Найпоширеніший вид торта для хлопчика,це торт Машинка! Їх безліч видів і моделей,кольорів і форм:)Отож показуємо свої Маквінчики,джипи,автобуси і буси,БМВ і Мерседеси..що у кого є,аби було чим похвалитися:)
ПРАВИЛА
1.Прошу давати назви своїм тортикам ось так: Торт "Назва торта". Торти без назв в каталог добавлятись не будуть. 2. Під фото торта давайте маленький опис :вага торта, що в середині, чим покритий... 3.Обговорюємо тут тільки торти, які в цій темі. Всі похвали короткого змісту прошу писати в репутацію! 4.Назви тортів не пишемо великими буквами!!!
ось і накінець моя перша маквітка, вага 2 кг, польський медівник від Коко Шанель, крем пудинговий я шось нетак змішувала барвник, бо ніяк немогла доьбитися насиченого червоного кольору, туму вийшла тика гламурна машинка, тепер прошу всіх уважно придивитися і тицьнути мене в недоліки, буду дуже рада коли підкажете мої помилки
--------------------
Подлинное счастье стоит недорого: если за него приходится платить высокую цену, значит, это фальшивка. Коко Шанель
наталька, От ми і дочекалися твоїх тортиків! Який він в тебе по рахунку:другий,третій? Непогано,гарно.Тільки трошки непропорційно-низ дуже високий,масивний,а верх-манюній по відношенню до низу.І ще,ти оці джгутики навколо вікон і фар замальовувала на машинці і вийшло неакуратно,руки від хвилювання мабуть трусилися,краще було зафарбувати кусок мастики в потрібний колір,а тоді робити джгутики і прикрашати.І щось те колесо заднє якось дивно прикрите. А взагалі виглядає непогано,молодець.(надіюсь бити не будеш за те,що я тут понаписувала )
Моя Машинка "Макквін для Сашка" гарненький, акуратно зроблений тортик . Колір міг бути трохи більш насиченим, але і тут є свій плюс- менше барвників, то й менше хімії
Цитата: nakladjuk
щось мені він не дуже подобається, якоїсь неправильної форми
Тортик гарний , а то, що вивела нову модель машини не страшно всяке буває.
Цитата: KotMarta
торт "Формула --1"
Машинка просто Бомбезна тай роботи з такою більше ніж зі звичайною. Молодець!!!