Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 харчування дітей до 1 року, власний досвід та поради щодо харчування.
utya
24 січня 2011 13:33
Повідомлення #21


Файна господиня
  • 51

Репутація: 310
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 787
Реєстрація: 16.11.2010

ICQ:--

Бали: 2037
Я годувала грудьму свою манюню до 1 рік і 4 місяці. Далі мені вже надоїло.. , вона вже стала досить дорослою, і була весна (а старі бабки кажуть що потрібно відлучати дитину від грудей коли появится перший листочок). От я того дива і чекала... Прийшов Великдень і я залишила Лєру мамі на декілька днів для цього процесу...

А. щодо прикорму і каши... У доці дуже сильно болів живіт... коліки страшні, то понос., то запор, то так крики.. Тому ми і почали давати морковний сік вже з 1 місяця (по одній крапельці), потім додала ще і яблучний. Ій це дуже смакувало. Годувала грудьму трохи по вимозі. торохи по часу (я ходила відразу на роботу, тому приходилося зціджуватися і залишати молоко в бутилочці). А от коли я була дома.. то мала майже не віходила від грудей....
Приблизно в 3 місяці вже дали картопелтьку, в 4 попробувала паску на молоці і свячене яєчко (був Великдень), далі печеньк...
З сиром у нас проблема велика була... (вона і є досі). зовсім не хотіла їсти. Ми си перетирали з молоком, і давали його прикуску з молоком.
Ой.... захопилася я про це... я б говорила... говорила.. і говорила...
Перейти на початок сторінки
utya
24 січня 2011 13:37
Повідомлення #22


Файна господиня
  • 51

Репутація: 310
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 787
Реєстрація: 16.11.2010

ICQ:--

Бали: 2037
А щодо грудного вигодовування.... Я переконана.... якщо жінка хоче годувати і не лінується... то буде годувати (А цього немає молока... мало молока .... я не признаю)

Я працюва, зціджувалася по годині вранці, на роблті була доти.. доки не починала капати..., далі бігла додому... і знову 1-1,5 год.. треба було зціджуватися.

Але воно того варто, мала не хворіла (ну було декілька разів насмарк.. і все)
Перейти на початок сторінки
idianka
24 січня 2011 13:51
Повідомлення #23


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1354
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2171
Реєстрація: 31.01.2010

ICQ:--

Бали: 5259
Цитата: galina27
домашній сир

Я ще чула що варять з солодкого молока, а як може хтось підкаже?


Колись робила своїм хлопцям : 3 частини кислого молока залити 1 частиною гарячого солодкого молока , накрити кришкою , залишити до остигання . Коли охолоне , відкинути на друшляк на марлю . Виходить ніжна сиркова маса .

А давала я на 4-ому місяці

Може згодиться ))

--------------------
Хто не надто високої думки про себе,той кращий,ніж він думає.


В гості до Діанки
В гості до Діанки-2
Шиття ;)
Перейти на початок сторінки
Soni
24 січня 2011 13:56
Повідомлення #24


Файна господиня
  • 51

Репутація: 2592
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1893
Реєстрація: 22.10.2010

ICQ:--

Бали: 6901
Я для своєї пробувала так: запип"ячувала молочко склянку і коли закипіло давала ложку сметанки, воно звурджувалось і получався солодкий сирок, але моє чудо ні солодкого ні коров"ячого домашнього не їла.
Перейти на початок сторінки
idianka
24 січня 2011 14:01
Повідомлення #25


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1354
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2171
Реєстрація: 31.01.2010

ICQ:--

Бали: 5259
Soni,
я так пробувала , в мене щось не виходило

--------------------
Хто не надто високої думки про себе,той кращий,ніж він думає.


В гості до Діанки
В гості до Діанки-2
Шиття ;)
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
24 січня 2011 14:01
Повідомлення #26


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
Цитата: utya
Я переконана.... якщо жінка хоче годувати і не лінується... то буде годувати (А цього немає молока... мало молока .... я не признаю)

брехня. Я годувала шо одну, шо другу тільки три місяці. Було МАЛО молока. І дитина плакала і розривалась, а коли прийшов лікар, потрогав живіт, то сказав, шо в дитини голод, шо вона не наїдається, і шоб я нікого не слухала, не експериментувала, а дала дитині каші. Не один раз ревіла над тою довбаною пляшкою, шо я не можу вигодувати свою власну дитину, і шо то я за така мама хренова, шо дитину штучним годую! Було перепробувано все. І нічого не помогло. Груди були пусті і все. То не залежить тільки від бажання. Видно то ше й від природи залежить.

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
idianka
24 січня 2011 14:06
Повідомлення #27


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1354
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2171
Реєстрація: 31.01.2010

ICQ:--

Бали: 5259
Натонька,
в мене тоже не було молока : старшого годувала 3 місяці без тижня , а молодшого - 4 місяці без тижня ... от такий прикол чи не прикол ... І то останній місяць був проблемний . Теж переживала , що не можу нагодувати свою дитину ( А спочатку було аж забагато , ще поки була в пологовому підгодовувала ще одну дитину , бо в її мами молоко не прибувало ...

--------------------
Хто не надто високої думки про себе,той кращий,ніж він думає.


В гості до Діанки
В гості до Діанки-2
Шиття ;)
Перейти на початок сторінки
наталія3105
24 січня 2011 14:21
Повідомлення #28


Файна господиня
  • 51

Репутація: 232
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 543
Реєстрація: 15.10.2010

ICQ:--

Бали: 701
Цитата: Натонька
Було МАЛО молока. І дитина плакала і розривалась, а коли прийшов лікар, потрогав живіт, то сказав, шо в дитини голод, шо вона не наїдається, і шоб я нікого не слухала, не експериментувала, а дала дитині каші. Не один раз ревіла над тою довбаною пляшкою, шо я не можу вигодувати свою власну дитину, і шо то я за така мама хренова, шо дитину штучним годую! Було перепробувано все. І нічого не помогло. Груди були пусті і все. То не залежить тільки від бажання. Видно то ше й від природи залежить.

В мене було ще краще.Стало мало молока,коли синові було всього 1,5міс.Теж все перепробували,та молоко так і не з"явилося.Були змушені перевести на штучне годування.Ще зодві неділі посціджувалася і на цьому все і закінчилося.Теж переживала,що немає молока,адже кожна мати знає,що краще грудного годування нічого немає.
Спочатку давали малиш хорольський,а потім з 4 міс.перевели на російську малютку з ложечки.Ось така у нас історія годування.А щодо сиру,то він його досьогодні так і не їсть.Деколи вдається декілька ложечок запхати і це все.
Перейти на початок сторінки
uliana_y
24 січня 2011 14:22
Повідомлення #29


Файна господиня
  • 51

Репутація: 408
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 810
Реєстрація: 31.10.2010

ICQ:--

Бали: 1621
Цитата: utya
А щодо грудного вигодовування.... Я переконана.... якщо жінка хоче годувати і не лінується... то буде годувати (А цього немає молока... мало молока .... я не признаю)

якби Ви стикнулись з такою проблемою,коли дитина категорично кричить і не хоче цицьки бо туго молоко йде або його там нема!???? :recourse:робила все що могла цідила,пила чаї,розціджувалась,соски не давала,чай тільки з ложечки дитині давала!!Розказувати довго.Я також була така мудра,поки сама не стикнулась з такою проблемою. Це все закладено природою.Звичайно,якщо в жінки є молоко і вона не хоче годувати,то інша розмова.Не можу нікого засуджувати.Толку груди ,як бомби,а молока мало!!

--------------------
Життя, як велика непрочитана книга!
Так багато в ній ілюстрованих подій,
а ти, крутишся, вертишся, як дзига
і плекаєш в серціі сотні надій!
Перейти на початок сторінки
Натонька
прагну досконалості...
24 січня 2011 14:27
Повідомлення #30


Зірочка з неба
  • 68

Репутація: 1708
Група: Адміністратор
Повідомлень: 6357
Реєстрація: 6.05.2008

ICQ:--

Бали: 14624
А я помовчу, бо нервуюсь :bully:

--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму!
Як правильно оформити рецепт
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 2 травня 2024 11:50

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 19
Гостей: 15
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100