще й мама молоко відбирає)))
А я свою відлучила, у рік і один місяць. Якраз припало на кінець травня - початок липня.
Хто б і що не казав про корисність годування до 2 а то і до 3!!!! років, в першу чергу дивилася по дитині, в рочок їй абсолютно вистачало "дорослої" їжі. А для того, щоб не було проблем з грудьми, почала готуватися до відлучення ще місяця за два. не перев"язувалась, зціжувалася лише 2 рази і нічого не пила з таблеток.
Були до мене претензії, у плані того, що "молоко ще є, а ти не кормиш", але ще раз повторююсь - не бачу сенсу. По-перше ніякої поживності та корисності після року годування в молоці немає; а по-друге, якщо говорити про зміцнення духовного зв"язку - чим довше кормиш, тим зв"язок міцніше - дурість повна. Старшу кормила лище півроку, але на наш зв"язок це абсолютно ніяк не вплинуло!!!

--------------------
Тварин, яких мало, занесли в Червону книгу, а яких багато - в "Книгу о вкусной и здоровой пище". (Фаіна Раневская)
Перейти на початок сторінки
Яілатан
2 лютого 2012 14:44
Повідомлення #22


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1213
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1173
Реєстрація: 23.11.2011

ICQ:--

Бали: 3848
Pito4ka,
Я з тобою повністю згідна. Треба дивитись по дитині. Оце згадую, свою старшу відлучила восени, в листопаді, і не через те що восени. Їй вже минув рік, смоктала цицю, так, ради забави, та й молока багато не було і все пройшло дуже легко. Я нічого не пила, само собою пропало поступово, Можливо тому, що не було багато молока. А меншу годувала лише 4,5 місяці і все. Молока не вистачало, ще вона раз в ночі не встала, , другий і все. Того що було стало дууууууже мало. Вона теж спокійно перенесла, це було весною, десь в травні. Але знов ж таки, я навіть не знала, про вплив погоди чи пори року. і саме головне - в мене молодша має сильніший імунітет, ніж старша, хоча цицю їла лише 4,5 місяці і молозива їй не дісталось, вона кесарська. Так що по-моєму це все таки спірне питання. А от якщо в садочок йти, то точно треба відлучити і не перед самим садочком, це ж велиииииичезний стрес для дитини.
Перейти на початок сторінки
Ludka
2 лютого 2012 14:50
Повідомлення #23


Файна господиня
  • 51

Репутація: 264
Група: Кондитер
Повідомлень: 767
Реєстрація: 4.11.2011

ICQ:--

Бали: 658
Цитата: Pito4ka
чим довше кормиш, тим зв"язок міцніше

Я теж з цим не згідна. Моя мама мене годувала тільки три місяці, а кращої подруги у мене немає, ніж моя муська.
Перейти на початок сторінки
Pito4ka
2 лютого 2012 15:03
Повідомлення #24


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1284
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1583
Реєстрація: 25.08.2011

ICQ:--

Бали: 3426
Цитата: Яілатан
молозива їй не дісталось, вона кесарська.

А скількі маленькій? Чого питаю, бо мої обидві кесарята. То старшу дали мені лише наступного дня, і кормила кожні 3 години, але це було 9років тому А молодшу - години через дві після народження, я ще під капельнецею була.

--------------------
Тварин, яких мало, занесли в Червону книгу, а яких багато - в "Книгу о вкусной и здоровой пище". (Фаіна Раневская)
Перейти на початок сторінки
лесик-лисик
2 лютого 2012 15:17
Повідомлення #25


Файна господиня
  • 51

Репутація: 695
Група: Кондитер
Повідомлень: 1089
Реєстрація: 3.11.2011

ICQ:--

Бали: 3166
Дівчатка не знаю, що і сказати, я малу старшу годувала лише 2 недільки, вона недоношеною родилась і не мала сили їсти, тобто тягнути і втрачала вес без того малий, то перейшла на бутилочку і через кожну годину годувались, а меншу доньку годувала до 3 тижнів, молока не було, пила все і таблетки і чаї для прибуття молока, горіхів наїлася аж до тепер не дуже хочеться самих , і нічого не помогло. Годувалися сумішами.
Перейти на початок сторінки
Христя
2 лютого 2012 15:51
Повідомлення #26


Файна господиня
  • 51

Репутація: 476
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 736
Реєстрація: 15.07.2011

ICQ:--

Бали: 1951
Розкажу і я про свій,хоч і невеликий,але досвід....Малий мій абсолютно не наїдався,тим,що в мене було...хоч,я б не сказала,що молока мала мало,йому просто ліньки було тягнути...ото він мені так плакав днями і ночами,а я не знала,від чого.Потім сусідка,яка є дитячим лікарем,сказала - що він просто голодний,ми дали йому суміш(в 3міс.)Відтоді мого молока дитина не захотіла - полінувався тягнути :smile: Отак до року ми жили на сумішах,потім перейшли на молоко і звичайну їжу....До слова,дитина моя абсолютно нормальна в розвитку,хворіє дуже рідко, а про зв"язок між нами я мовчу(хоч він і хлопчик).Але маю знайому,яка має вже третю дитину - годовану до 2років ГВ,зараз йому майже 4 івін досі перед сном і зранку з пляшечки їсть Малиш.....хворіє він частіше,ніж не хворіє.....Я не можу сказати,шо годувати дитину до 2чи навіть 3 років - добре чи погано.....бо не маю певного досвіду....та зараз провідні педіатри рекомендують ГВ до року,оскільки після року дитина набуває свій сформований імунітет і материнське молоко їй,по суті,не потрібне...
Я сама не годована материнським молоком ні дня - в мами були ускладнення після пологів,то була змушена годувати мене сумішами чи молоком коров"ячим,не знаю.....Але в лікарні я була перший раз - в роддомі :smile: хворію набагато рідше,аніж молодша сестра,що була на ГВ до 1.5роки....Тому, я вважаю,що тут дуже індивідуально....і мене дуже,якщо чесно,ображає,те що вважають дітей,що виросли на штучному вигодовуванні якимись кволішими від тих,хто виріс на ГВ...

--------------------
Очень!Очень рада за своего мужа - так удачно женился!
Перейти на початок сторінки
наталька
2 лютого 2012 15:56
Повідомлення #27


Файна господиня
  • 51

Репутація: 726
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1454
Реєстрація: 14.09.2011

ICQ:--

Бали: 1801
дівчатка при всіх за і проти я за грудне вигодовування, малу я народила 11 років тому, вона була досить велика(3.600)і їла також багато, молока було хоч залийся, тому нежаліла, годувала до 1.5року, хоча вже від 7 місяців старалася відлучити, та ніяк немогла, допоміг випадок, прийшлося їхати на весілля у іншу область, а донечку залишили в дома з свекрухою, нас небуло три дні, то вона ніби трошка призабула, і так помаленько і відлучили,а малий народився ніби доношеним та з дуже малою вагою(1.700) і молока як назло небуло вже анікаплі, я його ще промучила два тижні даючи цицю, та дитина тільки кричала, тому і перевела на штучне вигодовування(суміш BABY А ПОТІМ І КАШКИ baby на молоці!!не на воді) так і жили. І ще хочу сказати що говорять шо дитина котра довго їла грудне молоко має здоровший організм, сильніший імунітет, в мене таке непроходить, мала постійно хворіє, низький гемоглобін, вічні отравлення і ангіни, застуди, коротше шо тільки в школі є то ми маєм, а малий ше за життя крім насмарку в зимку ніц більше немав, от і вір тоді казочкам, хоча то може бути індивідуальним в кожної дитини

--------------------
Подлинное счастье стоит недорого: если за него приходится платить высокую цену, значит, это фальшивка.
Коко Шанель
Перейти на початок сторінки
maryana
2 лютого 2012 15:59
Повідомлення #28


Файна господиня
  • 51

Репутація: 249
Група: Кондитер
Повідомлень: 545
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 1105
Цитата: Pito4ka
чим довше кормиш, тим зв"язок міцніше - дурість повна.

На рахунок цього в кожного своя думка.Одна моя знайома не годувала дитину грудьми і вона може злегкістю залишити малу з кимось і кудись піти на декілька годин,чи наприклад на сесію їхала на пару днів.а я так не можу,я дуже прив"язана до малої і вона до мене.Якщо піду десь в магазин хоч на якусь годину,то вже собі думаю що їй дуже погано без мене.Ну звичайно,інколи це трохи дратує що немаю можливості кудись піти,але це і бальзам на душу,що ти потрібна дитині і без циці.В принципі я не маю ще з чим зрінювати з власного досвіду,бо в мене тільки одна доня(їй 2 рочки).А ще наш педіатр мені казала,що треба потрохи її відпускати від себе,бо потім буде тяжко.такшо буду збирати свою волю в кулачок і пробувати надовше її лишати з бабусею.

--------------------
Кохання. Сміх. Життя. Без перших двох третє не існує.
Перейти на початок сторінки
Галиночка
2 лютого 2012 16:04
Повідомлення #29


Файна господиня
  • 51

Репутація: 719
Група: Кондитер
Повідомлень: 717
Реєстрація: 24.11.2011

ICQ:--

Бали: 2470
Цитата: Костя Люда
моя манюна мені прокусила сосок
- не жахай так. Нам тільки 8 місяців і зубів ще немає. Але деколи як потягне, то зірочки бачу...
Цитата: Костя Люда
треба відлучати, коли сади цвітуть
- треба буде підлаштуватися)))
Перейти на початок сторінки
Яілатан
2 лютого 2012 16:09
Повідомлення #30


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1213
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1173
Реєстрація: 23.11.2011

ICQ:--

Бали: 3848
Pito4ka,
Меншій 2рочки, вже не така й маленька))). Мені принесли ввечері на годування, кесерили в 13 годині приблизно. Я ще теж лежала під капальницею. А на другий день вже перевели з реанімації, я встала і малу забрала до себе, тільки на першу ніч попросила, щоб забрали, ще було важко. а так вона постійно зі мною була))
Цитата: maryana
якусь годину,то вже собі думаю що їй дуже погано без мене.

А я б порадила менше думати такі речі, дитина все відчуває, як мама за неї переживає і їй від того важче.
Зв'язок з дитиною є все рівно чи годували чи ні. Це моя думка, ми ж мами, 9 місяців в пузі, то дитятко, як тут не може бути зв'язку. В мам просто чуйка вже нарахунок своєї дитини.
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 квітня 2024 21:16

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 32
Гостей: 27
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100