Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 "Калланетика", один з видів фітнесу
tay
21 січня 2012 00:17
Повідомлення #1


Файна господиня
  • 51

Репутація: 515
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 658
Реєстрація: 27.10.2011

ICQ:--

Бали: 1927
Дівчатка, хочу Вам розказати про калланетику. Почала нею займатись 2 місяці тому. А починалось все ось так…
Коли минуло 8 місяців після народження синочка і я побачила свою вагу, то аж заплакала: я й так була не модельної зовнішності, а тут…. ну повний капець. Не спала я дві ночі, все ті цифри з ваги стояли перед очима. Все думала: щось треба з цим робити, але що???? На дієту сідати поки що не хотілось, бо ще годую грудьми свого карапуза, обмежилась лише тим, що не їла після 18:00 вечора, не вживала хліба, а так як я страшна сладкоїжка, то дозволила собі з’їдати цукерку тільки до 12:00 дня. Та «полазивши» по всіляких форумах в неті, зрозуміла, що треба ще й якісь фізичні навантаження. Самій займатися дома якось не пішло. Тому вирішила походити по фітнес- клубах нашого містечка. Отак я й натрапила на ту «калланетику».
Скажу Вам, що зараз страшенно задоволена (лише на скільки мене стане). За 2 місяці я втратила 7 кг. Не знаю багато це чи мало за такий період, але результат мене задовільняє. І зупинятись не планую. Тільки б сила волі не підвела….

--------------------
Чудеса трапляються! Треба лише їх запросити траплятися до себе!
Перейти на початок сторінки
tay
21 січня 2012 00:17
Повідомлення #2


Файна господиня
  • 51

Репутація: 515
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 658
Реєстрація: 27.10.2011

ICQ:--

Бали: 1927
А тепер трішки про цей вид фітнесу.
Калланетика – аеробне тренування, комплексна система статичних вправ направлених на розтягування і скорочення м'язів. Вона спалює жир. Автор цієї гімнастики, Каллан Пінкней, стверджує, що після 10 тренувань ви станете молодші на 10 років. А все тому, що година занять калланетикою дає організму стільки, скільки 7 годин занять класичною гімнасткою, або 24 години аеробікою. Калланетика заснована на розтягуючих і статистичних вправах, що викликають активність глибоко розташованих м'язових груп. Кожна вправа розроблена таким чином, що одночасно працюють всі м'язи тіла: ніг, сідниць, стегон, рук, плечей, спини і черевного преса. Не залишається жодної ділянки тіла, яке б не включалося в роботу. Самі вправи полягають в тому, щоб, прийнявши потрібну позу, утримувати її 1–1,5 хвилин. З боку здається, що це дуже просто, проте на практиці виявляється, що спочатку більше 10–15 секунд м'яза не витримують. Тут немає стрибків і бігу. За рахунок цього скорочується вірогідність різних травм. Завдяки заняттям калланетики:
- Спалюється жир;
- Відновлюється обмін речовин;
- Формується правильна постава;
- Знижується вага тіла;
- М'язи набувають «балетної» форми.

--------------------
Чудеса трапляються! Треба лише їх запросити траплятися до себе!
Перейти на початок сторінки
tay
21 січня 2012 00:18
Повідомлення #3


Файна господиня
  • 51

Репутація: 515
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 658
Реєстрація: 27.10.2011

ICQ:--

Бали: 1927
Цікаво було б почути: може хтось займавсь калланетикою і які від цього враження та результати…

--------------------
Чудеса трапляються! Треба лише їх запросити траплятися до себе!
Перейти на початок сторінки
Roksolana
21 січня 2012 00:41
Повідомлення #4


Файна господиня
  • 51

Репутація: 569
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 586
Реєстрація: 27.12.2011

ICQ:--

Бали: 1354
Привіт, перший раз чую про калланетику, але те як ви описали і який чудовий результат :winked: , то іду шукати в інтернеті що це таке :smile:
Хоч я б радила вам приберегти сили, як ваш малюк почне ходити і бігати тоді дуже в мами вага скидується. Пів дня за своїм я по парку бігала ще недавно :) Дуже дякую за ідею, попробую обовязково, треба трохи підкорегувати себе :) !
Ось знайшла на ютюбі: http://www.youtube.com/watch?v=dH8EJ42Fw2U

--------------------
Ранок з щастя починається, щастя мамі усміхається!
Перейти на початок сторінки
Ludka
21 січня 2012 10:37
Повідомлення #5


Файна господиня
  • 51

Репутація: 264
Група: Кондитер
Повідомлень: 767
Реєстрація: 4.11.2011

ICQ:--

Бали: 658
Я теж поправилась після родів на 7 кг. То перестала їсти після шостої, а тепер почала ходити на аеробіку. Я теж годую груддю, нам 11 місяців. То скинула 4 кг. Але були свята, то я собі позволяла і поїсти і солодке. Теж дуже хочеться похудати.

На рахунок каланетики, то я знаю, що там худають реально тільки ті в кого велика вага, а в кого пару лишніх кілограм, то трохи важко. Може я говорю неправду, то думки моїх подруг, бо вони тим займались. :bully:
Перейти на початок сторінки
Pito4ka
21 січня 2012 11:42
Повідомлення #6


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1284
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1583
Реєстрація: 25.08.2011

ICQ:--

Бали: 3426
tay, як з харчуванням? потрібно дотримуватися якоїсь спеціальної дієти?

--------------------
Тварин, яких мало, занесли в Червону книгу, а яких багато - в "Книгу о вкусной и здоровой пище". (Фаіна Раневская)
Перейти на початок сторінки
KotMarta
21 січня 2012 13:12
Повідомлення #7


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1203
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 680
Реєстрація: 25.11.2010

ICQ:--

Бали: 3008
Цитата: Костя Люда
Я теж поправилась після родів на 7 кг.

Я після останніх родів поправилася на 10 кг., дуже переживала, що загруба, качала прес 80 разів, але коли перестала годувати грудьми, то повернулася до своєї звичної ваги. Зараз маю іншу проблему, деякі люди, як мене бачать, то кажуть: "Мартуся, ти такі тортики печеш, а сама що їх не пробуєш ?"
Перейти на початок сторінки
tay
21 січня 2012 14:00
Повідомлення #8


Файна господиня
  • 51

Репутація: 515
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 658
Реєстрація: 27.10.2011

ICQ:--

Бали: 1927
KotMarta,
Це класно, що Ваша постійна вага повернулась. Буду надіятись, що й мене таке чекає :wink: .

Хочу сказати, що спочатку ходила на заняття лише з метою схуднення, а зараз коли вже на половину сідаю на шпагат, то отримую більше задоволення від того, що моє тіло зробилось більш гнучке. Бо якщо чесно зі спортом ніколи не дружила... :feel:

--------------------
Чудеса трапляються! Треба лише їх запросити траплятися до себе!
Перейти на початок сторінки
tay
21 січня 2012 14:06
Повідомлення #9


Файна господиня
  • 51

Репутація: 515
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 658
Реєстрація: 27.10.2011

ICQ:--

Бали: 1927
Цитата: Pito4ka
tay, як з харчуванням? потрібно дотримуватися якоїсь спеціальної дієти?



Я зараз не сиджу на дієті, бо ше годую грудьми свого карапуза. Та мій інструктор говорить, що підійде та дієта, яку собі обереш. Калланетика це фізичні навантаження і якоїсь спеціальної дієти до неї не потрібно....

--------------------
Чудеса трапляються! Треба лише їх запросити траплятися до себе!
Перейти на початок сторінки
Наташка
21 січня 2012 14:15
Повідомлення #10


Файна господиня
  • 51

Репутація: 262
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 420
Реєстрація: 2.02.2010

ICQ:--

Бали: 613
Я займалась калланетикою , поки була студенткою . Але не з тренером, а так... в гуртожитку з коліжанками . Сказати , що сильно похудала - не можу . Займатися вправами мені подобалось . А фігура як була - така й лишилась . Але зараз , з роками та після родів , я сильно поправилась . На мою думку , калланетика - гарний спосіб тримати себе в формі ! Я б зараз знов з задоволенням зайнялась калланетикою ! :m05002:
Дякую за посилання !
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 26 квітня 2024 20:25

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 28
Гостей: 20
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100