Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Давайте поговоримо про автомобілі...
мари4ка
27 серпня 2010 15:08
Повідомлення #11


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1922
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1385
Реєстрація: 21.05.2010

ICQ:--

Бали: 5669
Дівчата в мене була така ж ситуація,як і у вас-мріяла їздити і боялас,коли сідала за кермо crying Але це все було до першого уроку з водіння,коли інструктор нічого не пояснюючи,тільки нагадав де гас,а де гальма і де передачі переключаються,посадив мене за кермо і відправив їхати до Львова в сам центр....о тоді всі страхи пропали wassat ,а я приїхала до дому мокра і відходила ше пів дня lol Але інструктор був класний,вчив їзтити і по правилах і без правил,за те великий йому уклін no на права я здала успішно,з першого разу,і по сьогодні їзджу за кермом вже три роки,та й ,слава Богу,без всяких казусів.а до того мене ніяк чоловік не міг навчити,прямо їхала,а як на зустріч машина,то не знала де тікати lol Такщо моя вам порада,дівчата,не задумуючись ідіть на курси водіння smile
Перейти на початок сторінки
Люська
27 серпня 2010 15:43
Повідомлення #12


Файна господиня
  • 51

Репутація: --
Група: Гості
Повідомлень: 0
Реєстрація: --

ICQ:--

Бали:
Керувати автомобілем мене навчив мій тато, він дуже хотів сина, а тут я 2га дитина і знову донька. Тож він мене змалку садив спочатку собі на коліна і я просто крутила руль, потім почала ще й передачі переключати, а коли змогла діставати вже до педалей, то почала керувати сама, до того ж тато садив мене за руль і в дощ, і зимою, щоб вміла їздити в любу погоду. На права здавала, коли навчалась на 3му курсі і знайомі казали, коли здаєш на права у Львові, то зможеш їздити скрізь winked
Я отримую задоволення від керування автомобілем, це дійсно якась певна свобода! Правда маю і маленький "грішок" feel - я дуже люблю швидкість. На трасі, яку знаю, щоб в яму не влетіти, можу трішки "поганяти".
А зовсім недавно, 22.08., мене перший раз зупинили працівники посту ДАІ, правда перевірили прикріплені на склі тех.талон, страховку і побажали "щасливої дороги!".
Перейти на початок сторінки
Маруся
27 серпня 2010 19:00
Повідомлення #13


Файна господиня
  • 51

Репутація: 351
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 995
Реєстрація: 11.12.2009

ICQ:--

Бали: 618
Цитата: LiLu
коли сідаю в маршрутці біля водія


Я також не можу їздити поруч коли мій чоловік за рулем. Як на мене він їздить жахливо і відноситься до пасажирів як до мішків з дустом, ну в кращому випадку з бараболею. Волію бути за рулем або сидіти ззаду з дітисками.

Мене вчив їздити інструктор і мій вуйко. Поради вуйка завжди пам’ятаю коли роблю щось нетак, он коли наприклад руки перехрещуються то завжди його згадую. Але всім раджу що найкраще займатись з інструктором, бо свої то можуть собі дозволити вільну мову на рахунок того що куди ти дивишся, ну і подібні але більш жахливі викиди. А он інструктор має додаткову педаль і завжди може загальмувати за тебе, якщо щось не так. Але незважаючи не те хто тебе вчить не треба боятись їздити. Це цікаво і дуже класно. winked
Перейти на початок сторінки
Tatiana
28 січня 2012 16:21
Повідомлення #14


Файна господиня
  • 51

Репутація: 557
Група: Кондитер
Повідомлень: 963
Реєстрація: 9.07.2011

ICQ:--

Бали: 2747
Дівчатка натрапила на таку цікаву сторіночку. Перечитала всі ваші повідомлення, дуже цікаво. Я теж вже майже три роки як отримала права . Я про це завжди мріяла. По-перше, жінці автомобіль ще більше потрібний ніж чоловікові: завезти дітей ди дитсадка, школи, до поліклініки, на базар, по магазинах. Чоловікові він теж портрібний, але в загалом вони прїздять на роботу і з роботи, а авто весь час стоїть на стоянці, а жінка в переповненій маршрутці їде.
Чоловік був не проти, щоб я пішла вчитися, основним мотивом було те, що кожний ранок мені потрібно вести дитину у садочок і бігом бігти на роботу. І я вирішила піти вчитися.
Мені дуже подобається. Хочу сказати, хтоб не вчив, як не вчив, а щоб добре їздити, треба їздтити щодня і при будь-який погоді, тоді буде толк. З чоловіком, коли він поряд я не іду, ми пересідаємо. Бо від його зауважень я втрачаю впененіть ібоюся щось не так зробити. А як сама, то іду нормально.
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
28 січня 2012 16:57
Повідомлення #15


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Водити машину я мріяла ще в школі - планувала, що на підвищену стипендію (60 крб) в майбутньому мені буде вистачати не бензин :lol: ...
Але не все сталося так, як планувалося - мінялися країни, влада і можливості...
Тим не менше, з правами їжджу вже 13 років (а без прав - ще більше) :smile: .
Про смішні і кумедні випадки з мого автомобільного життя можна написати книжку, а потім, читаючи її, катулятися по підлозі від реготу - але без машини тепер себе не уявляю!!!
Пусю свою люблю і вона мене також - дівчата її знають!!!
Перейти на початок сторінки
lana
28 січня 2012 17:12
Повідомлення #16


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1764
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 3240
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 4355
Тут :))))))))))
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
28 січня 2012 17:20
Повідомлення #17


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
Цитата: lana
Тут :))))))))))


жорстоко і смішно :lol: :winked:
Перейти на початок сторінки
лесик-лисик
28 січня 2012 17:40
Повідомлення #18


Файна господиня
  • 51

Репутація: 695
Група: Кондитер
Повідомлень: 1089
Реєстрація: 3.11.2011

ICQ:--

Бали: 3166
Цитата: Маруся
Просто треба пам’ятати перше правило на дорозі - уступи дураку дорогу!
я таке також не раз говорила. За кермом я уже 12 років, 2 роки їздила з папом бо дуже також не насмілювалась сама їздити якось боязко було. Получила я права ще в 16 років а дозвіл водити був лише з 18. От 2 року з папом їздила як з інструктором, а тепер не уявляю себе без машини, доню в садочок щодня відвозю.Без машини як без рук. А був в мене такий прикол, коли я розігнала машину як вчилась їздити і зразу включила задню передачу, хто водій то розуміє, що сталося, чуть коробку передач не зіпсувала. :lol:
Перейти на початок сторінки
tay
29 січня 2012 14:20
Повідомлення #19


Файна господиня
  • 51

Репутація: 515
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 658
Реєстрація: 27.10.2011

ICQ:--

Бали: 1927
Цитата: lana
Тут :))))))))))



:lol: :lol: :lol:

аж під стіл упала....

--------------------
Чудеса трапляються! Треба лише їх запросити траплятися до себе!
Перейти на початок сторінки
Tatiana
29 січня 2012 14:55
Повідомлення #20


Файна господиня
  • 51

Репутація: 557
Група: Кондитер
Повідомлень: 963
Реєстрація: 9.07.2011

ICQ:--

Бали: 2747
Цитата: lana
Тут :))))))))))

Я так давно не сміялася. :lol:
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




1 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 квітня 2024 21:32

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 33
Гостей: 28
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100