Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Крим. Партеніт, перлина Криму
мари4ка
19 серпня 2011 22:24
Повідомлення #11


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1922
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1385
Реєстрація: 21.05.2010

ICQ:--

Бали: 5669
Ланочко,супер відпочинок!!!! Краса неймовірна :love: І я також там побувала, тільки післявчора повернулась.....Я була зовсім близенько в Ніколаївці)))) Їздили на прогулянку через весь крим: Бахчисарай,великий кримський каньйон,Ай-Петрі,Ялта, Ластівчине гніздо.... Вражень МОРЕ!!!! Не так радувало море,як ті кримські краєвиди!!! А вам діти зробили суперовий подарунок, ви на це заслужили!!!!! Такі сподади надають сили і наснаги працювати весь наступний рік! Я тільки закриваю очі і передімною знову море,гори,краєвиди.....Івже збираю гроші на наступний рік)))))))
Ваші фото дуже гарні,дуже гарна природа!!! Пізніше виставлю свої фото.
Перейти на початок сторінки
lana
19 серпня 2011 23:11
Повідомлення #12


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Подекуди вкотре розцвітають магнолії, хоча їх час уже минув, але їм не хочеться ще прощатися з літом


Юкки


Вдень і вранці парк щедро поливають ( ото вже радість дітлахам!)



І не тільки



Тут не відчуваєш спеки- свіжість і прохолода


І море квітів







Перейти на початок сторінки
lana
19 серпня 2011 23:38
Повідомлення #13


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355




Тут багато затишних кафе



У цьому ж парку знаходяться кінотеатр, дельфінарій, акваріум, кілька цікавих музеїв

І ось, нарешті, -море- Партенітська бухта



З одного боку вона захищена Аю-Даг- Ведмідь-горою



У одній з легенд розповідається, що колись давно тут були лісові нетрі. Їх і вподобала зграя ведмедів, вожаком котрої був косматий велетень. Наполювавшись вдосталь, вони поверталися на відпочинок сюди. Та одного разу море викинуло згорток, у якому виявилося маленьке дитя. Дівчинка була така безпомічна, що ведмеді не заподіяли їй шкоди, а навпаки, вигодували, доглянули. Юнка виросла і перетворилася на справжню красуню, до того ж ще й співала так, що ведмеді, зачувши пісню, лягали на спини, жмурили очі і муркотіли, мов кошенята.
Та одного разу, коли ведмеді десь полювали, на берег викинуло човен з непритомним рибалкою. Дівчина , остерігаючись ведмежої розправи над чужинцем, заховала і його , й човен , доглядала й лікувала юнака і закохалася в нього до незтями . Та й хлопець уже не мислив життя без своєї рятівниці. На щастя, ведмедів не було, то ж молодята вирішили втікати на батьківщину юнака, щоб там побратися. Та тільки відплили вони від берега, як раптом з"явилися люті звірі. Зрозумівши , що сталося, вони попадали у воду і почали її сьорбати великими ковтками З такою силою, що човен почало зносити до берега. Тоді дівчина піднялася і заспівала. Усі ведмеді, зачувши чарівний голос, попадали на спини, заплющили очі й почали урчати. Тільки вожак сьорбав і сьорбав воду, та один, уже нічого не міг подіяти. Так лежав він , доки й скам"янів. Лежить він і до сьогодні, нагадуючи нам із вами про такі почуття, як любов і відданість...

Перейти на початок сторінки
Irenka
19 серпня 2011 23:52
Повідомлення #14


Молода господинька
  • 34

Репутація: 135
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 284
Реєстрація: 7.09.2010

ICQ:--

Бали: 628
Лано , і я бачила цю гору, але з далеку. А завдяки Вам побачила цю красу зблизька, а от про легенду теж ніхто не розказав. Тож величене дякую за цікаву розповідь! :smile:
Крим це просто чудо там кожен куточок милує око, а спогади залишаються назавжди! :love:
Перейти на початок сторінки
lana
19 серпня 2011 23:56
Повідомлення #15


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
З іншого боку - Ведмедик



Вода чиста, мов сльоза



Мені здається, що в жодному іншому місці немає ТАКОЇ можливості- спілкуватися з морем

Перейти на початок сторінки
lana
20 серпня 2011 00:04
Повідомлення #16


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Ранок ( зазвичай приходили на море не пізніше 6-ї ранку) розпочинався зі своєрідного ритуалу: ми з чоловіком або донькою пливли до Аю-Дажки, щоб привітатися- тобто доторкнутися до її підніжжя. Хоча там територія дачі міністра оборони і на пляж доступ закритий, та нам ніхто на міг заборонити( принаймні, під час його відсутності) запливати в його акваторію, чим ми залюбки й займалися



Пляж чистий. Людей не дуже багато. Лежаків вільних вдосталь. Лежаки старі, справжні, дерев"яні. А накриття теж дерев"яне, зроблене у вигляді своєрідних жалюзей. Тому сонце на лежаки світить до 8-ї ранку, а коли підіймається вище- то під навісом тінь, свіжа прохолода. Я часто вживала вислів "легко дихається", але тільки тепер зрозуміла справжній зміст цих слів.





Вечоріє тут рано, бо сонце ховається за гору. А як приємно спостерігати захід!


Увечері на пірсі збирається багато рибалок.Тягають ставридку, зрідка трапляється барабулька. Але я ще такого не бачила: телескопічні вудочки, по 5 крючків, ніякісінької наживки- і не встигають закинути, як витягають 3-5 рибин водночас



На ваших очах відерця наповнюються рибкою, а очі рибалок сяють щастям і гордістю
Перейти на початок сторінки
lana
20 серпня 2011 23:53
Повідомлення #17


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Біля дельфінарію, тут же в парку, є цікавий тунель з підсвіткою.


В кінці тунелю- ліфт- підйомник на оглядову площадку. Далі закрита територія науково-дослідницької станції Нікітінського ботанічного саду. Наші діти (ще до нашого приїзду) спробували пройти далі, і (чомусь ?) охоронник їх пропустив і навіть дозволив сфотографувати. Там знаходяться маточники по вирощуванню лотосів для Нікітінського ботанічного саду.



Перейти на початок сторінки
lana
21 серпня 2011 00:16
Повідомлення #18


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
А ще мене вразила чистота. Тут палять тільки у відведених місцях. За тиждень не потрапив на очі жоден п*яний, хоча з алкоголем немає жодних проблем. На набережній вечорами людно. Тут багато розваг і для дітей (наша внучка залюбки відвідувала дитячу дискотеку. До речі, супроводжуючим дорослим вхід безкоштовно). Можна просто послухати гарну музику. Нам дуже сподобалися інструментальні мелодії ось цього екзотичного вихідця з Перу, який досить пристойно говорить українською мовою



Можна поласувати смачним морозивом, випити молочний і не тільки коктейль
Ось той, на фото, блакитний, дуже смачний,


але назва мене чомусь смішила: "Блакитні оксамитові черевички". Ще подобається "Бі-2". А ось "Секс на пляжі" - скуштувати не ризикнула. Воістину: є що згадати та нічого внукам розповісти!!!
Перейти на початок сторінки
Ластівка
21 серпня 2011 06:47
Повідомлення #19


Голова профкому
  • 51

Репутація: 916
Група: Модератор
Повідомлень: 1839
Реєстрація: 27.04.2010

ICQ:--

Бали: 2171
Ланусю, дивовижна подорож і величезна дяка за розповідь. Нема змоги десь їхати то хоч почитаю та за вас потішусь. Ну і дещо беру собі на заміточку, бо ж на сонечку багатьом зараз не можна, а подихати йодованим повітрям дуже корисно. Чекатиму продовження розповіді

--------------------
Боже, дай мені душевний спокій, щоб прийняти те, що я змінити не можу
Дай мені сили, щоб змінити те, що я можу
і мудрість відрізнити одне від другого
Перейти на початок сторінки
lana
21 серпня 2011 09:19
Повідомлення #20


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Цитата: Ластівка
подихати йодованим повітрям дуже корисно. і

Так , повітря там незвичайне: гори, море, хвойники. Доведено, що 1 га ялівцю здатен очищати найбільш забруднений мегаполіс. Партеніт потопає в ялівцю, кримській сосні. Тут ростуть 6 видів кедрів. Усього й не перелічити. До речі, "Артек", котрий знаходиться по той бік Аю-Дагу спочатку складався з кількох наметів і планувався як здравниця для дітей, хворих на туберкульоз.

А я продовжую розповідь. У цьому ж парку, як я зазначала вище, є дуже цікавий музей "Восьме чудо світу". Взагалі, я дуже багато відвідала за своє життя музеїв, то ж витрачати дорогоцінний час, відведений на спілкування з морем , у плани не входило. Але пройти мимо все ж не змогли:





І не пошкодували. Ми познайомилися з надзвичайною людиною: поетом, , захопленим колекціонером і засновником музею + по сумісництву екскурсоводом



та його дітищем
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 28 березня 2024 23:08

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 24
Гостей: 19
Користувачі: Натонька
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100