Як користуватися духами так, щоб приваблювати, зачаровувати, але не витрачати при цьому багато грошей!
Пахощі духів завжди ваблять до жінки, але не варто бездумно обливати себе ними. Для найкращого ефекту випробуйте наступні засоби. - Візьміть туалетну воду, бризніть нею в повітря, а потім покрутіться у цій хмаринці аромату. Крапельки духів осядуть на волосся, тіло, одяг. - Запах, як і губну помаду, потрібно час від часу освіжати. - Покладіть у кишеню ледь напаханий ватний тампон чи носову хусточку. - Застосовуйте ароматичні масла та лосьйони. Вони також приємно пахнуть і довго не видихаються. - Слідкуйте, щоб уся косметика для тіла - піна для ванни, шампунь та інше - гармонізували за запахом. - Квіткові та "східні" аромати, як правило, найстійкіші і найчуттєвіші. - Волосся чудово зберігає запах. У кндиціонер для вкладання волосся можна додати крапельку духів - запах довше триматиметься. - Найкраще наносити духи відразу після ванни - пори розкриті і шкіра буквально всмоктує аромат.
--------------------
Свої рецепти додаємо через спеціальну форму! Як правильно оформити рецепт
Як правильно користуватись парфумами Парфуми - парфумерія для вечірніх прийомів. Парфуми - це спиртні або водно-спиртні розчини сумішей запашних речовин і настоїв, зі стійкими запахами. Важливо пам'ятати, що квіткові парфуми одного і того ж найменування, створені різними парфумерами, пахнуть по-різному і мають різні відтінки. Це пояснюється різним індивідуальним відношенням парфумерів до того або іншого запаху, залежить від смаку і особи парфумера: вони можуть бути npoхладными або сухими, ліричними, м'якими, яскравими, темпераментними або спокійними, сентиментальними, сумними і т.д. залежно від характеру і настрою парфумера, що створив ці парфуми. Парфумована вода спеціально створена для ділових жінок. На відміну від парфумів вона не дратуватиме тих, що оточують, і проте стійкіша, ніж туалетна вода. Парфумована вода тримається 4-5 годин, тому нею можна користуватися двічі в день. Вона наноситься в невеликій кількості на шкіру і одяг, але не на шовк, хутро або перли. Туалетна вода годиться в основному для вранішнього використання і ідеально підходить для вихідних днів. Вона може вступати у взаємодію тільки з одягом, але не повинна потрапляти на шкіру. Одеколони призначаються для освіження і дезинфекції шкіри. Більшість із спреїв випускається з пульверизатором. При цьому Spray означає аерозоль (флакон заповнений розчином під тиском за допомогою газу). У спрея в такій упаковці є велика перевага: майже необмежений термін придатності, тому що рідина всередині повністю захищена від контакту з повітрям. Крім того, аромат проявляє себе повністю при розпилюванні. Natural spray теж з пульверизатором, але розпилювання рідини відбувається за рахунок самої головки. Термін зберігання парфумів той же, що у флаконів без розпилюючих пристроїв, а розкривається запах повільніше, ніж у заповнених йод тиском аерозолів. Natural spray можна відрізнити, уважно розглянувши флакон. Якщо пульверизатор можна відкрутити, значить це Natural spray
Флакон повинен бути добре закритий, щоб уникнути контакту парфумів з повітрям. Використовувати аромат не більше 1 року - це оптимальний термін використання відкритого флакона. Якщо флакон без розпилювача, краще крапнути краплю парфумів на палець, не торкаючись флакона. На подушечці пальця можна внести у флакон бактерії. Завдяки цьому зміниться хімічний склад парфумів, їх колір і запах. Зберігати флакон слід в упаковці або в закритій шафі, куди не потрапляє світло, яке прискорює їх старіння. Зберігати в прохолодному місці, оскільки в теплі ефірні масла випаровуються.
Душити одяг необхідно з вивороту на шов. Або під час прання крапнути 2-3 краплі у воду для полоскання. Парфуми наносити завжди потрібно на чисту шкіру. Протягом тривалого часу не користуватися одними і тими самими парфумами, ви звикнете до їх запаху і перестанете відчувати інтенсивність аромату. Розпилюйте парфум в повітрі і проходите крізь хмарку. Не варто обливатися парфумами. Краще пахнути трохи, чим відлякувати своїм ароматом тих, хто вас оточують. Наносити парфуми потрібно за вухами, в ліктьових згинах, під колінами. Ще нанесіть крапельки на зап'ястя, де пульсує жилка, можна (знову-таки на пульсуючу точку) біля ключиці. Швидко втрачають запах шовк і нейлон. Зате дуже добре зберігають і поширюють аромат хутряні коміри, плюш, шерстяні і трикотажні тканини. Не слід душити волосся, руки і шию, якщо ви запрошені на обід або вечерю. У цих випадках необхідно нанести зовсім небагато парфумів на платті. Не слід змішувати різні запахи: туалетна вода, пудра, губна помада - все має свій специфічний запах. Парфуми можуть бути сезонними, скажімо, холодні аромати - для літа, теплі - для зими. Не слід душитися парфумами з сильним запахом, збираючись на бал, в театр, на обід, на роботу, в поїздку, особливо в теплу, сонячну погоду. У сиру погоду (особливо біля річки) можна душитися міцними різкими парфумами, оскільки річкові випаровування і аромат кольорів і трави в значній мірі приглушають запах парфумів. Якщо ви йдете на танці, теж не вживайте парфуми з сильним і пряним запахом. Для білого або світлого плаття підходять м'які і легкі парфуми (Жасмин, Роза і ін.). З чорним платтям гармонують строгі запахи Якщо увечері збираєтеся використовувати інший аромат, змийте під душем денний аромат. Якщо ж такої можливості немає, туалетній воді, якою ви користувалися вдень, підберіть таку ж композицію, що для і вечірніх парфум.
Запах запам'ятовується і чарує. Сексологи стверджують, що навіть закохуємося ми по запаху. Відчуття, що ти добре пахнеш, додає упевненості в собі. Але для цього потрібно знати чарівні місця. Коко Шанель значно спростила завдання. Саме їй належать слова: "Душіться там, куди хочете одержати поцілунок". Наносити парфуми слід на точки, де кровоносні судини підходять до шкіри: зап'ястя, вигин ліктя, під колінами, скроні, а також область декольте. Ці місця завжди залишаються теплими, тому запах тримається на них від 4-х до 6 годин. Але не варто зловживати, досить 2-3 крапок на тілі. Гарно зберігається запах на волоссі: адже шкіра голови випромінює третину всього тепла, яке виділяє організм. Але це ще не значить, що потрібно розпилювати парфуми на волосся: спирт, що міститься в них, сушить волосся. Краще додати небагато аромату в шампунь або бальзам при митті голови. Необхідно стежити за тим, щоб аромати не змішувалися. Коли аромати накладаються один на інший, може вийти не дуже приємний коктейль. Парфуми завжди свідчать про смак свого володаря. Душитися - це не значить поливати себе у великій кількості з якої-небудь пляшки, думаючи, що приємний запах у будь-якому випадку поліпшить загальне враження і нічого не зіпсує. Парфуми завжди повинні гармонувати з вашою індивідуальністю і своїм запахом допомагати створювати уявлення про людину, яка ними користується. Запахи діють безпосередньо і грають величезну роль у притяганні і відштовхуванні. У стародавні часи про це знали і використовували. Неможливо уявити собі стародавню китайську або єгипетську культуру без пахощів, а сучасний туалетний столик без флакона парфумів. У всіх країнах і у всі часи поети оспівували чудові запахи. Запах пижма навівав думку про молодих оленів з гір, Тибету, амбри - про сонячне побережжя океану. Пачулі одержували з рослини, що росте в Східній Азії. Запахи сандалового дерева і цедри беруть свій початок з Малої Азії, лимонника - із Занзібара, кориці - з Китаю, апельсина, пармськой фіалки і жасмину - з Італії, нарцисів і гвоздик - з Франції, а квіток троянди - з Болгарії. Парфуми існують не для щоденного вживання. Для щоденного користування переважно туалетна вода із слабким приємним ароматом.
Містичну суть ароматів намагаються осягнути у всі часи. Вже не одне сторіччя люди прагнуть утримати запахи квітів і трав, дерев і тварин, океану у флаконі. Магія аромату оточена пристрастями і легендами. Людей долають самі різні відчуття, коли вони вдихають ці запахи: радість, смуток, пристрасть, любов і, звичайно, доброта. Аромат таїть в собі безліч секретів, він об'єднує в собі найдрібніші частинки амбри, мускус, ніжні частинки свіжої трави і прохолодної морської води чи ж солодкі ноти лілії. Парфуми - це засіб зваблювання, знак доброго смаку і благополуччя, штрих, завершуючий ваш образ.
Тих, хто створює парфуми можна по праву назвати справжніми чарівниками. Адже в світі існує більше 35 тисяч речовин, з яких можна створити парфуми, а ось скомбінувати все це може тільки чарівник і одержати живі аромати, що розкриваються з кожною ноткою.
Складові парфумів можна розділити на три основні групи: Рослинні (пелюстки, листя і стебла кольорів, овочі, фрукти, кора, коріння, сік і смола дерев і чагарників); Тваринні (амбра - продукт життєдіяльності кашалота; мускус, що виробляється самцями кабарги; цибетін - виділення сальних залоз дикої африканської кішки); Синтетичні, які дозволяють замінити практично кожен натуральний аромат. Велика частина цих складових пахне далеко не трояндами, проте в поєднанні з іншими речовинами народжується ніжний, солодкуватий, пряний запах, який використовують при створенні східних ароматів. Парфуми - це щось живе. Коли відкривається флакон, кожен аромат починає грати свою неповторну мелодію, в якій виділяються три основні ноти: Верхня нота. парфуми злегка закрутять вам голову, але ця нота швидкоплинна - через 15 хв. летючі компоненти випаровуються. Для чистоти звучання цієї ноти використовують аромати фруктів, ягід і кольорів. Середня нота. У ній відчувається насичений квітковий, пряний або деревний аромат. Ця нота - серце парфумів. Тривалість її звучання приблизно 2 години. Нижня нота. У цій ноті розкриваються аромати мускусу, пачулі, ванілі і сандала. Саме нижня нота визначає ваші парфуми. Якщо вона зливається із запахом тіла - це ваш аромат, якщо ж ні - то краще підібрати інші парфуми. Сучасна парфюмерія випускає вироби різного призначення і різних видів: рідкі, тверді і порошкоподібні. Парфуми, одеколон і туалетна вода - основна продукція парфюмерного виробництва. Слід знати, що не кожен флакончик з ароматною рідиною є парфумами. Їх класифікація залежить від змісту ароматичних масел.
Якість та стійкість аромату залежить від якості ароматичного масла і рівня концентрації Духи – концентрація 20%. Аромат зберігається цілий день. Парфумерна вода (Eau de Parfum) – концентрація 15% и більше. Аромат зберігається від 4 до 5 годин. Туалетна вода (Eau de Toilette) – концентрація 14%. Аромат зберігається від 2 до 4 годин. Одеколон (Eau de Cologne) – концентрація 2–3%. Аромат зберігається до 2 годин. Чим нижча концентрація ароматичних речовин, тим менша інтенсивність і стійкість аромату.
Помітила, що певна зацікавленість до цієї теми є, не тому що певне повідомлення було написане на іноземній мові, а тому що справді доволі цікава тема. Нам неодноразова, приходиться користуватись ПАРФУМАМИ, так саме парфумами, а чи ці парфуми є парфумами, адже в цей час багато різноманітних фірм, компанії здійснюють продаж різноманітних продукцій, і придбати для себе справді хорошу продукцію, ще й зі стійким запахом, і як пропонують за не великі гроші--смішно.
Нам неодноразова, приходиться користуватись ПАРФУМАМИ, так саме парфумами, а чи ці парфуми є парфумами, адже в цей час багато різноманітних фірм, компанії здійснюють продаж різноманітних продукцій, і придбати для себе справді хорошу продукцію, ще й зі стійким запахом, і як пропонують за не великі гроші--смішно.
Хочу написати, що я знайшла для себе хороші парфуми найвищого класу, класу А за прийнятну ціну (ціну без націнок всіх посередників і магазинів). При чому це парфуми виготовлені в Україні.
Раніше я часто купувала парфуми в агентів, які займаються конфіскованим товаром, адже практично неможливо купувати парфуми за ту ціну, яка є у фірмових магазинах. Але з часом я розчарувалась, то коробка була вся пошарпана, то кришка з часом відвалилась, а також знаю, що ці парфуми до мене вже відкривали. Та й не знаємо ми точно звідки цей товар, чи він сертифікований і т. д. Тоді я відкрила для себе наші українські парфуми.